У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»

У Житомирі прямо зараз транслюється...

Житомирські гирьовики привезли 4 медалі з кубку України у Львові

08-10-2014
Одразу чотири нагороди завоювали спортсмени Житомирщини на Кубку України з гирьового спорту серед чоловіків та жінок, який з 01 по 06 жовтня 2014 року відбувся у місті Львові.

Житомирянин Олег Мягченко став срібним призером у двоборстві до 78 кг. Бронзову нагороди у двоборстві до 95 кг. здобув Олексій Остапчук (с. Левків Житомирського району).

Олександр Недоля з міста Житомира здобув срібну нагороду у довгому циклі до 63 кг, а Літвінчук Лілія (Новограда-Волинський район) у цій же дисципліні у ваговій категорії до 63 кг. була третьою.

Житомирянин Ярослав Петрук трохи не дотягнув до п'єдесталу, посівши 4 місце, але виконав норматив Майстра спорту України.

Усіх спортсменів готували тренери з Військового інституту імені С.П.Корольова Державного університету телекомунікацій Романчук Віктор Миколайович, Пронтенки Костянтин і Василь та тренер Новоград-Волинської районної дитячо-юнацької спортивної школи Дідовець Олександр Миколайович.

У загальному заліку збірна команда Житомирщини посіла 4 місце в Україні. Кубок України у загальнокомандному заліку вибороли представники гирьового спорту Харківської області, друге місце посіла команда Полтавщини, на третій сходинці п’єдесталу опинилися спортсмени з Рівненської області.

Загалом у змаганнях взяли участь 152 спортсмени з 18 регіонів України.