Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Що вчора було у кабінеті директора
Що вчора було у кабінеті директора "Житомиргазу"? ВІДЕО


 • Що вчора було у кабінеті директора
  Що вчора було у кабінеті директора "Житомиргазу"? ВІДЕО

 • Як житомиряни Кіпр годують
  Як житомиряни Кіпр годують

  Вчора біля будівлі «Житомиргаз», що...

 • Скільки грошей заробляє керівник
  Скільки грошей заробляє керівник "Житомиргазу" і що про це думають житомиряни?

  Зарплата голови правління акціонерного товариства...

 • У житомирських дитсадочках замерзають діти
  У житомирських дитсадочках замерзають діти

  Ранкове повідомлення від батьків. Ліна...

Новини
НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ В СПОРТИВНІЙ ГАЛУЗІ ЖИТОМИРЩИНИ!

НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ В СПОРТИВНІЙ ГАЛУЗІ ЖИТОМИРЩИНИ!

24 вересня 2021
За головування голови відділення НОК України в Житомирській області – Оніщука Олександра відбулась робоча нарада з питань розвитку фізичної культури та спорту з провідними тренерами та олімпійцями області.
Учасників робочої групи хвилює стан галузі та перспективи розвитку як спорту вищих досягнень, так і масового спорту вцілому. Адже без масового спорту немає наступництва задля подальших успіхів спортсменів Житомирщини як на Всеукраїнських так, і Світових аренах.
Фізична культура та спорт в останні два роки перебуває у кризі, якщо не в комі. Це випливає з багатьох чинників:
1. В області немає об’єктивної, реальної оцінки перспектив розвитку Олімпійських та неолімпійських видів спорту – так звана «дорожня карта» для спортивної галузі відсутня;
2. Кваліфікація керівників Департаменту викликає сумніви, так як не налагоджена система робота, відсутність звітності, колегій з суб’єктами спортивної галузі. Натомість ведуться «під килимні ігри» та розподіл на «своїх» та «чужих», що викликало викривлення фінансування галузі в сторону «своїх». Призначення на посади своїх чоловіків та найближчих родичів.
3. Інфраструктура в занепаді – Департамент не надає пропозицій щодо реконструкції та будівництва нових спортивних об’єктів в області, а залишається тільки спостерігачем та «перерізає» стрічки до вже побудованих або реконструйованих (а їх одиниці) не маючи уявлень про «зміст» спортивних споруд.
4. Попередні роки Департаментом не було визначено пріоритетність та підтримку видів спорту, які б недалекому майбутньому дали б змогу саме вихованцям наших спортивних шкіл представляти на міжнародній арені Україну. Натомість ми купуємо легіонерів, платячи їм колосальні зарплати.
5. Департамент культури,молоді та спорту потрібно роз’єднати тому що, це два полюси. В Україні є окремо Міністерство культури та інформаційної політики і Міністерство молоді та спорту.
Та найболючішим питанням залишається фінансування галузі, а саме відсутність у профільному Департаменті коштів на проведення навчально-тренувальних зборів.
Тут слід нагадати, що Департамент припинив проводити збори та відряджати на змагання спортсменів області ще в ЛИПНІ цього року.
Ось основі питання, які обговорювали на робочій нараді у відділенні НОК України в Житомирській області та вирішили звернутися до керівництва області з проханням почути проблеми спорту та провести аналіз фінансової та управлінської діяльності Департаменту культури,молоді та спорту Житомирської ОДА.


НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ В СПОРТИВНІЙ ГАЛУЗІ ЖИТОМИРЩИНИ!


НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ В СПОРТИВНІЙ ГАЛУЗІ ЖИТОМИРЩИНИ!

На головну сторінку

«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини