Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
План капитуляции Украины, который провалился
План капитуляции Украины, который провалился

Как работала информационная компонента доктрины...

 • План капитуляции Украины, который провалился
  План капитуляции Украины, который провалился

  Как работала информационная компонента доктрины...

 • Житомирський міський голова вшанував пам'ять жертв Голокосту
  Житомирський міський голова вшанував пам'ять жертв Голокосту

  Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту....

 • Пухлина була вагою, як новонароджена дитина: унікальну операцію провели лікарі в Житомирі
  Пухлина була вагою, як новонароджена дитина: унікальну операцію провели лікарі в Житомирі

  У Житомирській обласній клінічній лікарні...

 • Сьогодні святкує день народження відомий житомирянин Олексій Ясюнецький
  Сьогодні святкує день народження відомий житомирянин Олексій Ясюнецький

Новини
Остання сесія Житомирської обласної ради цього року може стати останньою в її історії?

Остання сесія Житомирської обласної ради цього року може стати останньою в її історії?

9 грудня 2022
Житомирська обласна рада 7 грудня 2022 року «запилила» свою останню в цьому році, саму феєричну сесію в історії – без будь-яких зобов’язань та взагалі без традиційного бюджету області.

Сесія, звісно, готувалася в режими повної таємності та більша частина документів не потрапила на веб-сайт обласної ради, а була передана депутатам вже перед голосуванням. Тому з 64 депутатів на сесії були присутні тільки 39. Не зважаючи на майже порожню сесійну залу, Володимир Ширма, як виконуючий обов’язки голови облради, об’явив сесію легітимною.

Остання сесія Житомирської обласної ради цього року може стати останньою в її історії?


Після цього почався невеличкий шабаш з нагородженням всіх, кого тільки можна, з приводу Дня місцевого самоврядування в Україні. Тому керівництво, не соромлячись, нагороджувало всіх «своїх» депутатів, щоб нікому не було потім обідно, що його забули. Як говориться, якщо до корита не пускають, так хоч за вушком почухають.

Також кого ж не встигли привітали з Міжнародним днем волонтера, якій відзначався 5 грудня і Днем Збройних Сил України – 6 грудня. Тобто офіційних приводів для нагороджень біла купа. До того ж минулого понеділка в ообласті проводили офіційні заходи до Міжнародного дня волонтера. Кого там тільки не було, але потім, коли ми вже намагалися дізнатися на фото хто всі ці люди, справжні волонтери відповідали, що більшість осіб їм невідома. Тому питання хто всі ці люди, залишається відкритим. Але нагородили всіх – нікого не образили. Але дурні язики лепечать, що таких дорогих машин біля старого театру, як під час святкування Дня волонтера, не було навіть при проведенні сесії обласної ради.

Остання сесія Житомирської обласної ради цього року може стати останньою в її історії?


А при проведенні сесії 7 грудня 2022 року, щоб створити атмосферу справжнього свята, то знов запросили ансамбль «Льонок», який проникливо, чіпляючи кожним словом за душу, виконав після хвилини мовчання «Плине кача».

Після мелодії, коли сльози почали капати у всіх присутніх, депутати на підйомі свого справжнього патріотизму почати голосувати за порядок денний. Всі 38 питань було проголосовано одностайно майже на 15 хвилин. Помічник за комп’ютером просто не завжди встигав начавити потрібну клавішу, щоб чергове питання з’явилося на сесійному табло. Нагадуємо, що голосування було практично одностайним, крім одного депутата, який, напевно, «насвяткувавшись» попередніх знаменних дат, забув взагалі натискати на будь-яку кнопку для голосування.

І знов про Московський Патріархат…

Звичайно, не обійшлося без дуже патріотичного для сучасного часу голосування про заборону Московського Патріархату, до якого депутати обласної ради мають відношення як, до створення Ілоном Маском навколоземної ракети. До того ж до цього Московського Патріархату більшість депутатів, що зараз проголосували за заборону УПЦ МП, бігали туди як до себе до дому кілька разів на день. Можна згадати фантастичне святкування новосілля у приміщенні біля Подільської церкви. Кумусі-пліткарки на кожному розі тоді обговорювали, що там практично зібралося все тодішнє керівництво міста та області. А тепер он аж як воно повернулося! Заборона!

Остання сесія Житомирської обласної ради цього року може стати останньою в її історії?


В чому різниця і спільна риса першої та другої найдавніших професій у світі?

Знов згадується історія про те, що вираз «найдавніша професія» стосовно проституції у світові мови привніс великий казкар, поет та імперіаліст Редьярд Кіплінг. 1889 року в нього вийшла збірка «Чорне та біле». Одне з оповідань називалося «На міській стіні» (On the City Wall) і розповідав про прекрасну куртизанку Лалун, яка живе в індійському (а нині - пакистанському) місті Лахорі. Починалася розповідь фразою: «Лалун - представниця найдавнішої у світі професії». Вираз виявився настільки вдалим, що швидко поширився у всіх англомовних країнах, а звідти - по всьому світу. Але також варто згадати, наприклад, жарт Рональда Рейгана на нараді з бізнесменами в Лос-Анджелесі 2 березня 1977 року: «Говорять, що політика – друга найдавніша професія. Але я дійшов висновку, що вона має набагато більше спільного з першою».

