Погодинна оплата проїзду та разовий квиток будуть відтерміновані до 1 червня

У Житомирі відтермінують погодинну оплату...

Житомирська велогонщиця Тетяна Ященко виграла домашній чемпіонат України

23-05-2016
Вперше за багато років, 19-22 травня, Житомир приймав відкритий весняний чемпіонат України у багатоденній гонці з велоспорту серед юніорок та дівчат.

Житомирську область представляли вихованки КДЮСШ ВФСТ «Колос» тренера-викладача Столяра М.Г.: Пастух Діана, Веселовська Лілія, Свінцицька Ксенія та переможниця минулорічних Всеукраїнських змагань Ященко Тетяна.

В командній гонці, яка проводилася 19 травня, наші дівчата посіли 6 місце серед 12 команд. 20 травня проходила кільцева гонка на дистанції 40 км., в якій Тетяна Ященко посіла 2 місце і перемогла в класифікації «Гірський гонщик».

21 травня в груповій гонці на дистанції 60 км. Таня Ященко здобула перемогу. Наступного дня відбулась гонка на час на дистанції 9 км, де також Тетяна перемогла і з результатом 13 хв. 06 сек.

Після першого дня змагань Тетяна відставала від лідера гонки на 1 хв. 15 сек. Зібравшись з силами, Тетяна в останній день змагань зуміла майже наздогнати лідерів гонок і здобути бронзову нагороду Чемпіонату України, програвши чемпіонці з Хмельниччини лише 7 секунд, а спортсменці із Білої Церкви -1 секунду.

Щиро вітаємо Тетяну Ященко і її тренера!