Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Генерал КРИВОНОС: Повертаюся на фронт! НАТО привезе ЯДЕРНУ ЗБРОЮ. У Путіна НОВА ІСТЕРИКА. ВІДЕО
Генерал КРИВОНОС: Повертаюся на фронт! НАТО привезе ЯДЕРНУ ЗБРОЮ. У Путіна НОВА ІСТЕРИКА. ВІДЕО

Яку мету переслідує Путін, перекидаючи...

  • Генерал КРИВОНОС: Повертаюся на фронт! НАТО привезе ЯДЕРНУ ЗБРОЮ. У Путіна НОВА ІСТЕРИКА. ВІДЕО
    Генерал КРИВОНОС: Повертаюся на фронт! НАТО привезе ЯДЕРНУ ЗБРОЮ. У Путіна НОВА ІСТЕРИКА. ВІДЕО

    Яку мету переслідує Путін, перекидаючи...

  • До Житомира приїздить автор і перший виконавець знаменитої пісні
    До Житомира приїздить автор і перший виконавець знаменитої пісні "Вона"

  • Житомирянка обурена незадовільною роботою міського транспортного відділу
    Житомирянка обурена незадовільною роботою міського транспортного відділу

    Поясніть мені, будь ласка, за...

  • У мешканців Станишівської ОТГ може зникнути з криниць вода через видобування піску
    У мешканців Станишівської ОТГ може зникнути з криниць вода через видобування піску

    Місце видобутку піску у Станишівській...

Новини
Житомирські фахівці розповіли, як уберегти мобільні від неправильної експлуатації і морозів. Лайфхак

Житомирські фахівці розповіли, як уберегти мобільні від неправильної експлуатації і морозів. Лайфхак

2 березня 2018
Зима не поспішає поступатися весні і частує все запальнішими морозами. Через ожеледь та приховану за шаром снігу кригу зростає кількість не тільки аварій на дорогах. Необачні житомиряни часто трощать свої телефони саме у таку погоду, забуваючи, що під ногами не м'яка трава, а справжній лід.

Щоб уникнути таких ситуацій та покращити функціонування мобільних, за порадою звернулися до фахівців житомирської мережі стільникового зв'язку, що користується довірою містян ось уже 13 років.

Пан Сергій, керівник одного із відділень магазину "Citra.fon", ділиться секретами людини, що постійно має справу з горе-власниками мобільних, які втім дуже часто порушують загальні правила правильної експлуатації телефонів, а потім витрачають на ремонт більше, ніж на нову техніку. Чоловік зазначив, що через погіршення фінансового становища, люди зважають не так на якість покупки, як на її ціну. А це ще одна прикра помилка. Хоч вже більш-менш хороший мобільний можна придбати від 2 600 гривень.

Серед найпоширеніших проблем – побиття екрану. Заміна його іноді коштує майже, як новий прилад.

Ми поставили Сергію найбільш актуальні й дилетантські запитання.

Як вберегти телефон?


1. Клієнти занадто рідко вимикають телефон. Щоб пристрій прослужив довше, його треба вимикати хоча б раз в тиждень на деякий час! Це піде на користь акумулятора. Крім того, ніхто не турбуватиме надокучливими дзвінками.

2. Вимикати Wi-Fi і Bluetooth треба! Відключайте непотрібні функції і телефон прослужить довше. Та й заряд буде триматися більше часу.

3. Причиною нефукціональності і постійних "глюків" смартфону стає не тільки крига і сніг, але й мороз. Якщо на вулиці -20 градусів за Цельсієм, не виймайте смартфон з кишені. Він не розрахований на роботу в таких погодних умовах. Також смартфону не підходить і дика спека, +30 — зовсім не підходяща, екстремальна температура для роботи техніки.

4. Заряджати телефон не на 100%, а на 96-98%, виявляється, правильно. Повна зарядка виснажує батарею швидше.

5. Користуватися тільки хорошими зарядними пристроями. Зарядки часто ламаються і губляться, тому спокуса купити дешеву підробку велика. Але не варто цього робити! Якщо зарядний пристрій не оригінальний, ймовірність зіпсувати телефон зростає в рази. Акумулятор буде повільно гинути в страшних муках.

6. Не забувати чистити телефон. Тримайте смартфон в чистоті! Обов'язково протирайте екран вологою серветкою, порт для зарядки і вхід для навушників очищай за допомогою зубочистки: туди можуть потрапляти крихти, з вини яких псується пристрій.

Як вберегти телефон під час морозів?


1. Користуватися чохлом, тримати телефон у внутрішній кишені та не залишати в автомобілі, адже температура в салоні припаркованої машини фактично зрівняється з температурою надворі. Якщо ваш смартфон залишиться ночувати в салоні, то зранку ви вже навряд чи знайдете його в робочому стані. Як мінімум сяде батарея, як максимум перестане працювати сенсор. Це вбереже девайс від переохолодження.

2. Після вулиці не залишати телефон біля батареї чи каміну. Інакше волога осяде на екрані й утвориться конденсат. Якщо після повернення в приміщення ви побачили, що утворився конденсат, тоді витягніть батарею та не вставляйте її назад, доки пристрій повністю не висохне.

3. На морозі користуйтеся гарнітурою. Використовуючи навушники, вам не доведеться витягувати смартфон із кишені чи сумки в погану погоду. На вхідний дзвінок можна відповісти всього лише, натиснувши кнопку прийому виклику на гарнітурі. Якщо ви не маєте гарнітури чи не користуєтеся нею з особистих міркувань, в такому випадку можна використовувати водонепроникний чохол. Він допоможе зберегти пристрій цілим та неушкодженим, навіть якщо ви його впустите в калюжу чи кучугуру снігу.

4. Після того, як повернулися знадвору, в жодному разі не ставте телефон на зарядку. Залиште девайс в приміщення (приблизно 30 хв), щоб він встиг нагрітися до кімнатної температури. Заряджати літій-іонний акумулятор рекомендується при температурі від +5 до +45 °C.

Наприкінці, Сергій резюмує, що нині мобільні телефони гідно конкурують з планшетами, витісняючи останні. Хоч прогнозує і витіснення ноутбуків. Адже моделі сучасних телефонів іноді їх перевершують.

Житомирські фахівці розповіли, як уберегти мобільні від неправильної експлуатації і морозів. Лайфхак

Автор статті: Божена Меловська

Джерело статті: Житомир-онлайн

На головну сторінку

«    Березень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини