Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
У житомирських лікарнях хворі вмирають без кисню, а Бунечко
У житомирських лікарнях хворі вмирають без кисню, а Бунечко "прогулюється" в Дубаях?

Від злості руки просто стискаються...

 • У житомирських лікарнях хворі вмирають без кисню, а Бунечко
  У житомирських лікарнях хворі вмирають без кисню, а Бунечко "прогулюється" в Дубаях?

  Від злості руки просто стискаються...

 • Звернення Юрія Павленка з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників
  Звернення Юрія Павленка з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

  Серед історичних дат, які ніколи...

 • Євген Пихтін – у Житомирі, а сплеск популярності «ЛЬОНКА» - не за горами!
  Євген Пихтін – у Житомирі, а сплеск популярності «ЛЬОНКА» - не за горами!

  Місяць тому, якраз напередодні відкриття...

 • Сьогодні - День бабусь та дідусів: вітання та листівки
  Сьогодні - День бабусь та дідусів: вітання та листівки

  Вітаємо зі...

Новини
В Бердичеві знесуть аварійний будинок, а людей примусово переселять

В Бердичеві знесуть аварійний будинок, а людей примусово переселять

24 жовтня 2016
В нашому місті поряд з тими будинками, які були збудовані 20, 30 чи 40 років тому, і в яких комфортно та зручно проживають бердичівляни, є і ті будинки, що сягають своєю історію в глибоку давнину. На жаль, таких будинків немало і нині вони вже вважаються аварійними, потребуючи знесення.

Одним із таких є двоповерхова будівля по вулиці Вінницькій, 14, демонтаж якої обговорювали спочатку на засіданнях постійних комісій, а остаточно вирішили її долю та суму, яку виділять на демонтаж, на 12-й сесії Бердичівської міської ради.

Аварійним та таким, що становить загрозу мешканцям міста, даний будинок визначив державний науково-дослідний інститут «Проектреконструкція». Житловий будинок обліковується на балансі МК ВЖРЕП №7 та являється власністю територіальної громади міста, тому міським бюджетом було заплановано 350 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання робіт по демонтажу.

Але оскільки до кінця поточного року освоїти повністю вищезазначену суму та провести знесення не встигнуть, то на розгляд сесії міської ради було подане рішення з поправкою, що містила кошти у розмірі 40 тисяч гривень для виготовлення поки проектно-кошторисної документації. Тим більше, що інвесторів, які б зацікавилися даною земельною ділянкою і виявили бажання тут щось будувати, поки немає. Як зазначив міський голова, кожен будинок, що знаходиться в аварійному стані, де знаходяться квартири і живуть люди, вони показують інвесторам, якщо мова йде про будівництво. Щодо Вінницької, 14, то скільки інвесторів туди не водили, поки ніякої зацікавленість цією ділянкою не спостерігається, а питання безпеки життя людей є дуже важливим і затягувати з цим питання немає вже куди.

В даному двоповерховому будинку і досі проживають. Коли постало питання про його знесення, то, як повідомив заступник міського голови Сергій Онофрійчук, проходило засідання житлової комісії. Людям, котрі живуть в аварійному помешканні, пропонували тимчасове житло по вулиці Братів Міхеєвих, 8. Дехто погодився, дехто – ні. Але згідно чинного законодавства громадян або добровільно, або примусово переселять. Документація дасть право відповідним службам та судовим виконавцям примусово у разі незгоди переселяти людей і малолітніх дітей в тому числі задля їхньої ж безпеки.

А поки за те, щоб виділити 40 тисяч гривень на виготовлення необхідної документації, на сесії міської ради проголосували 32 депутати, двоє – утримались, тому рішення прийняте.

На головну сторінку

«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини