Хто «Суботу» читає, той поросятко має. ФОТО
20 грудня 2013
Мабуть, всім відомо, що передплативши газету «Субота» на 2014 рік, кожен має можливість виграти подарунок від редакції.
Серед сюрпризів - солодощі від «Руден», мікрохвильові печі, кухонні комбайни, мультиварки, золотисті прикраси від «Діадеми» та, як не дивно, породисті поросята!
І от в період передноворічних свят, а саме 20 грудня,
Антон Заремба, який проживає у с. Гришківці Бердичівського району, в нагороду за підписку улюбленої газети отримав поросятко.
- Газету передплачую приблизно 4 роки, – сповнений радістю повідомляє Антон Заремба. – Улюбленими темами нашої сім’ї є кримінал, новини області, кулінарія та анекдоти.
На запитання про те, які враження були в той момент, коли дізнався про виграш, відповідає швидко і з гордістю: «Першою прочитала повідомлення моя дружина –
Катерина Савівна. Коли розповіла мені, я був шокований і приємно вражений».
Від фермера призер дізнався, що поросятко породи «велика біла» і буде гарно рости.
Трохи подумавши, Антон Заремба поділився з нами інформацією, що поросятко назве Суботкою.
Бажаємо Вам, Антоне, щоб ваша Суботка росла великою, гарною і Вам на радість.
Автор статті: Тетяна Рибак
Джерело статті: Житомир-Онлайн