Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 буде ліцеєм
Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 буде ліцеєм

Напередодні Дня працівника Освіти сертифікати...

 • Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 буде ліцеєм
  Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 буде ліцеєм

  Напередодні Дня працівника Освіти сертифікати...

 • Житомирський міський голова згадав про свою першу вчительку та привітав освітян міста з професійним ...
  Житомирський міський голова згадав про свою першу вчительку та привітав освітян міста з професійним ...

  Вчитель — це не професія....

 • У Баранівському районі жінку звільнили з роботи, шантажуючи її власною законною відпусткою
  У Баранівському районі жінку звільнили з роботи, шантажуючи її власною законною відпусткою

  Де ваша совість,...

 • "Їм було достатньо зробити заяву, як по Тайваню, що захистять Україну, й ніякої війни б не було"

  Свого часу у НАТО взяли...

Новини
'Відбулося

Відбулося вручення дипломів випускникам Житомирського державного університету імені Івана Франка

30 червня 2011
30 червня 2011 року відбулося вручення дипломів бакалаврам, спеціалістам та магістрам Житомирського державного університету імені Івана Франка. Участь в урочистому заході взяли голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук, заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Балюрко, заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Арешонков, заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський.
Сергій Рижук привітав випускників зі здобуттям вищої освіти і зазначив, що суспільству потрібні вчителі, психологи, фахівці з фізичного виховання. Таких спеціалістів вже чекають у різних сферах діяльності. Голова облдержадміністрації також звернув увагу на те, що на сьогоднішній день існує дефіцит кадрів в управлінській сфері.
Очільник області взяв участь в урочистому врученні дипломів з відзнакою відмінникам навчання. „Диплом з відзнакою, - зауважив він, - свідчить про високий рівень самодисципліни та самоорганізації, а це є найважчим і найважливішим у житті”. Сергій Рижук подякував викладачам Житомирського державного університету за підготовку молодих спеціалістів та міцного кадрового резерву країни.'Відбулося
Довідково: Житомирський державний університет імені Івана Франка – найстарший і найпотужніший вищий навчальний заклад Житомирщини. Університет має IV рівень акредитації. У ньому здійснюється підготовка за 18 напрямами, 22 спеціальностями. Це складна поліструктурна система, що включає навчально-виховний комплекс „Полісся” (20 навчальних закладів різних рівнів акредитації), науково-виробничий комплекс „ЖДУ – ВАТ „Електровимірювач”, 3 навчально-наукові інститути та 6 факультетів. Освіту в університеті здобувають близько 8000 студентів, з них більше 4800 – денної форми навчання. Сучасну фахову підготовку студентів забезпечують на 38 кафедрах понад 600 викладачів, у т. ч. 67 докторів наук, професорів, близько 300 кандидатів наук, 3 народних артисти України, 16 заслужених працівників освіти та культури. Активно працює аспірантура університету. В університеті працює дві спеціалізовані вчені ради по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук. На сьогодні викладачі університету співпрацюють з 36 науковими та навчальними установами з 33 країн світу: Польщі, Італії, Нідерландів, США, Німеччини, Росії, Білорусі, Казахстану, Грузії й інших.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

На головну сторінку

«    Жовтень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Новини