Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
До Житомира приїздить народний депутат Володимир В'ятрович
До Житомира приїздить народний депутат Володимир В'ятрович

Вхід...

 • До Житомира приїздить народний депутат Володимир В'ятрович
  До Житомира приїздить народний депутат Володимир В'ятрович

  Вхід...

 • Дівчатам, учасницям бійки в Бердичівському районі, оголошено про підозру
  Дівчатам, учасницям бійки в Бердичівському районі, оголошено про підозру

  Постраждала від побиття дівчинка нині...

 • Новые Санжары – это позор не Украины, а лично Зеленского
  Новые Санжары – это позор не Украины, а лично Зеленского

  Не стоит демонизировать жителей села...

 • Лише маленький фрагмент з війни влади, яку вона веде проти нашого народу
  Лише маленький фрагмент з війни влади, яку вона веде проти нашого народу

  Події в Санжарах -лише маленький...

Новини
Житомирщина готується до паводків та інших бід
23 лютого 2011
Згідно з Планом основних заходів з підготовки цивільного захисту області на 2011 рік, який затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації, 22 лютого управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації спільно з управлінням МНС в області проведено штабні навчання з органами управління і силами обласної територіальної та функціональних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту.

Основна мета таких навчань полягала у тому, щоб перевірити готовність органів управління та сил міських та районних ланок обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації в області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пропуском весняної повені та дощових паводків.

Комісіями райдержадміністрацій, міськвиконкомів з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було відпрацьовано порядок дій на випадок загрози або виникнення надзвичайної ситуації, пов'язаної з ускладненням погодних умов.

Під час навчань удосконалено практику та навички роботи керівного складу, органів управління, галузевих ланок щодо організації проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, а також у ліквідації наслідків умовних надзвичайних ситуацій та захисту населення.

До участі у навчаннях залучались керівники органів управління підприємств, організацій, установ міст та районів області, що відповідають за виконання заходів, пов'язаних з пропуском весняної повені та дощових паводків.

Важливо те, що відповідні служби продемонстрували готовність до забезпечення захисту населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пропуском весняної повені та дощових паводків. Варто відзначити оперативність у вирішенні завдань, які були поставлені в ході навчання, в м. Житомирі, Коростені, Житомирському, Олевському, Коростенському, Новоград-Волинському районах, а також головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрації, ВАТ „Енергопостачальна компанія”, Житомирською дирекцією ВАТ „Укртелеком”.

Микола МІНЧУК,
головний спеціаліст по зв'язкам з громадськістю
управління з питань надзвичайних ситуацій
та у справах захисту населення від наслідків
Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації

На головну сторінку

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Новини