Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Коли на Житомирщині з'являться школи з польською мовою навчання?
Коли на Житомирщині з'являться школи з польською мовою навчання?

Житомирщина - область, де найбільше...

 • Коли на Житомирщині з'являться школи з польською мовою навчання?
  Коли на Житомирщині з'являться школи з польською мовою навчання?

  Житомирщина - область, де найбільше...

 • Житомирян завтра запрошують в міську раду на обговорення важливого питання
  Житомирян завтра запрошують в міську раду на обговорення важливого питання

  Завтра, 20 вересня, у Житомирській...

 • 19 вересня — День ангела Михайла: листівки та привітання
  19 вересня — День ангела Михайла: листівки та привітання

  Вітаємо зі...

 • Аварія на під'їзді до Чуднівського мосту у Житомирі. ФОТО
  Аварія на під'їзді до Чуднівського мосту у Житомирі. ФОТО

  Зараз на під'їзді до Чуднівського...

Новини
Кому служить у Житомирі «Європейська солідарність»?

Кому служить у Житомирі «Європейська солідарність»?

4 липня 2021
Після недавньої конференції Житомирської обласної організації партії «Слуга народу», яка відбулася на території житомирського аеропорту, залишилося чимало вражень. Найпершим чином, вразили ті завдання та плани, які прозвучали у виступах делегатів конференції. Їх насправді багато і всі вони достатньо амбітні і серйозні. Але одна фраза, яка прозвучала під час зібрання «слуг народу», все ж таки неабияк здивувала. Йшлося про те, що «команда «Слуга народу», незважаючи на шалений супротив та тиск з боку опонентів», впевнено крокує до поставленої мети». Це про який супротив йдеться?

Кому служить у Житомирі «Європейська солідарність»?


Цікаво було б почути і про конкретні форми і прояви тиску опонентів? І кого можна вважати на Житомирщині опонентами нинішньої влади і конкретно «команди «Слуга народу»? Можливо обласну організацію партії «Батьківщина», яка справді вражає керівництво області своїм нестримним і повсякденним прагненням влаштувати своїх « членів» на посади керівників комунальних підприємств? При цьому партійці із «Батьківщини» на території Житомирщини наче й не чули про те, що їх лідерка ледь не щодня голосно заявляє звідусіль про те, що «не дамо владі продати нашу землю».

Але що там «Батьківщина»? У Житомирі є ще одна партійна структура, яка, згідно настанов свого партійного керівництва, мала б постійно заявляти про свою опозиційність до нинішньої влади. Йдеться про позицію та діяльність місцевих лідерів партії «Європейська солідарність». Пам’ятаєте ще про таку? Партія колишнього Президента України Петра Порошенка. Досить погортати сторінки новин тих часів, коли Петро Олексійович приїздив до Житомира у якості глави держави і побачити на фотографіях лише дворічної давності, як багато було тих, хто підтримував «лінію» Блоку Петра Порошенка у Житомирі і на Житомирщині загалом. Сьогодні, коли «вождь» почувається не так міцно та впевнено, у рядах його прихильників відбулися разючі чисельні втрати. Але навіть тих, хто залишився у рядах тепер вже «Європейської солідарності», хто здобув разом із партією мандати депутатів місцевих рад, назвати опонентами нинішньої влади аж ніяк не можна. Із наголосом на слова «аж ніяк»!. Адже, за логікою речей, у часи, коли галопуючими темпами зростають ціни, а тарифи на енергоносії вже давно подолали європейські показники, депутати, активісти та й просто рядові партійці від «Європейської солідарності» мали б ледь не щодня виводити земляків – поліщуків на всілякі акції протесту. Чи можливо Олександр Рабінович, як голова обласного осередку «Європейської солідарності», вважає той розпродаж української землі , який запроваджений від 1 липня 2021-го року, нормальною європейською практикою? Чи, можливо, «Європейській солідарності» хоча б на території Житомирщини варто було б хоча б на деякий час змінити назву своєї партійної структури?

Ні, воно , звісно, нелегко критикувати владу і обласне керівництво Житомирщини від «слуг», коли ледь не половина твоїх колишніх соратників і недавніх товаришів «по партії» зуміли спритно поміняти «папаху» і отримати новий партійний членський квиток. Чи то від «Слуги народу», чи то від «Пропозиції», але ж критикувати владу, сформовану і укомплектовану із твоїх кумів, сватів та однокласників, воно якось не з руки. Навіть, якщо ти справжній європеєць і маєш значка чи депутатське посвідчення від «Європейської солідарності».

Ну, а керівникам нині правлячої партії «Слуга народу» просто гріх говорити про «шалений супротив» та тиск « із боку опонентів» на території Житомирщини! Де той тиск і хто про нього чув? Навіть тоді, коли хтось із нардепів від «Європейської солідарності», тих, хто й досі знаходиться у парламенті разом із Петром Порошенком, приїздить до Житомира, їх партійні колеги із Житомира ведуть себе дуже сором’язливо . Так було під час приїзду до Житомира нардепа Володимира В’ятровича чи його парламентського колеги Олексія Гончаренка. Здавалося, що «Європейська солідарність» у Житомирі пішла на декілька днів у глибоке підпілля і легалізуватись своєю появою під час зустрічей у Житомирі із нардепами – однопартійцями просто не може. Все це називають сьогодні тактичним вмінням працювати в умовах перебування у стані опозиції.

Тільки ж забуває нинішня «європейська солідарність», що ні поваги, ні навіть співчуття у виборців Житомирщини їх кандидати більше ніколи не отримають. Навіть, якщо «слуги» щось там втратять чи спотикнуться на черговому галасливому скандалі. Люди ж бо ще не зовсім втратили здоровий глузд і анекдот про вибір у ситуації « одягнути хрестика чи зняти труси у бані» народ поки що добре пам’ятає. Але питання про те, чи пам’ятають цей повчальний висновок члени житомирського осередку « Європейської солідарності», досі залишається відкритим.

Сидір Ковпак

На головну сторінку

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Новини