Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Сьогодні виповнюється 80 років відомому житомирському лікарю Петрові Мосійчуку
Сьогодні виповнюється 80 років відомому житомирському лікарю Петрові Мосійчуку

Петро Мосійчук - Заслужений лікар...

 • Сьогодні виповнюється 80 років відомому житомирському лікарю Петрові Мосійчуку
  Сьогодні виповнюється 80 років відомому житомирському лікарю Петрові Мосійчуку

  Петро Мосійчук - Заслужений лікар...

 • Сьогодні увечері житомиряни зустрінуться з відомим журналістом-розслідувачем Юрієм Ніколовим
  Сьогодні увечері житомиряни зустрінуться з відомим журналістом-розслідувачем Юрієм Ніколовим

 • Календар посадок. Як СБУ та ДБР висаджували чиновників, олігархів та експосадовців у перший день лют ...
  Календар посадок. Як СБУ та ДБР висаджували чиновників, олігархів та експосадовців у перший день лют ...

  Під час обшуків у співробітниці...

 • СБУ та БЕБ проводять обшук вдома у Коломойського
  СБУ та БЕБ проводять обшук вдома у Коломойського

  Розслідування стосується махінацій щодо «Укртатнафти»...

Новини

Рижук готується до строкової військової служби

20 січня 2011
Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук видав розпорядження від 17.01.11 № 11 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1986-1993 років народження у квітні – травні та жовтні – листопаді 2011 року». Згідно з розпорядженням, на строкову військову службу будуть призвані громадяни України чоловічої статі, які до дня відправки у військові частини досягли 18 років і не мають права на відстрочку, та громадяни старшого призовного віку, що втратили право на відстрочку від призову на строкову військову службу:

у квітні – травні 2011 року;

у жовтні – листопаді 2011 року.

Розпорядженням утворено обласну призовну комісію у складі 10 чоловік під головуванням заступника голови облдержадміністрації В.С. Балюрка.

Районним державним адміністраціям та міськвиконкомам доручено:

утворити районні та міські призовні комісії відповідно до ст.16 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та затвердити їх персональний склад;

протягом березня – травня та вересня – листопада 2011 року провести медичний огляд призовників 1986-1993 років народження;
забезпечити військові комісаріати обладнаними призовними пунктами, медикаментами, інструментарієм, медичним і господарським майном, автомобільним транспортом, виділити їм необхідну кількість лікарів, медперсоналу та технічних працівників.

Керівникам підприємств, закладів, установ незалежно від підпорядкування і форм власності згідно із п.1 ст. 21 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» доручено забезпечити виплату громадянам, які звільняються з роботи у зв’язку з призовом, вихідної допомоги у розмірі двомісячного середнього заробітку.

Згідно з розпорядженням, управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації має забезпечити районні (міські) призовні комісії і обласну медичну комісію медикаментами, інструментарієм і медичним майном, виділити кваліфікованих лікарів і медперсонал.

Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в області доручено протягом квітня – травня та жовтня - листопада 2011 року за заявкою обласного військового комісара виділяти наряд міліції для чергування на обласному збірному пункті; забезпечити розшук, затримання і доставку до військових комісаріатів громадян, які ухиляються від виконання загального військового обов’язку.

Довідково: Розпорядження голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Рижука від 17.01.11 № 11 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1986-1993 років народження у квітні – травні та жовтні – листопаді 2011 року» видане згідно із Законом України «Про військовий обов'язок і військову службу», Указом Президента України від 04.11.10 № 1009/2010 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2011 році».

Управління у справах преси та інформації
Житомирської облдержадміністрації

На головну сторінку

«    Лютий 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 
Новини