Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
"Он ко мне приставал". Кто и зачем распускает слухи о сексуальной ориентации Гончарука

В Сети начали шириться слухи...

 • "Он ко мне приставал". Кто и зачем распускает слухи о сексуальной ориентации Гончарука

  В Сети начали шириться слухи...

 • Клієнти інтернет провайдеру
  Клієнти інтернет провайдеру "ДКС" у Житомирі два дні сидять без інтернету

  До редакції сайту "Житомир-Онлайн" звернувся...

 • Юрий Уматов шел на престольный праздник, чтобы убивать
  Юрий Уматов шел на престольный праздник, чтобы убивать

  Трое раненых и один убитый...

 • "Ощущение, что вернулись во времена Пиночета". Как в Чили вспыхнул Майдан из-за повышения цен на п ...

  В Чили, самой богатой стране...

Новини
У Коростені відкрито клініку, "дружню до молоді"
У Коростені відкрито клініку, "дружню до молоді"
28 січня 2011
Турбота про здоров'я і потреби підростаючого покоління - одне з найважливіших завдань країни, яке реалізується через мережу відділень медико-соціальної допомоги дітям та молоді - «Клінік, дружніх до молоді». У Житомирській області успішно діють «Клініки, дружні до молоді» у містах Житомирі, Новограді-Волинському, у Житомирському районі. 26 січня 2010 року за сприяння дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та медичних працівників міста Коростеня відбулось відкриття «Клініки, дружньої до молоді» на базі міської дитячої поліклініки.

В заході взяли участь начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Олександр Толстанов, міський голова м. Коростеня Володимир Москаленко, директор Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей молоді Валентина Собчук, головний лікар Житомирської обласної клінічної лікарні ім.Гербачевського Михайло Борщівський, представники громадських організацій, засобів масової інформації, лікарі міських, районних закладів охорони здоров'я м. Коростеня.

Також були присутніми директори Житомирського, Новоград-Волинського міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які поділилися досвідом роботи соціальних працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та особливостями організації, діяльності та найкращих практик «Клінік, дружніх до молоді» мм. Житомира та Новоград-Волинського.

Перспективи і напрямки роботи колективу Клініки - популяризація безпечної поведінки та здорового способу життя, особливо серед «дітей вулиці» і осіб з неблагополучних сімей.

У Коростені відкрито клініку, "дружню до молоді"

«Клініки, дружні до молоді» працюють на принципах доступності, доброзичливості, добровільності, з питань здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров'я. Спеціалісти клінік з числа медичних працівників (лікар-терапевт, гінеколог, дерматовенеролог, психолог та інші) та спеціалісти центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у роботі з відвідувачами керуються принципами поваги і розуміння їх проблем, володіють навичками консультування, знаннями з правових аспектів щодо добровільної згоди відвідувачів на отримання послуг. Усі категорії дітей та молоді, незважаючи на національні, релігійні та статеві відмінності, місце проживання, соціальний статус, мають рівний доступ до послуг клінік.

Спеціалістами «Клінік, дружніх до молоді» проводиться популяризація серед молоді здорового способу життя, профілактика соціально-небезпечних хвороб, навчання навичкам безпечної поведінки, шляхом розробки і розповсюдження в навчальних закладах, закладах відпочинку, гуртожитках інформаційних матеріалів із залученням волонтерів із молодіжного середовища.

Адреси «Клінік, дружніх до молоді» Житомирської області:
- м. Житомир, вул. 1 Травня, 23, каб. 5 в приміщенні міської дитячої поліклініки №1;
- м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 31, в приміщенні Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
- с. Станишівка, Житомирського району, Сквирське шосе, 3, в приміщенні центральної районної лікарні;
- м. Коростень, дитяча міська поліклініка, вул.Грушевського, 7.

Житомирський обласний центр
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

На головну сторінку

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Новини