Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Дослідник історії Радомишля
Дослідник історії Радомишля

Завдяки своєму великому досвіду, умінню...

 • Дослідник історії Радомишля
  Дослідник історії Радомишля

  Завдяки своєму великому досвіду, умінню...

 • Який гестапівець мститься Віктору Развадовському за його вимогу зупинити тарифне свавілля?
  Який гестапівець мститься Віктору Развадовському за його вимогу зупинити тарифне свавілля?

  Віктор Развадовський та його фракція...

 • "Народну революцію" у Житомирі затіяв сам кегебешник Бунечко

  Сайт Житомир-онлайн уже писав про...

 • Ініціативу Віктора Развадовського та фракції політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» підтримано - звернення ...
  Ініціативу Віктора Развадовського та фракції політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» підтримано - звернення ...

  Президія Житомирської обласної ради, яка...

Новини
Міській лікарні Бердичева подарували новий реанімаційний кардіомонітор

Міській лікарні Бердичева подарували новий реанімаційний кардіомонітор

11 травня 2011
Кардіологічному відділенню міської лікарні подарували новий коштовний реанімаційний кардіомонітор. Один такий тут уже є, але, кажуть лікарі, для цього відділення його замало, оскільки важких хворих тут буває багато. З допомогою монітору можна спостерігати за усіма життєво важливими функціями організму.
Жанна Петельська, зав. кардіологічним відділенням Бердичівської ЦМЛ: «Частоту пульсу, артеріальний тиск, температуру тіла, сатурацію кисню в крові. Цей апарат також дозволяє зняти кардіограму. Якщо виникають порушення ритму, то це одразу видно на моніторі, що допомагає вчасно зреагувати. Також в динаміці можна спостерігати за хворим.»
Апарат, що коштує близько 30-ти тисяч гривень, лікарні придбав один із підприємців міста. Міський голова Василь Мазур розповідає: перший кардіомонітор було куплено за бюджетні кошти, але їх не завжди вистачає на придбання нових приладів для лікарні. Тож добре, що у Бердичеві є підприємці, яким не байдужа доля інших людей.
Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Мені дуже приємно, що підприємці міста розуміють: бюджетні можливості обмеженні і лікарні потрібна допомога. Те, що Денис Миколайович зробив цю допомогу, говорить про його гарну позицію до тих проблем, що існують у місті. Співпраця міської влади і підприємців була завжди. А особливо вона проявлялася, коли ми працювали з усіма об’єктами медицини.»
Новий реанімаційний кардіомонітор стоятиме у чоловічій палаті. З його допомогою, кажуть лікарі, вони зможуть покращити обслуговування пацієнтів. Хоча ще є й інші потреби у техніці.
Жанна Петельська, зав. кардіологічним відділенням Бердичівської ЦМЛ: «»Так як у нас є ще нагальні потреби в апаратах, що відіграють важливу роль у збереженні життя людей, то нам буде достатньо і двох апаратів. Сподіваємося, що у нас з’явиться нова апаратура, яка дасть змогу працювати і рятувати життя бердичівлян.
Автор статті: Ніна Сільченко

На головну сторінку

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини