Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
У житомирських лікарнях хворі вмирають без кисню, а Бунечко
У житомирських лікарнях хворі вмирають без кисню, а Бунечко "прогулюється" в Дубаях?

Від злості руки просто стискаються...

 • У житомирських лікарнях хворі вмирають без кисню, а Бунечко
  У житомирських лікарнях хворі вмирають без кисню, а Бунечко "прогулюється" в Дубаях?

  Від злості руки просто стискаються...

 • Звернення Юрія Павленка з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників
  Звернення Юрія Павленка з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

  Серед історичних дат, які ніколи...

 • Євген Пихтін – у Житомирі, а сплеск популярності «ЛЬОНКА» - не за горами!
  Євген Пихтін – у Житомирі, а сплеск популярності «ЛЬОНКА» - не за горами!

  Місяць тому, якраз напередодні відкриття...

 • Сьогодні - День бабусь та дідусів: вітання та листівки
  Сьогодні - День бабусь та дідусів: вітання та листівки

  Вітаємо зі...

Новини
У Коростені відкрито клініку, "дружню до молоді"

У Коростені відкрито клініку, "дружню до молоді"

28 січня 2011
Турбота про здоров'я і потреби підростаючого покоління - одне з найважливіших завдань країни, яке реалізується через мережу відділень медико-соціальної допомоги дітям та молоді - «Клінік, дружніх до молоді». У Житомирській області успішно діють «Клініки, дружні до молоді» у містах Житомирі, Новограді-Волинському, у Житомирському районі. 26 січня 2010 року за сприяння дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та медичних працівників міста Коростеня відбулось відкриття «Клініки, дружньої до молоді» на базі міської дитячої поліклініки.

В заході взяли участь начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Олександр Толстанов, міський голова м. Коростеня Володимир Москаленко, директор Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей молоді Валентина Собчук, головний лікар Житомирської обласної клінічної лікарні ім.Гербачевського Михайло Борщівський, представники громадських організацій, засобів масової інформації, лікарі міських, районних закладів охорони здоров'я м. Коростеня.

Також були присутніми директори Житомирського, Новоград-Волинського міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які поділилися досвідом роботи соціальних працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та особливостями організації, діяльності та найкращих практик «Клінік, дружніх до молоді» мм. Житомира та Новоград-Волинського.

Перспективи і напрямки роботи колективу Клініки - популяризація безпечної поведінки та здорового способу життя, особливо серед «дітей вулиці» і осіб з неблагополучних сімей.

У Коростені відкрито клініку, "дружню до молоді"

«Клініки, дружні до молоді» працюють на принципах доступності, доброзичливості, добровільності, з питань здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров'я. Спеціалісти клінік з числа медичних працівників (лікар-терапевт, гінеколог, дерматовенеролог, психолог та інші) та спеціалісти центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у роботі з відвідувачами керуються принципами поваги і розуміння їх проблем, володіють навичками консультування, знаннями з правових аспектів щодо добровільної згоди відвідувачів на отримання послуг. Усі категорії дітей та молоді, незважаючи на національні, релігійні та статеві відмінності, місце проживання, соціальний статус, мають рівний доступ до послуг клінік.

Спеціалістами «Клінік, дружніх до молоді» проводиться популяризація серед молоді здорового способу життя, профілактика соціально-небезпечних хвороб, навчання навичкам безпечної поведінки, шляхом розробки і розповсюдження в навчальних закладах, закладах відпочинку, гуртожитках інформаційних матеріалів із залученням волонтерів із молодіжного середовища.

Адреси «Клінік, дружніх до молоді» Житомирської області:
- м. Житомир, вул. 1 Травня, 23, каб. 5 в приміщенні міської дитячої поліклініки №1;
- м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 31, в приміщенні Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
- с. Станишівка, Житомирського району, Сквирське шосе, 3, в приміщенні центральної районної лікарні;
- м. Коростень, дитяча міська поліклініка, вул.Грушевського, 7.

Житомирський обласний центр
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

На головну сторінку

«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини