Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Суд визнав протиправною бездіяльність Житомирської філії АТ
Суд визнав протиправною бездіяльність Житомирської філії АТ "Укртелеком" та зобов’язав привести сх ...

На балансі Житомирської філії АТ...

 • Суд визнав протиправною бездіяльність Житомирської філії АТ
  Суд визнав протиправною бездіяльність Житомирської філії АТ "Укртелеком" та зобов’язав привести сх ...

  На балансі Житомирської філії АТ...

 • Онлайн-аукціони з продажу нерухомого майна на Житомирщині: спортивно-оздоровча база та майновий комп ...
  Онлайн-аукціони з продажу нерухомого майна на Житомирщині: спортивно-оздоровча база та майновий комп ...

  Трансляції аукціонів також відбудуться у...

 • Гуманітарний вантаж від Житомира - уже у постраждалих херсонців. ФОТО
  Гуманітарний вантаж від Житомира - уже у постраждалих херсонців. ФОТО

  Завезли допомогу громадам...

 • Ця історія сколихнула Житомир: чому батько розтрощив магазин свого сина. ВІДЕО
  Ця історія сколихнула Житомир: чому батько розтрощив магазин свого сина. ВІДЕО

  Жителі Житомира робили репости та...

Новини
Віталій Юшкевич: "На місцях як крали, так і розкрадають!"

Віталій Юшкевич: "На місцях як крали, так і розкрадають!"

29 липня 2022
156 - ДЕНЬ ВІЙНИ. На цьому тижні ,в силу своїх повноважень, мав зустрічі з керівниками різних рівнів , народними обранцями, своїми друзями та іншими поважними особами. З приводу цих зустрічей хочу висловитись про те, де побачив, як з деяких питань несправедливість просто зашкалює. Дуже тяжко сприймати розумом той факт, коли окремі особи шахрайським шляхом намагаються привласнити кошти, оминаючи державну скарбницю.

Насамперед зазначу, що війна ще не закінчилася. Вона продовжується і кожен має свідомо допомогти нашим Захисникам, щоб вона, ця війна, скоріше закінчилася. І я впевнений, що коли ми Переможемо російського агресора, а це буде обов'язково, прийдуть наші хлопці з війни і обов'язково спитають керманичів різних рівнів, хто і що зробив для Перемоги.

А якщо відверто кажучи, то запитають саме у тих можновладців, які сьогодні шахрайськими шляхами, порушуючи законодавство, намагаються привласнити кошти собі в кишеню, не рахуючись з бюджетом держави. Саме тих, хто і краплі не внесли до Перемоги, а тільки збагачують власні статки.

От чесно скажу, що в такий тяжкий воєнний час, дуже складно сприймати той факт, коли можна бачити, як наші захисники, які приходять до військкомату, а звідти на передову захищати незалежність Батьківщини, спочатку йдуть до базару і купують собі там за власні кошти обмундирування, щоб бути в строю перших, хто захищає Україну. То чи не соромно потім буде таким керувакам?

А на мою думку, в таких керувак залишається аж цілих два варіанти:або завтра податися до військкомату і піти на передову, щоб зі зброєю в руках змити ганьбу(як колись було-до штрафного батальйону),
або чекати завершення війни і вироку військового трибуналу. А найбільше, напевно, людського трибуналу, коли всі перед законом, совістю і нашими захисниками, їхніми сім'ями, дадуть відповідь, що зробили для Перемоги, як допомагали родинам, які сьогодні лишились без синів, батьків, чоловіків?

Бо ж перед майбутніми виборами всіх рівнів, як хробаки, повилазять назовні щоб вихваляти себе, як же вони вболівають за нас, простий народ. А насправді ж будуть тільки й думати, як присмоктатися до державного корита. І доведеться відповісти на питання: як так сталося, що на території, де проходять бойові дії, хлопцям не вистачає навіть самого елементарного - звичайних шкарпеток та інших предметів першої необхідності.

То варто мабуть нагадати, що війна не для всіх джерело наживи і всі причетні до зловживань будуть покарані. Але зараз такого роду керувателі думають, що війна все спише. То я хочу таким особам сказати, що не спише! Звіт доведеться дати! Готуйтеся вже сьогодні, бо завтра буде пізно.


Віталій Юшкевич


Віталій Юшкевич: "На місцях як крали, так і розкрадають!"


Пройшло 5 місяців, як цей будинок на півночі Житомирщини обстріляли московські окупанти. За весь цей час місцева влада людям НІЧИМ НЕ ДОПОМОГЛА!


Віталій Юшкевич: "На місцях як крали, так і розкрадають!"

Віталій Юшкевич: "На місцях як крали, так і розкрадають!"

Віталій Юшкевич: "На місцях як крали, так і розкрадають!"

Віталій Юшкевич: "На місцях як крали, так і розкрадають!"
На головну сторінку


Від Олексій Горбачевський 29 липня 2022 15:03:
На цьому тижні мав зустрічі з керівниками різних рівнів народними обранцями. Своїми друзями і іншими значними на рівні області особами. І хочу висловитись з деяких питань, коли окремі особи обманним шляхом намагаються привласнити кошти минаючи державну скарбницю.
Насамперед зазначу, що війна ще не закінчилася. І коли ми Переможемо а це буде обов'язково. Прийдуть з фронту наші хлопці захисники і спитають хто і, що робив для Перемоги.
І відверто кажучи у тих можновладців, які сьогодні обманними шляхами відгрібають кошти собі в кишеню не рахуючись з бюджетом держави і і краплі не внесли в Перемогу.
В той час коли наші захисники, які йдуть до військкомату і звідти на передову захищати Україну йдуть на базар і купляють собі там за власні кошти обмундирування щоб бути в строю перших хто захищає Україну. То чи не соромно потім буде таким керувакам?
А чесно кажучи залишається в таких керувак два варіанти.
Або завтра піти на фронт і з зброєю в руках змити ганьбу.
Або чекати завершення війни і вироку трибуналу людського і військового, коли всі перед законом, совістю і нашими захисниками дадуть відповідь, що зробили для Перемоги.
Не кажучи вже про те, що на території де проходять бойові хлопцям не вистачає елементарного навіть тих самих шкарпеток, та інших речей першої необхідності.
«    Червень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Новини