Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Милованов побився з Данилюком на його дні народження. ФОТО
Милованов побився з Данилюком на його дні народження. ФОТО

Радник голови ОП Тимофій Милованов...

 • Милованов побився з Данилюком на його дні народження. ФОТО
  Милованов побився з Данилюком на його дні народження. ФОТО

  Радник голови ОП Тимофій Милованов...

 • Два чіткі маркери, що Україна - колонія Росії
  Два чіткі маркери, що Україна - колонія Росії

  Сучасна політика відрізняється вишуканою маніпуляцією,...

 • Житомиряни обурені, що мер хвалиться 3-ю гімназією в той час, як інші школи міста потребують негайно ...
  Житомиряни обурені, що мер хвалиться 3-ю гімназією в той час, як інші школи міста потребують негайно ...

  Днями мер Житомира та його...

 • У Житомирі розмови про «Городницький скарб» і досі не вщухають
  У Житомирі розмови про «Городницький скарб» і досі не вщухають

  У серпні 2021 року Житомирщина,...

Новини
Мешканці Піщанки виступають проти узурпатора

Мешканці Піщанки виступають проти узурпатора

22 січня 2015
У Житомирському районі на території Оліївської сільради все більш загострюється ситуація навколо заключення договорів на оренду земельних паїв. З цього приводу до редакції "Сільського життя" листи надходили й раніше, але минулого тижня прийшло відразу чотири, причому два з них - колективні.

Так, наша давня передплатниця З.Капарчук з села Піщанка пише, що ще у 2004 році місцеві власники паїв віддали свою землю в оренду сільгосппідприємству "Світоч", яке виникло в результаті реформування колишнього колгоспу, і яке очолює Б.Мошківський.

"Він нам платив мізерну плату, за 2014 рік лише по 200 кг зерна,- пише З.Капарчук.- Багато людей зовсім нічого не отримували, бо Мошківський говорив, що їхня земля не обробляється". Затим наша читачка у листі розповіла, як вони почули про підприємця з Вересів Ніну Захарчук, від співпраці з якою люди в Оліївці та Вересах дуже задоволені, а тому піщанські селяни також захотіли віддати їй свої паї.

Коли ж почався процес оформлення договорів з ТОВ "Агро-Юніверсал", де Н.Захарчук і працює директором з виробництва, то Б.Мошківський почав чинити цьому процесу спротив. З.Капарчук від імені своїх односельців вимагає проведення зборів громади, на яких обговорити ситуацію навколо земель у Піщанці.

Подібний лист редакція отримала й від В.Випорхонюка, теж з Піщанки. Він з радістю повідомляє, що лише підписавши договір оренди з "Агро-Юніверсал", він відразу отримав 200 грн. та 100 кг зерна у якості "вступних". Тому люди, щоб здати свій пай Н.Захарчук, ставали в чергу.

Варто зазначити, що у листах до нашої редакції мешканці цього села скаржаться багато на що у діях та вчинках керівника "Світоча" Б.Мошківського. Декілька листів було надруковано. Але отримати пояснення від Б.Мошківського не вдалося жодного разу - він бігає від редакції, мов "чорт від ладана" вже четвертий рік. А тому цього року його діяльності ми приділятимемо особливу увагу.

Поки що ж, на прохання наших читачів, виконавчий директор ТОВ "Агро-Юніверсал" Ніна Михайлівна Захарчук прокоментувала останні події навколо заключення договорів оренди з цим підприємством.

Сільськогосподарське підприємство ТОВ "Агро-Юніверсал" створене рік тому і зареєстроване в місті Житомирі по вул. В.Бердичівська, 60, а база знаходиться у Вересах. Для виробництва рослинницької продукції воно вже взяло в оренду близько трьох тисяч гектарів землі на територіях Вересівської, Левківської, Глибочицької та Оліївської сільрад. Є своя грунтообробна техніка, тут працює 40 чоловік, вчасно виплачується зарплата та сплачуються податки. Більше того, у найближчих планах підприємства й розвиток молочного тваринництва.

-Мені Оліївка та Піщанка - не чужі села, оскільки мої діди саме звідти,- сказала у розмові з нашим кореспондентом Н.Захарчук, яку добре пам'ятають у Вересах на посаді голови сільради.- Тому мені не байдужа доля цих сіл та людей в них. Як тільки мене запросила місцева громада прийняти в оренду їхні земельні паї, я відразу погодилася. Тим більше, що ці землі поруч з тими, що ми вже обробляємо.

До речі, у тій же Оліївці підприємство "Агро-Юніверсал" взяло в оренду двісті гектарів, що довгий час не оброблялися і тому ще доведеться їх очистити від зарослей.

На даний час на території Оліївської сільради (в Оліївці та Піщанці) новим інвестором заключено понад 120 договорів терміном на 5 років і з 4%-ю ставкою.

- Люди можуть не сумніватися, що їх ніхто не обдурить,- каже Ніна Михайлівна. - Всім вчасно буде виплачено плату за пай с вивозом у кожне село, а хто не зможе, то завеземо до хати. Хто не вірить, може спитати у вересівців, які вже переконалися у перевазі співпраці з нашим підприємством. Якщо виникнуть запитання, прошу телефонувати мені особисто - 098-97-20-355.

Ось такі роз'яснення було отримано нашою редакцією. У наступних номерах буде розказано про кілька конфліктних ситуацій, що виникли між керівником підприємства "Світоч" Б.Мошківським та жителями Оліївської сільради.

На базі у Вересах - працівники ТОВ «Агро-Юніверсал» з директором з виробництва Н.Захарчук

Мешканці Піщанки виступають проти узурпатора


Керівник оліївського сільгосппідприємства «Світоч» Б. Мошківський.

Мешканці Піщанки виступають проти узурпатора


Ось у якому стані колишнє колгоспне майно, яким розпоряджається пан Мошківський.

Мешканці Піщанки виступають проти узурпатора


На головну сторінку

«    Серпень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Новини