У Житомирській області господарства АПК за три місяці взяли кредитів на 62,2 мільйони
20 квітня 2015
За перший квартал 2015 року у Житомирській області суб’єктами господарювання АПК залучено 62,2 млн. грн. кредитних ресурсів.
Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.
«За інформацією Управління Національного банку України в Житомирській області протягом січня – березня поточного року суб’єктами господарювання агропромислового комплексу залучено 62,2 мільйони гривень кредитних ресурсів комерційних банків. Середньозважена відсоткова ставка за кредитами протягом відповідного періоду складає 20,3%», - інформує агродепартамент.
У департаменті також повідомили, що станом на 14 квітня поточного року агроформуваннями області на придбання матеріально-технічних ресурсів для проведення комплексу весняно-польових робіт використано 1921,2 млн. грн. (81% до потреби).
«В розрахунку на 1 га ріллі в цілому по області передбачені витрати 3966,0 гривень. Фактично витрачено 3203 гривень (81% до потреби), що на 799,00 грн. більше проти відповідного періоду минулого року», - наголошують у департаменті агропромислового розвитку.