Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 буде ліцеєм
Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 буде ліцеєм

Напередодні Дня працівника Освіти сертифікати...

 • Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 буде ліцеєм
  Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 буде ліцеєм

  Напередодні Дня працівника Освіти сертифікати...

 • Житомирський міський голова згадав про свою першу вчительку та привітав освітян міста з професійним ...
  Житомирський міський голова згадав про свою першу вчительку та привітав освітян міста з професійним ...

  Вчитель — це не професія....

 • У Баранівському районі жінку звільнили з роботи, шантажуючи її власною законною відпусткою
  У Баранівському районі жінку звільнили з роботи, шантажуючи її власною законною відпусткою

  Де ваша совість,...

 • "Їм було достатньо зробити заяву, як по Тайваню, що захистять Україну, й ніякої війни б не було"

  Свого часу у НАТО взяли...

Новини
'Пане Третяк, чому на Житньому ринку влаштовують побори під виглядом благодійної допомоги

Пане Третяк, чому на Житньому ринку влаштовують побори під виглядом "благодійної допомоги"?

18 липня 2013
Ми, підприємці, багато років поспіль здійснюємо підприємницьку діяльність на території підприємтсва Облспоживспілки Житомирського кооперативного ринку. У січні 2013 року вказаним підприємством із кожним з нас було укладено договори "надання послуг" (що по своїй суті є договорами оренди площадки під торгівельне місце для встановлення кіоску чи контейнера, який згідно пп 1.1.договору є власністю замовника (тобто підприємця).

За отримання послуг ПО Житомирського кооперативного ринку кожен з підприємців щомісяно сплачував 100 грн. за 1 кв.м займаної площі, що в середньому складає 600 грн. на місяць.

Не зважаючи на те, що строк дії договорів "надання послуг" триває з 01.01.2013 року по 31.12.2013 року кожен з нас на початку червня був письмово повідомлений директором ПО Житомирського кооперативного ринку В.П. Третяком про розірвання з 01.07.2013 року договірних відносин у зв'язку з проведенням з 01.07.2013 року реконструкції ринку. Але з незрозумілих причин для проведення цієї реконструкції з кожного торгівельного місця дирекцією ринку вимагається 30 000 грн., які пропонують провести по бухгалтерським проводкам як "благодійні внески".

В той же часне зрозуміло, чому реконструкція має проводитись за рахунок підприємців, куди підуть гроші. Всі підприємці були повідомлені, що особа, яка не заплатить благодійний внесок, не буде мати права на оренду торгівельного місця у майбутньому. Тобто посадовими особами ПО Житомирського кооперативного ринку фактично влаштовано побори під виглядом "благодійної допомоги", а на підприємців здійснюється тиск.

Підприємцями було запропонововано компромісне рішення - в разі сплати підприємцями коштів на реконструкцію торгівельного місця, ПО Житомирський кооперативний ринок мав би зарахувати їх в рахунок орендної плати за торгові місця в рахунок майбутнього періоду (місяців), що узгоджується зі статтею 778 ЦК України. Але без будь-яких пояснень нам було відмовлено.
Тобто з підприємців нахабно вимагаються кошти у вигляді "благодійних внесків", а в замін з 01.07.2013 року розриваються договори оренди торгових місць.

Деякі місця, які нібито сьогодні потребують реконструкції, 4 роки тому вже реконструювалися за рахунок підприємців. Хто відшкодує підприємцямцям, які самостійно себе забезпечують робочими місцями та утримуються сім'ї, безпідставно понесені збитки? Ми звернулись до заступника Третяка Юрія Пруднікова щодо роз'яснень, але відповіді не отримали!
Підприємці запитую: пане Третяк, чому на Житньому ринку влаштовують побори під виглядом "благодійної допомоги"?


'Пане

На головну сторінку


Від робин гут 20 липня 2013 23:32:
Это скучно Тонконогому- бывшему директору! Делать нечего,вот он и роет под Третьяка. Третьяк немного странноватый но с ним намного проще чем с
Тонконогим! При Тонконогом был полный капец! Рынком правила его жена Люба которая ходила собирала дань с предпренимателей! Их не стало, мы спокойно работаем и никто нас не обдирает! А рынок мы должны благоустраивать-это в наших интересах! Мы хотим работать на рынке а не в ШАНХАЕ как при Тонконогом !

Від Антон 22 липня 2013 13:39:
За останні 3 роки житній ринок дуже зміниться в кращу сторону завдяки спільним зусиллям дирекції ринку та приватних підприємців, що сприяє торгівельні привабливості ринку завдяки цьому він є конкурентоспроможним сучасним маркетам.
При проведенні реконструкції проводяться облаштування торгівельних місць відповідно до сучасних умов далеко не всі з нас підприємців розуміють, що це вкрай необхідно, щоб не втратити клієнтів адже супермаркетах для них створені більш комфортні умови зрозуміло, що й серед нас є невдоволені теперішнім підходом, адже це додаткові витрати, але особисто я рахую, що передусім це потрібно більше нам підприємцям щоб утримувати свої сім'ї, але невдоволення завжди будуть незважаючи на позитивні зрушення на ринку який за ці роки з “базару” здійснює на ринок завдяки співпраці дерекції та підприємців.
«    Жовтень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Новини