Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
У центрі Житомира впало величезне дерево. ФОТО
У центрі Житомира впало величезне дерево. ФОТО

Хто...

 • У центрі Житомира впало величезне дерево. ФОТО
  У центрі Житомира впало величезне дерево. ФОТО

  Хто...

 • На пляжі в житомирському гідропарку вже миють автомобілі. ВІДЕО
  На пляжі в житомирському гідропарку вже миють автомобілі. ВІДЕО

  Очевидно, іншим житомирянин не заважало...

 • Центр раннього розвитку для дошкільнят
  Центр раннього розвитку для дошкільнят "Гармонія дитинства" відсвяткував свій ювілейний випуск. ФО ...

  Цього року житомирський центр раннього...

 • Пане Бунечко, де жити бабі Олі з Личманів?
  Пане Бунечко, де жити бабі Олі з Личманів?

  А нового дома бабы Оли...

Новини
Офіцери корпусу провели навчання на випадок війни
Офіцери корпусу провели навчання на випадок війни
21 березня 2011
В управлінні армійського корпусу завершилось командно-штабне мобілізаційне навчання. У заході, що проходив під безпосереднім керівництвом начальника штабу-першого заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Володимира Замани, брали участь офіцери управління армійського корпусу, оперативні групи підпорядкованих військових організаційних структур, військових комісаріатів та територіального управління «Північ».

Метою навчань ставилось перевірити спроможність управління армійського корпусу управляти мобілізаційним розгортанням підпорядкованих частин.

Головна увага була приділена практичним діям особового складу управління корпусу у виконанні заходів управління мобілізаційним розгортанням, удосконаленню взаємодії з місцевими органами державної влади та органами місцевого самоврядування, військовими частинами, комплектуючими військовими комісаріатами, озброєнням і військовою технікою та матеріально-технічними запасами.

На початку навчання командиром корпусу генерал-майором Віктором Муженком були уточнені завдання заступникам щодо виконання заходів приведення в бойову готовність. В ході навчання посадові особи подавали пропозиції до замислу командира 8 армійського корпусу.

Керівництвом навчання перевірялися відпрацьовані документи в центрі мобілізаційного розгортання і ресурсів, здатність об’єднаного пункту прийому особового складу, який був розгорнутий на базі окремого лінійно-вузлового полку зв’язку прийняти призначені для управління корпусу та частин забезпечення мобілізаційні ресурси. Також, був виконаний прийом більш ніж 500 військовозобов’язаних по обліковим документам.

Командир армійського корпусу генерал-майор Віктор Муженко підкреслив, що виконувати в повному обсязі функціональні обов’язки та поставлені завдання в ході навчань можливо лише тоді, коли кожен військовослужбовець, що залучається до навчань, регулярно працює над підвищенням свого бойового вишколу, вивчає керівні документи і є фахівцем своєї справи.

Як приклад, були відзначені офіцери управління армійського корпусу – полковники Руслан Хомчак та Василь Бондарчук, підполковники Іван Гаврилюк, В’ячеслав Кучер, Олександр Кравчук, Сергій Соколов та капітан Ігор Чупрун.

Прес-служба 8 армійського корпусу

Офіцери корпусу провели навчання на випадок війни

Офіцери корпусу провели навчання на випадок війни

Офіцери корпусу провели навчання на випадок війни

На головну сторінку

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини