Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
На Житомирщині сімейний лікар не займається 80-річним лежачим пенсіонером з температурою 40
На Житомирщині сімейний лікар не займається 80-річним лежачим пенсіонером з температурою 40

До редакції сайту "Zhitomir-Online" звернулася...

 • На Житомирщині сімейний лікар не займається 80-річним лежачим пенсіонером з температурою 40
  На Житомирщині сімейний лікар не займається 80-річним лежачим пенсіонером з температурою 40

  До редакції сайту "Zhitomir-Online" звернулася...

 • Особливості еко будинків
  Особливості еко будинків

  Вже давно минули часи, коли...

 • 25 жовтня 2020-го року: що це було?
  25 жовтня 2020-го року: що це було?

  Вибори до місцевих рад усіх...

 • Житомирянка: покажіть це тим, хто каже, що мер щось робить...
  Житомирянка: покажіть це тим, хто каже, що мер щось робить...

  Пропала вся...

Новини
Обласна влада поставила завдання оздоровити 60% дітей області, а це більше 70 тисяч хлопчиків і дівчаток

Обласна влада поставила завдання оздоровити 60% дітей області, а це більше 70 тисяч хлопчиків і дівчаток

21 червня 2011
20 червня 2011 року відбулось виїзне засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей.
Комісія у складі заступника голови облдержадміністрації, керівника штабу Віктора Балюрка, начальника головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, заступника керівника штабу Раїси Гули, керівників відповідних управлінь і відомств відвідала оздоровчі заклади Бердичівського району. Комісія вивчала стан оздоровлення дітей в оздоровчому закладі “Пролісок” (с. Кустин), стан готовності до прийому дітей оздоровчого закладу “Березовий гай” (с. Скраглівка), взяла участь в урочистому відкритті першої табірної зміни в оздоровчому закладі “Соколятко” (с. Скраглівка).Обласна влада поставила завдання оздоровити 60% дітей області, а це більше 70 тисяч хлопчиків і дівчаток
Заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, виступаючи на відкритті табірної зміни у закладі „Соколятко”, побажав дітям добре і змістовно відпочити, відновити свої сили, щоб у вересні приступити до навчання в школі. Віктор Балюрко, спілкуючись із журналістами, зазначив, що згідно із розпорядженням голови облдержадміністрації Сергія Рижука, весною 2011 року був створений оперативний штаб по підготовці і організації оздоровлення і відпочинку дітей, засідання якого проходять щопонеділка, а сьогодні відбулось перше виїзне засідання на теренах Бердичівського району, де працюють три заміських оздоровчих табори.
Віктор Балюрко зазначив, що у всіх трьох закладах дотримані всі санітарно-гігієнічні, протипожежні умови, створено все для повноцінного відпочинку дітей. Табір „Соколятко” дуже популярний серед дітей, „Пролісок” – табір санаторного типу з чудовою матеріальною базою, а „Березовий гай” розпочне свою роботу 1 липня після кількарічного застою.Обласна влада поставила завдання оздоровити 60% дітей області, а це більше 70 тисяч хлопчиків і дівчаток
„Однак хотілося б, - зауважив Віктор Балюрко, - щоб путівки до таборів були дешевшими. Над цим спільно працюють обласна адміністрація, обласна рада, районні органи влади, підключені і фонди, і профспілки, інші відомства, щоб оздоровити максимальну кількість наших дітей у пришкільних і заміських таборах”. Обласна влада поставила завдання оздоровити 60% дітей, а це більше 70 тисяч хлопчиків і дівчаток. Стовідсотково будуть оздоровлені діти, які виховуються в інтернатних закладах, позбавлені батьківського піклування, діти-сироти. Батьківська доплата до вартості путівки складає від 600-700 до 1200 грн.

Довідково:

Позашкільний навчально-оздоровчий заклад “Дитячо-юнацький табір “Соколятко”


Розташований в с. Скраглівка Бердичівського району. Перебуває у комунальній власності Бердичівської міської ради. Планова потужність — 220 дітей за зміну. За 2009-2010 роки повністю оновлено двоповерховий корпус, придбано нові меблі, постіль, холодильне обладнання, облаштовано сучасні санвузли, проведено ремонт котельні До табору підведено газопостачання, що дасть можливість працювати у перспективі в сезон “весна-літо-осінь”. У 2011 році на проведення ремонтних робіт використано 200 тисяч гривень. Вирішення проблем табору під контролем міської влади. У планах — будівництво стаціонарного відкритого басейну.
У таборі перебуває 113 дітей. Табір планує працювати у 3 зміни.
Директор — Олексій Сергійович Любарець, призначений на посаду весною 2011 року.

Оздоровчий заклад “Березовий гай”


Розташований в с. Скраглівка Бердичівського району.. Планова потужність — 150 дітей за зміну. У вересні 2009 року рішенням Бердичівської районної ради на базі табору створене відповідне комунальне підприємство. У 2009 році табір не працював внаслідок фінансової неспроможності. У 2010 році завдяки виділеним з районного бюджету 100 тис. гривень та залученим коштам проведено ремонтні роботи в найбільш проблемних приміщеннях: їдальні, медпункті, санвузлах.
З 2011 року табір має статус “позашкільного навчального закладу”. Надзвичайно важливим є оновлення меблів, ліжок, постільних комплектів у будиночках, в яких відпочиватимуть діти.
Планується розпочати першу зміну 01.07, тут відпочиватимуть діти працівників АПК за кошти Мінагрополітики. Табір буде працювати у 2 зміни.
Директор табору - Броніслав Степанович Слободенюк .

Оздоровчий заклад “Пролісок”


Розташований в с. Кустин Бердичівського району.. Планова потужність — 100 дітей за зміну. Створений для оздоровлення дітей у літній період на базі однойменного санаторію ВАТ “Бердичівський машинобудівний завод “Прогрес”. Матеріальна база закладу — одна з найкращих. Крім того, заклад може надавати широкий спектр лікувально-санаторних послуг дітям.
Перша зміна розпочалася 13.06. У таборі 53 дитини. Табір планує працювати у 3 зміни.
Генеральний директор “ВАТ БМЗ “Прогрес” —- Ігор Валерійович Щесняк. Головний лікар санаторію — Олександр Сергійович Беркало.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків
з громадськістю облдержадміністрації

На головну сторінку

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Новини