У туалеті фан-зони на центральному стадіоні в Житомирі не встановили кабінки

Відкрили там також чудову фан-зону...

У Житомирі змагалися працівники охорони здоров’я

03-06-2016
1 червня у Житомирі на стадіоні «Спартак» проходили фінальні змагання за програмою ХХІІІ обласних спортивних ігор серед працівників охорони здоров’я, присвячені Дню медичного працівника.

Цьогороріч виборювати першість з легкоатлетичного кросу, гирьового спорту, армреслінгу, шашок та швидких шахів виявили готовність 28 команд лікувально-профілактичних закладів області (206 учасників).

Переможцями у загальнокомандному заліку стали:

І місце – Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання;
ІІ місце – Бердичівська центральна міська лікарня;
ІІІ місце – Чуднівська центральна районна лікарня.

Високі результати показали команди КУ «Центр ПМСД Бердичівської районної ради», Ружинської ЦРЛ, Радомишльської ЦРЛ, Червоноармійської ЦРЛ, Черняхівського ТМО.

Серед обласних закладів охорони здоров’я переможцями стали: І місце – команда КУ «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я»; ІІ місце – обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського, ІІІ місце – команда обласного онкологічного диспансеру. Із незначним відривом від них – команда обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Серед закладів охорони здоров’я м. Житомира: І місце – команда центральної дитячої міської лікарні м. Житомира, ІІ місце – ЦМЛ №2 м. Житомира, ІІІ місце – команда ЦМЛ №1 м. Житомира.