Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Сергей Форест: Уход Кастро в отставку не означает, что красный флаг над Кубой опущен
Сергей Форест: Уход Кастро в отставку не означает, что красный флаг над Кубой опущен

Уход Кастро в отставку не...

 • Сергей Форест: Уход Кастро в отставку не означает, что красный флаг над Кубой опущен
  Сергей Форест: Уход Кастро в отставку не означает, что красный флаг над Кубой опущен

  Уход Кастро в отставку не...

 • "Готуйтесь до виборів, панове", - Міха Чаплига

  ГОТОВЬТЕСЬ к выборам, господа....

 • На скільки за рік збільшив свої статки директор, який вже більше 30 років керує Житомирським автодор ...
  На скільки за рік збільшив свої статки директор, який вже більше 30 років керує Житомирським автодор ...

  Очільник житомирського "автодора" є одним...

 • Житомиряни вкотре, всупереч бездіяльності міської влади, домоглися в суді призупинення будівництва Т ...
  Житомиряни вкотре, всупереч бездіяльності міської влади, домоглися в суді призупинення будівництва Т ...

  Не вперше житомирська міська влада...

Новини
Історик, журналіст, чоловік, батько. Житомирянинові Віктору Радчуку сьогодні 60 років!

Історик, журналіст, чоловік, батько. Житомирянинові Віктору Радчуку сьогодні 60 років!

3 березня 2021
Життя, сповнене пригод та викликів. Людина, якій ніколи не сидиться на місці. Людина, людські якості та дружбу з якою – шанують та бережуть! Саме сьогодні, 3 березня 2021 року, шістдесят років тому у поліській глибинці (в селіКатеринівкаЄмільчинського району) в родині агронома і сільської вчительки початкової школи народився Віктор Степанович Радчук.

Історія формування особистості та діяльності Віктора є віддзеркаленням морально-етичного вчення невловимого українського філософа Григорія Сковороди, зміст якого тісно пов'язаний із природнім життям українського села. Це прості і доступні для застосування ідеї: про «істинних» людей, які дбають насамперед про внутрішнє багатство, про «сродний труд», який наповнює життя сенсом і корисною діяльністю. Саме так і досі живуть в українському селі, саме такі цінності прищепили своїм прикладом батьки нашому ювіляру. А ще любов докниги і науки, невгамовне прагнення пізнання, допитливість і непідробний інтерес до кожної людини стали невід’ємними складовими його особистості.

Навчання в Київському Державному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова виявило ще низку талантів цієї непересічної особистості і як науковця, і як незмінного лідера студентської волейбольної команди, і як командира студентського будівельного загону, і як учасника оркестру народних інструментів.

Близько десяти років свого життя Віктор Степанович вчителював у різних школах Житомирщини, і його щире захоплення історією, глибоке знання предмету, небайдужість до учнів і демократичний стиль викладання -викликали повагу і захоплення і школярів, і батьків, і колег. Про його уроки, дотепи, походи історичними місцями краю складали легенди. А гра у народному драматичному театрі, який функціонував при Житомирському автошляховому технікумі, зробила його кумиром студентів.

В непростий час становлення молодої української держави, Віктор Степанович не міг залишатися осторонь державотворчих процесів. Тож як активний громадянин і прихильник незалежності України наприкінці 1990-х змінив сферу своєї діяльності - і став журналістом.

Стиль пана Віктора вирізняється відповідальністю за кожне написане слово, точністю фактажу, небайдужістю до суспільних проблем сьогодення, а чесність і компетентність, - якості, які він у журналістику прихопив із попередньої професії.

Паралельно із журналістською діяльністю Віктор Степанович був організатором і учасником низки успішних і виборчих кампаній. Феноменальна пам'ять цієї людини зберігає спогади про незліченну кількість людей, з якими зводила доля і професія, ситуацій, місць, в яких довелося побувати впродовж життя.

Головний здобуток довгих років праці – пошана людей і задоволення від улюбленої справи життя, які і є найбільшими нагородами.А ще це дуже порядна, добра і щедра людина: Віктор Степанович завжди прийде на допомогу. Вражає його вміння уникати конфліктів і поважати позицію іншої людини.

Донедавна формулою успішного життя людини були три речі: чоловік за своє життя мав побудувати будинок, посадити садок і виростити сина. І за цими критеріями у нашого героя все в порядку: і будинок звів, і садок доглянутий, а сином і 34-річним шлюбомможна пишатися.

60 років – той вік, який покликаний надихати на передачу життєвого досвіду, а тому хочеться побажати ювіляру, щоб невичерпним було джерело енергії добра, яке є сутністю цієї Людини.


Історик, журналіст, чоловік, батько. Житомирянинові Віктору Радчуку сьогодні 60 років!


На головну сторінку

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Новини