Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Які газети найбільше передплачують мешканці Житомирської області?
Які газети найбільше передплачують мешканці Житомирської області?

З'явилися результати річної передплати обласних...

 • Які газети найбільше передплачують мешканці Житомирської області?
  Які газети найбільше передплачують мешканці Житомирської області?

  З'явилися результати річної передплати обласних...

 • Сергій Сухомлин:
  Сергій Сухомлин: "Ще два комплекси «Валькірій» — передали на одну з житомирських бригад"

 • На Житомирщині внаслідок нічної ворожої атаки пошкоджено об'єкт інфраструктури
  На Житомирщині внаслідок нічної ворожої атаки пошкоджено об'єкт інфраструктури

  У ніч проти 22 березня...

 • У Житомирі назвали лауреатів обласної літературної премії імені Михайла Клименка. ФОТО
  У Житомирі назвали лауреатів обласної літературної премії імені Михайла Клименка. ФОТО

  Щиро вітаємо...

Новини
Як жінка “вбиває” чоловіка?

Як жінка “вбиває” чоловіка?

11 червня 2018
Взаємовідносини – це завжди не просто, коли мова про відносини між чоловіком і жінкою, то питань часом більше ніж відповідей.

Самі відносини на початковому етапі подобаються і тим й іншим. Закоханість, легкість, рожеві окуляри, хімія, життя прекрасне! Але через якийсь час, деякі вирішують узаконити свої стосунки, і двоє йдуть до РАГСу, ставлять штамп у паспортах. І з цього моменту життя починає стрімко змінюватися, особливо для чоловіків. Для чоловіка це перша криза. Вся справа в тому, що чоловіки і жінки дуже по-різному влаштовані. Якщо говорити про вибірковість, то жінки вибирають із загального числа всього 20% особин протилежної статі, з метою якісно продовжити рід. Чоловікам складніше вони вибирають 80%, іншими словами, превалює кількість, мета – відповідно теж продовження роду. Причому ці прояви дуже слабо контролюється свідомістю. Іноді, саме з цього жінки кажуть: – «Все мужики пси». Провини чоловіки в цьому немає, просто природа зробила їх такими. І коли чоловік одружується, він добровільно відмовляється від того, що може, хоча б гіпотетично, хотіти 80% жінок. Декларує, що тепер буде хотіти тільки одну, навіть думати про інших, з цього моменту він не може. Суспільна мораль завжди стоїть на сторожі сім’ї та шлюбу.

Якщо до шлюбу жінка щиро раділа подарункам і увазі з боку чоловіка, то з появою штампа це прийнято вважати само собою зрозумілим. Чоловік раніше відчував себе героєм, дарував подарунки, бачив і відчував вдячність жінки, після походу до РАГСу стикається з тим, що колишні способи зробити жінці приємне вже не сприймаються їй як раніше, іншими словами, знецінилися. Відповідно він перестає це робити. Ось тоді і починаються образи з боку жінки / чоловіки і жінки ображаються по-різному, але про це наступного разу /. Є приказка, яка дуже добре описує це явище «У всіх чоловічих бідах винні мужики, а у всіх жіночих бідах винні теж мужики». У своїх нездійснених очікуваннях, що і є образа, жінка на 99% звинувачує чоловіка, і природно вважає, що він повинен виправити все. І виникає ситуація, коли жінка каже: – «Ну, ти ж чоловік, ти повинен!» А якщо врахувати, що «повинен» це прояв чужої волі і на нього організм енергії не виділяє. Чоловік частіше за все не може цього зробити. При цьому її сприйняття вже разюче відрізняється від колишнього. Те, що раніше чоловік вважав перемогою / подарувати квіти, повісити поличку, полагодити кран /, жінка переводить в розряд норми. Природно, що хвалити когось за те, що він повинен зробити не прийнято і тому жінки в більшості вважають за краще не помічати, або звертати, на зроблене чоловіком, поверхневе увагу. Те за, що раніше чоловік отримував схвалення, тепер не помічають. Додати до цього досить сильне почуття провини за те, що повинен, а не можеш, картинка виходить невесела. Це, звичайно, починає відбуватися не відразу, але по наростаючій.
Хоч як би говорили жінки, що чоловіки не переживають, вони помиляються. Чоловіки переживають дуже сильно, особливо почуття провини, але їх переживання внутрішні, адже чоловікам не можна бути слабкими / виховання, привіт з дитинства /. А у жінки всі переживання на поверхні і видно не озброєним оком, їм це дозволено. Небезпека, саме, прихованих переживань в тому, що вони вкрай негативні і згубні для організму. Статистика чоловічої смертності після 40 виглядає зовсім не привабливо.

Чоловікові дуже шкідливо відчувати почуття провини, особливо вірити в те, що він дійсно винен, як правило, це закінчується дуже сумно.

Важливо пам’ятати, що для чоловіка дуже важливо схвалення з боку жінки. Зверніть увагу на те, як чоловіки це сприймають і як їх це мотивує. Коли чоловік хвалить чоловіка реакція зовсім інша. Хочете, щоб чоловік більше займався домашніми справами, перестаньте його лаяти і пиляти, а почніть хвалити. І ставиться до того, що він робить не як до само собою зрозумілого, а як до вчинку, за який хочеться хвалити, але робити це треба обов’язково щиро.

Живіть з радістю!

На головну сторінку

«    Березень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини