Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
До Житомира приїздить автор і перший виконавець знаменитої пісні
До Житомира приїздить автор і перший виконавець знаменитої пісні "Вона"


 • До Житомира приїздить автор і перший виконавець знаменитої пісні
  До Житомира приїздить автор і перший виконавець знаменитої пісні "Вона"

 • Житомирянка обурена незадовільною роботою міського транспортного відділу
  Житомирянка обурена незадовільною роботою міського транспортного відділу

  Поясніть мені, будь ласка, за...

 • У мешканців Станишівської ОТГ може зникнути з криниць вода через видобування піску
  У мешканців Станишівської ОТГ може зникнути з криниць вода через видобування піску

  Місце видобутку піску у Станишівській...

 • На війні загинув наш земляк із Пулин – Владилав Дідовець
  На війні загинув наш земляк із Пулин – Владилав Дідовець

  Нестерпним болем, який неможливо описати...

Новини
Сергій Хоменко: «НАШІ ВОЇНИ МАЮТЬ БУТИ НАДІЙНО ЗАХИЩЕНІ! І ЦЕ МИ - РОБИМО!»

Сергій Хоменко: «НАШІ ВОЇНИ МАЮТЬ БУТИ НАДІЙНО ЗАХИЩЕНІ! І ЦЕ МИ - РОБИМО!»

29 квітня 2022
У Житомирі знають Сергія Хоменка, як директора місцевої філії ДП «Національні інформаційні системи». У середовищі краєзнавців, прихильників екстремального туризму Сергій Адамович відомий, як супермайстер екстремальних відеозйомок. Той час, коли житомиряни ще переглянуть кінокадри, документальні стрічки, відзняті неперевершеним аматором, очевидно ще попереду, бо сьогодні, коли Україна встала на боротьбу із загарбником, коли усі сили суспільства направлені на протидію і знищення агресора, Сергій Хоменко якраз і знаходиться в епіцентрі таких подій.

- Коли розпочалася війна і вже за перші кілька годин прийшло усвідомлення, що власне сталося, вирішив, що треба, окрім своїх суто службових справ та обовязків, ще й питаннями оборони займатися, - зауважив на початку нашої розмови Сергій Хоменко. - За освітою я інженер, тому особливості облаштування території елементами військової інфраструктури, мені осягнути і зрозуміти було неважко. Відтак, долучився до виготовлення протитанкових «їжаків», які стали важливими елементами більшості блок-постів, що почали з'являтися на дорогах і вїздах до населених пунктів Житомирщини. Проте таке завдання завдяки масованому ентузіазму та злагодженості дій влади та військових, було виконане по суті у лічені дні. Почали мізкувати, як задовольнити Збройні сили належною амуніцією, спорядженням, оскільки кількість мобілізованих до лав ЗСУ фактично блискавично зростала, а батальйони територіальної оборони ставали обовязковим атрибутом у всіх містах та селах нашої області.

Ми зрозуміли, що влада і зокрема наше військово – оборонне відомство займається найпершим чином постачанням і забезпеченням зброєю та боєприпасами. А ось із оснащенням наших воїнів справи виглядали гірше. Ось чому питання про виготовлення універсальних розвантажувальних жилетів постало дуже актуально і гостро. Річ у тім, що, окрім бажання і намагання вирішити проблему із забезпеченням вояків бронежилетами, найважливіше місце і роль належить професійно-фаховому виконанню. Адже в умовах бойових дій, коли все стріляє і розривається, коли на бійця , який знаходиться під обстрілом могутніх артилерійських систем, летить ціла злива осколків, міцність і конструкційна досконалість бронежилету має життєво важливе значення. Тому у доволі стислі терміни ( за якихось десять днів) ми знайшли і налагодили варіанти постачання сталі нормативного типу із усіма належними характеристиками, аби оснащати бронежилети подвійними плитами і таким чином підвищити їх клас надійності до найкращих показників. Не скажу, що все було дуже просто. Зазначу, що центральне (столичне) керівництво нашого підприємства, філію якого я очолюю у Житомирі, виділило для потреб оборони певні кошти, якими «на місцях» ми мали розпоряджатися, виходячи із конкретної ситуації та найбільш актуальних потреб. Ну, а далі, як то кажуть, треба було діяти, організовувати, шукати найкращі і найшвидші варіанти поставок матеріалів для виготовлення бронежилетів. При цьому, як я вже казав, головне-їхїх якість і функціональна довершеність чи універсаль ність. Знайшов виробництво, яке займалося виготовленням бронежилетів та розвантажувального спорядження ще із осені
- 2014 року. Звісно, сьогодні все намагаємося довести до найвищого рівня якості і надійності. Матеріал для «броніків» часто надходить із-за кордону.

Звідтіля (в основному, із Італії ) надходять найміцніші і найнадійніші «ліпучки», якими оснащують бронежилети. Скажу, що для організації процесу пошиву та виготовлення бронежилетів працює чимало людей. Маю надійних колег із Луцька, Чернівців, які вчасно і напрочуд справно поставляють потрібні компоненти. Звісно ж, виготовлена продукція відповідає найкращим кондиціям. І я про це кажу із відповідальністю, бо маємо відповідні сертифікати на спецтканину, з якої шиємо бронежилети, для спорядження «броніка» використовуємо спецметал, а для надійності його обовязково випробовуємо шляхом відстрілювання бойовою зброєю. Звісно, реагуємо на будь-які зауваження, враховуємо більшість побажань.

Наша продукція має універсальне призначення, адже бронежилет має бути зручним для зберігання у ньому найважливіших речей для військовослужбовця. Це, звісно ж, кишені для «магазинів - ріжків» із набоями до автомата, це різноманітні пристосування, які помічні в умовах сучасного бою. Але головне для нас – аби на нашу продукцію не було нарікань. Поки що – жодного такого випадку не було. Навпаки – замовлення щодня лише зростають. І ми також готові нарощувати обсяги такого виробництва. Скажу відверто, що від допомоги та будь – якого сприяння не відмовимося. Ми працюємо дуже відповідально, ми залучаємо всі можливі ресурси, включно із власними заощадженнями. Бо сьогодні це життєво необхідно. Тому хочу скористатися можливістю звернутися до житомирян, мешканців усієї Житомирщини із проханням допомогти коштами на придбання складових, матеріалів для виготовлення вкрай потрібної для захисників України амуніції і спорядження. Будьмо солідарними! Будьмо відповідальними! Будьмо свідомими! Якщо вам небайдужа доля наших військовиків, якщо ми хочемо їм допомогти, будь ласка, адреса, куди можна переказати будь-яку суму коштів на допомогу ЗСУ. На нашу перемогу!


5363 5420 1611 2600 – картка Приватбанку, отримувач – Хоменко Сергій Адамович.

На головну сторінку

«    Березень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини