Міська влада оголосила війну "чорним рекламодавцям"
16 лютого 2011
На жаль, кинута сигарета, обгортки від цукерок, рекламні оголошення на стовпах, парканах "по-авторському" розмальовані стіни в громадських місцях – стали звичними для житомирян. Особливо вражає, коли буквально нищать сучасні витвори мистецтва! Якщо ви прогулювались алеями парку ім. Гагаріна, то, напевно, бачили памятник жінці, яка повністю зроблена з каменю. Навіть зараз, коли вона у чорних карлюках, її важко не побачити.
Це ж якою грубою, байдужою, нечуйною має бути душа «людини», яка так знівечила дивовижно важку , але від того не менш прекрасну працю таланта?! Одна з причин такої поведінки – неналежне виховання ще з дитинства. Поки ця проблема залишається невирішеною, горе-художники продовжують залишати свої недоречні, вульгарні написи. Дивлячись на таких людей хочеться сказати: „хтось іде вперед у розвитку, а інші „кульгають” десь позаду або деградують – в первісний лад”.
Іншою проблемою в місті є розміщення реклами на стовпах, стінах будинків і т. д. Чому величезний обсяг реклами знаходимо у не призначених для неї місцях? Ось якою була відповідь жінки, робота якої розклеювати оголошення: "Розумієте, значно простіше розмістити рекламу на тому ж стовпі чи на зупинці, ніж шукати для цього щось інше!" До того ж існує у наших колах думка, що найперше саме таким чином помітять твою рекламу.
Припустимо, стоїть на зупинці жінка, чекає маршрутку, перед очима у неї безліч розклеєних оголошень. Цілком можливим є варіант, що вона випадково натрапить на оголошення, яке її зацікавило і позвонить на вказаний номер. І таких випадкових перехожих за день може бути дуже багато.
В центрі міста, біля великих магазинів, в місцях cкупчення людей встановлені стенди для оголошеннь і афіш, діє безліч рекламних агенств, роздають безкоштовні газети оголошень. Та чомусь цього всього ніби не помічають вперті автори «самовільної реклами».
Наслідком такої байдужої поведінки громадян стало засідання адміністративної комісії при міській раді. Відтепер самовільна реклама коштуватиме власнику від 340 до 1360 грн. (для громадян) і від 850 до 1700 грн (для підприємців).
Любов СТАСЮК