Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
З 15 серпня без картки житомирянина пільговики будуть платити за проїзд 3 гривні
З 15 серпня без картки житомирянина пільговики будуть платити за проїзд 3 гривні

"Житомирська міська рада, пенсіонери від...

 • З 15 серпня без картки житомирянина пільговики будуть платити за проїзд 3 гривні
  З 15 серпня без картки житомирянина пільговики будуть платити за проїзд 3 гривні

  "Житомирська міська рада, пенсіонери від...

 • Батьки учнів Житомирської гімназії №23 у соцмережах голосуватимуть, де навчатимуться їхні діти. ВІДЕ ...
  Батьки учнів Житомирської гімназії №23 у соцмережах голосуватимуть, де навчатимуться їхні діти. ВІДЕ ...

  Хто залишиться у гімназії, а...

 • Через жадібних житомирян уже третій місяць голодує під
  Через жадібних житомирян уже третій місяць голодує під "Дастором" глухонімий жебрак. ФОТО

  Але табличка його явно...

 • У Житомирі відкривається нова секція парно-групової акробатики
  У Житомирі відкривається нова секція парно-групової акробатики

  До секції на заняття запрошують...

Новини
СЛІДСТВО ЗАВЕРШЕНЕ, ВИНУВАТЦІ - НЕ НАЗВАНІ, І, ТИМ ПАЧЕ - НЕ ПОКАРАНІ!

СЛІДСТВО ЗАВЕРШЕНЕ, ВИНУВАТЦІ - НЕ НАЗВАНІ, І, ТИМ ПАЧЕ - НЕ ПОКАРАНІ!

6 липня 2020
Відгомін сесії Житомирської обласної ради, що проходила 25 червня 2020-го року, ще й досі дає про себе знати. 6 липня завершилося друге засідання депутатської комісії Житомирської облради з питань законності, правопорядку та боротьби із корупцією. Комісія під головуванням депутата Сидора Кізіна завершила розслідування справи про оренду КНП «Житомирський обласний центр крові». Цікаво, що у ході обох засідань зясувалося чимало обставин у низці подій навколо Центру крові. Найпершим чином вдалося встановити, що головний лікар комунальної установи Анатолій Чугрієв жодним чином непричетний до подій, які відбувалися упродовж 31-ї сесії Житомирської обласної ради.

СЛІДСТВО ЗАВЕРШЕНЕ, ВИНУВАТЦІ - НЕ НАЗВАНІ, І, ТИМ ПАЧЕ - НЕ ПОКАРАНІ!


Адже лист ТОВ «Біофарма», який стосувався можливої оренди приміщення і бази КНП «Житомирський обласний центр крові», адресований був лише керівникам Житомирської області: голові Житомирської ОДА Віталію Бунечку та голові Житомирської облради Володимиру Ширмі. В.І.Бунечко зазначив у ході лжепутатського «слідства», що ознайомився із листом, дав відповідні вказівки щодо підготовки пропозицій для потенційних орендарів приміщення та бази КНП «Житомирський центр крові». Однак губернатор тут же додав, що навіть не уявляв, що питання про оренду Центру крові так швидко, а насправді – блискавично , вигулькне під час сесії. Отже, відповідь на те, хто ініціював процес пришвидшення приходу до Житомира ТОВ «Біофарма», доводиться шукати у кабінетах керівництва Житомирської обласної ради. Адже кожен, хто знайомий із правилами «ходіння» документів у кабінетах будь-якого органу місцевого самоврядування, знає точно, що жодна літера у текстах документів не потрапляє до тексту документів просто так.

СЛІДСТВО ЗАВЕРШЕНЕ, ВИНУВАТЦІ - НЕ НАЗВАНІ, І, ТИМ ПАЧЕ - НЕ ПОКАРАНІ!


А тут на сесії Житомирської облради виявилося , що велике комунальне підприємство збираються передати в оренду приватній структурі без обговорення питання у комісіях, без наявності висновків експертів. Хто зумів і найголовніше – хто відважився внести КНП «Житомирський центр крові» до переліку обєктів, які хочуть приватизувати, або взяти в оренду, поки що так і не виявлено. Найбільше запитань у членів комісії до голови управління майна Житомирської обласної ради Володимира Казьмірика.

Саме він і контролював процес внесення підприємств для передачі в оренду . Однак після того, як Казьмірик виконав поставлене перед ним завдання , хтось із керівників Житомирської облради зобовязаний був обговорити це питання напередодні початку сесії. Під час так званих слідчих дій зясувалося, що і апарат Житомирської обласної ради не виконав усіх передбачених до нього функцій із контролю над змістом документв. На це вказав депутат Житомирськохї обласної ради Д.В.Кропачов.

Він також зауважив, що службове розслідування, ініційоване розпорядженням голови Житомирської обларади Володимира Ширми, не може проводитися комісією, до складу якої входять працівники апарату ради. Тут має спрацювати правило про «конфлікт інтересів».

СЛІДСТВО ЗАВЕРШЕНЕ, ВИНУВАТЦІ - НЕ НАЗВАНІ, І, ТИМ ПАЧЕ - НЕ ПОКАРАНІ!


У підсумку, 6 липня завершилося слідство і «розборки» стосовно того, хто винуватий і хто понесе відповідальність за ситуацію зі спробою передачі в оренду Житомирського обласного центру крові. Слідчі упродовж майже 10-ти днів накопичили чимало стенографічних звітів, протоколів та свідчень чиновників, депутатів та фахівців із апарату Житомирської обласної ради. Хто із них буде покараний і опиниться у ситуації «крайнього»., визначать, знову ж таки, начальники. Адже ж недарма вже давно повелось, що гучність історії залежить саме від того, як покарають винуватців, а ще краще – її організаторів та творців.

Автор статті: Наталя Гунько

На головну сторінку

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Новини