Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО
Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО

Немає меж обуренню житомирян та...

 • Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО
  Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО

  Немає меж обуренню житомирян та...

 • Зеленые охуели от вседозволенности и сыпящего бабла, но Бог не Тимошка...
  Зеленые охуели от вседозволенности и сыпящего бабла, но Бог не Тимошка...

 • Житомирянка скаржиться на відому у Житомирі клініку. ФОТО
  Житомирянка скаржиться на відому у Житомирі клініку. ФОТО

 • Сидір Ковпак:
  Сидір Ковпак: "На роботу вони людей не пускають. А в церкву - ідіть, будь ласка, святкуйте, заражай ...

Новини
ДАІ обіцяє за рік вивчити англійську. А українську?

ДАІ обіцяє за рік вивчити англійську. А українську?

14 лютого 2011
«Працівники ДАІ проти корупції!» - саме під таким голосним девізом від сьогодні будуть працювати співробітники підрозділів Державтоінспекції не тільки в нашій області, але й по всій державі. На колегії Міністерства внутрішніх справ, яка відбулася ще в листопаді минулого року, міністр Анатолій Могильов проголосив 2011-й роком ДАІ в системі МВС.

Усю серйозність намірів вищого керівництва взялися роз’яснити особовому складу підрозділів ДАІ УМВС України в Житомирській області безпосередні начальники. Це й було зроблено 9 лютого на розширеній нараді при заступнику начальника УМВС в області Валерії Марчевському.

Як відзначив керівник обласного УДАІ Петро Блажівський, на сьогодні пильна увага як громадськості, так і засобів масової інформації прикута до роботи працівників Державтоінспекції. На жаль, оцінка діяльності останніх далеко не завжди виявляється позитивною. І залежить це не тільки від низького рівня іміджу структури ДАІ, але й часом від самої поведінки того чи іншого працівника. Відтак, до основної задачі, що стоїть перед Державтоінспекцією – забезпечення безпеки дорожнього руху, додалася ще одна – вдосконалення взаємовідносин з його учасниками. Вимоги залишилися ті ж самі – безкомпромісне дотримання законності та особиста дисципліна кожного працівника.

– В першу чергу, це стосується інспекторів дорожньо-патрульної служби, які безпосередньо спілкуються з людьми. Від дисципліни та порядності кожного з них напряму буде залежати ефективність роботи ДАІ в цілому, - зазначив Петро Блажівський. Він також пообіцяв, що контроль за виконанням цих вимог з боку керівництва буде суворим і постійним.

Добиватися виховання особистості кожного інспектора ДПС у Державтоінспекції будуть шляхом проведення спеціальних тематичних занять в системі службової підготовки, а також складання індивідуальних заліків. Окрім того, в ході підготовки до «Євро-2012» планується привити співробітникам ДАІ мінімальні навики спілкування англійською мовою.

Поряд з виховними заходами буде ретельним чином контролюватися діяльність того чи іншого інспектора дорожньо-патрульної служби. Так в ДАІ сподіваються викоренити такі ганебні явища, як корупція, хабарництво, фальсифікація і под.

– Ще раз повторюся: ми працюємо не на кількісний, а на якісний показник, - заявив керівник обласного УДАІ. – Не слід забувати, що основні критерії оцінки нашої роботи – це зниження аварійності на дорогах та підвищення ефективності використання технічних засобів, що є у нас на озброєнні.

Крім того, Петро Ілліч звернув увагу працівників ДАІ на необхідність відстеження змін в адміністративному законодавстві. Спираючись на слова міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова, він зазначив, що вже вирішується питання про внесення поправок у санкцію 130 статті (Керування транспортним засобом у нетверезому стані) адмінкодексу. Покарання за це порушення повинно бути безальтернативним – позбавлення права керування.

Професійні дії, а також грамотна фіксація та належне оформлення правопорушення, підкріплені добросовісним ставленням до виконання службових обов’язків – залог здорового функціонування ДАІ в цілому та нормальних взаємовідносин між учасниками дорожнього руху й інспекторами ДПС.

Ольга НОМЕРЧУК,
УДАІ УМВС


Коментар "Житомир-Онлайн"

Ініціатива ДАІ масово опанувати англійську викликає лише схвалення. Але виникає запитаня: чи всі працівники дорожньої міліції оволодіють до "Євро-2012" державною української мовою? Нагадаємо, нещодавно стався ганебний інцидент, коли працівник одеської ДАІ заявив, що не говорить і не бажає говорити "телячою" мовою:

В Одесі українську мову назвали "телячою". ВІДЕО

Ще одне запитання: а коли заговорять українською сам міністр Анатолій Могильов та начальник житомирскої міліції Юрій Івакін - вихідці зі Сходу України?..

На головну сторінку

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Новини