Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
У Житомирі скасовано «червону зону» і оголошено готовність до сесії
У Житомирі скасовано «червону зону» і оголошено готовність до сесії

Четверта , чергова сесія Житомирської...

 • У Житомирі скасовано «червону зону» і оголошено готовність до сесії
  У Житомирі скасовано «червону зону» і оголошено готовність до сесії

  Четверта , чергова сесія Житомирської...

 • У Житомирі з 6 травня поновлять очне навчання для всіх школярів
  У Житомирі з 6 травня поновлять очне навчання для всіх школярів

  З 5 травня Житомирська область...

 • Микола Присяжнюк повертається до Житомира?
  Микола Присяжнюк повертається до Житомира?

  Сьогодні, за інформацією журналістів сайту...

 • У Житомирі на Михайлівській підготували до запуску фонтан Віржініо Феданци. ФОТО
  У Житомирі на Михайлівській підготували до запуску фонтан Віржініо Феданци. ФОТО

  Було знято покриття з утепленням,...

Новини
Міністр Могильов дав прочухана місцевим УМВС

Міністр Могильов дав прочухана місцевим УМВС

19 квітня 2011
Започатковане на державному рівні реформування системи органів внутрішніх справ вимагає конкретних кроків безпосередньо на місцях. На початку квітня у Міністерстві внутрішніх справ України відбулося засідання колегії, на якому жорсткій критиці була піддана робота окремих УМВС та ГУМВС, зокрема щодо дотримання законності та прав людини у повсякденній роботі міліції.

Принципову позицію Міністра Анатолія Могильова з цього питання було доведено до відома кожного керівника підрозділів і галузевих служб начальником УМВС України в Житомирській області Юрієм Івакіним на нещодавньому засіданні колегії Управління:
- Ніяке розкриття злочинів, навіть найрезонансніших, не відновить авторитет органів внутрішніх справ, втрачений внаслідок надзвичайних подій, у тому числі і пов’язаних з насильством над затриманими. Такі факти мають бути викорінені раз і назавжди. Безальтернативний шлях до цього – покарання та звільнення винних з органів внутрішніх справ.

У контексті реформування відомства керівництвом МВС визначено ряд суттєвих змін у роботі Державтоінспекції. Зокрема, на колегії йшлося про неприпустимість випадків зупинки транспортних засобів без вагомих на те причин, відновлення функціонування стаціонарних постів ДАІ та підпорядкування всієї роботи підрозділу єдиній меті – практичній допомозі учасникам дорожнього руху.

Міліція громадської безпеки уже сьогодні повинна звернути особливу увагу на попередження злочинів щодо пенсіонерів та літніх людей, у першу чергу, у сільській місцевості.

Вимагає суттєвого покращання, наголосив Юрій Івакін, стан організації роботи щодо протидії незаконому обігу наркотичних засобів. Сьогоднішня ситуація в області у цьому напрямку викликає серйозні занепокоєння та вимагає значної активізації заходів міліції.

Детальніше про узагальнені результати оперативно-службової діяльності органів та підрозділів внутрішніх справ Житомирщини упродовж І кварталу 2011 року присутнім доповів заступник начальника УМВС Ігор Криворучко, який звернув увагу на необхідність посилення обліково-реєстраційної дисципліни. Так, до органів внутрішніх справ області за 3 місяці надійшло понад 21,5 тисяч повідомлень та заяв. Звичайно, серед цих інформацій значна частина – некримінального характеру, проте випадки укриття на місцях реальних злочинів від обліку все ще виявляються інспекторськими перевірками Управління.

Тож дотримання службової дисципліни, законності та прав людини у щоденній роботі міліції – нагальне завдання для кожного працівника органів внутрішніх справ.

Алла ВАЩЕНКО,
ВЗГ УМВС України
в Житомирській області

На головну сторінку

«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Новини