Як пиляти недопиляне?

Взагалі не будемо сперечатися с історичними постатями, але констатуємо тої факт, що крім вже згаданих свят, 5 грудня відзначався «Всесвітній день ґрунтів» та «День ґрунтознавця в Україні». Тому наші депутати, вирішили проявити себе величезними «ґрунтознавцями» у Житомирській області і кількома своїми рішеннями фактично знищили кілька державних підприємств лісового господарства. Ну, дійсно, навіщо в воюючої державі якійсь там ліси?

А якщо там ворожі агенти будуть переховуватися? Наприклад, білоруські партизани? Тому краще ліквідувати і забути. Але перед тим, як забути, гроші варто перерахувати в кишенях. Довіряти своєму брату-депутату не варто.
Таким чином будо проголосувано рішення Житомирської обласної ради «Про припинення права користування мисливськими угіддями ДП «Баранівське лісомисливське господарство» та надання у користування мисливських угідь товариству з обмеженою відповідальністю «Форест Полісся-22».

В самому Рішенні йшлося про наступне: «Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 9, 21, 22, 23, 24 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», статті 15 Закону України «Про тваринний світ», розглянувши подання Державного агентства лісових ресурсів України від 25.10.2022 № 03-11/5605-22, від 23.11.2022 № 03-11/6468-22, погодження Житомирської обласної військової адміністрації від 22.11.2022 № 6629/2-22/27, клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Форест Полісся-22» від 23.11.2022 № 9, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від , обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Припинити право користування мисливськими угіддями ДП «Баранівське лісомисливське господарство» площею 16472,5 га зв’язку з добровільною відмовою від користування.
2. Надати у користування товариству з обмеженою відповідальністю «Форест Полісся-22» мисливські угіддя загальною площею 16338,5 га на землях ДП «Баранівське лісомисливське господарство» у межах Баранівської міської, Довбиської селищної та Дубрівської сільської рад Новоград-Волинського району Житомирської області, терміном 25 років, згідно з додатком.
3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Форест Полісся-22»:
3.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проєкту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт».
Варто додати, що ТОВ «Форест Полісся-22» зареєстроване в місті Баранівка 22 вересня 2022 року, статутний капітал – 1,5 тис. грн, основний вид діяльності має код 47.11 – роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. Співзасновники фірми: Орологопуло Наталія Петрівна (прописана у Києві), Зінич Сергій Миколайович (прописаний в селі Череваха, Волинської області), Мацюк Роман Олександрович (прописаний в селі Городище Волинської області).

Остання сесія Житомирської обласної ради цього року може стати останньою в її історії?

Остання сесія Житомирської обласної ради цього року може стати останньою в її історії?


Дуже цікаво, як маленька фірмочка, яка має півтори тисячі гривень в кишені, змогла отримати 16338,5 га на 25 років?

В соціальнії мережі Фейсбук в групі тієї ж Баранівки можна прочитати: «Читаєш - і ножем по серці від цих новин. Мабуть, лісгосп повторить долю фарфорового заводу: не стало Хоменка - і все шкереберть пішло, залишилися руїни після дерибана. Жесть!!! З такими темпами статус міста перейде в мертву пустелю! Правду кажуть, що не так страшні російські воші, як українські гниди!»

Роздерибанивши все, що тільки дозволив новий господар, депутати заспокоїлись і поїхали традиційно святкувати всі свята одразу. Заздрісники подейкують, що навіть за Новий рік вже чарку піднімали.

Колаборація – це наше все?

При цьому також ніхто не звернув уваги на те, що багато хто з депутатів житомирської обласної ради мали і продовжують офіційно мати спільний бізнес з країнами, які здійснили агресію по відношенню до України. Як говориться, що не дозволено бику, то дозволено Цезарю. Таких собі місцевих цезарів нарахувалося досить, щоб взагалі народ майже прифігел від подібної нахабності. Але те, що написано пером - не вирубати сокирою. Тому на теренах Інтернету можна багато цікавого знайти про спільну діяльність депутатів обласної ради с представниками тієї ж Білорусі.

До речі, дехто з фігурантів цього цікавого розслідування був присутній на сесії облради і навіть тримав руку біля серця. Напевно, сподіваючись, що прилюдно продемонстрований патріотизм може уберегти від відповідальності.

Вперше обласна рада не має повноважень приймати бюджет області на наступний рік!

Але також ніхто не звернув уваги, що ця сесія вперше після закінчення Другої світової війни взагалі не переймалася бюджетом області. А створена вона ще 22 вересня 1937 року. Володимир Ширма, він же на сьогодні виконуючий обов’язки балаганного клоуна, адже на нього всі посилаються, але він не за що не відповідає, після закінчення сесії урочисто заявив, що в зв’язку з воєнним станом, бюджетом Житомирської області займається тільки одна людина – голова Житомирської обласної військової адміністрації, а обласна рада ні на що не впливає. Звісно виникли питання, а навіщо тоді утримувати апарат дармоїдів обласної ради, якщо цей апарат на сьогодні не потрібен? Тут спробували зам’яти це незручне питання та одразу перейшли до збитого на теренах Житомирщини ворожого дрону...

Ростислав Гар

На головну сторінку

«    Січень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Новини