Цвіт кабачкiв допомагає при алергії, а насіння повертає чоловічу силу
24 липня 2017
У липні на городах рясно цвітуть кабачки. Великі жовтогарячі квіти після кількох днів в'януть, сохнуть і пропадають. На жаль, не всі знають, що цей цвіт має корисні та цілющі властивості.
- Квітами з кабачків здавна лікували пропасницю, або ж малярію, - каже знавець нетрадиційної медицини Катерина Фриндак. - Щоправда, перед тим, які зірвати цвіт, перевіряють, чи немає у квітці зав'язі майбутнього плоду. А для того столову ложку квіток подрібнювали, заливали склянкою окропу, настоювали 20 хвилин. Настоєм п'ять-шість разів на день поїли хворого - і пропасниця минала.
- Це досить рідкісні недуги, а які більш поширені хвороби піддаються лікуванню кабачковим цвітом?- Настоєм iз цих квітів лікують і алергію: десяток квітів заливають 0,5 літра окропу та настоюють до двох годин. Настій п'ють три-чотири рази впродовж дня.
А насінням кабачка лікують імпотенцію, а свіжий сік радять пити жінкам, які перебувають на ранніх термінах вагітності. А ще сік допомагає при закрепах та набряках. Клейкі крапельки, які з'являються на зрізі кабачка, добре заліковують рани, наче живиця хвойних дерев. А ще вони можуть стати першою допомогою при серцевому нападi. Для того липку речовину засушують, а в разі потреби кладуть під язик замість валідолу.