Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Народний депутат Юрій Павленко звернувся до Генеральної прокуратури України з приводу Обласного цент ...
Народний депутат Юрій Павленко звернувся до Генеральної прокуратури України з приводу Обласного цент ...

Житомиряни та мешканці області обурилися...

 • Народний депутат Юрій Павленко звернувся до Генеральної прокуратури України з приводу Обласного цент ...
  Народний депутат Юрій Павленко звернувся до Генеральної прокуратури України з приводу Обласного цент ...

  Житомиряни та мешканці області обурилися...

 • В одном из сел Бердичевского района молодой парень чудом выжил после того, как выстрелил себе в лицо ...
  В одном из сел Бердичевского района молодой парень чудом выжил после того, как выстрелил себе в лицо ...

  В ночь с воскресенья на...

 • Хто мукає на Михайлівській у Житомирі? ФОТО
  Хто мукає на Михайлівській у Житомирі? ФОТО

  Магазин торгує фермерською...

 • Чому у Житомирі забули про Олега Ольжича?
  Чому у Житомирі забули про Олега Ольжича?

  Якраз за два тижні черговий...

Новини
'Вбогий
Вбогий Житомир не має грошей на вуличні таблички?
3 березня 2011
3 березня на сесії депутати Житомирської міської ради розглянули питання про тимчасову заборону перейменування вулиць. Причина мораторію - відсутність коштів у міському бюджеті на роботи, пов'язані зі зміною документації.

Зокрема, в проекті рішення йдеться: "Розглянувши звернення громадських організацій міста: Житомирської обласної спілки поляків України, Житомирської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", Житомирського обласного німецького товариства "Відергебурт" щодо перейменування окремих вулиць м. Житомира, з огляду на відсутність коштів у міському бюджет, необхідних для проведення робіт з перейменування вулиць міста, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада пропонує в проекті рішення тимчасово, строком на п'ять років, заборонити перейменовувати вулиці міста Житомира."

Ще на початку лютого Топонімічна комісія при управлінні архітектури Житомирського міськвиконкому рекомендувала перейменувати вулицю, названу на честь Іони Якіра та надати їй нову назву - імені Ігнація Яна Падеревського.

У свою чергу депутати партії «Свобода» у Житомирській міській раді пропонували перейменувати цю ж вулицю на честь Миколи Сціборського.

Депутати від ВО «Свобода» Сергій Онищук та Валентин Стойко перед початоком сесії виступили із пропозицією виключити це питання із порядку денного, посилаючись на те, що міська рада не має права обмежувати права людей на перейменування вулиць чи провулків.

«Прийняття тимчасової заборони на перейменування вулиць Житомира є порушенням указів Президента України №250/2007 від 28 березня 2007 року та №432/2009 від 12 червня 2009 року про демонтаж пам’ятників і перейменування вулиць на честь осіб, причетних голодоморів і політичних репресій», - зазначив у своєму зверненні до колег-депутатів свободівець Сергій Онищук.

Крім того, ВО «Свобода» у Житомирській міській раді запропонувало включити до існуючого порядку перейменування вулиць відшкодування витрат міського бюджету, пов’язаних із перейменуванням за рахунок громади, політичної сили чи іншого утворення, що ініціює таке перейменування.

Відтак 33 депутатів Житомирської міської ради, що становить більшість, проголосували за пропозицію ВО «Свобода» не включати питання про мораторій перейменування вулиць у місті.

«Голосували за нашу пропозицію усі, крім провладних партій. Зрозуміло, вони не зацікавлені у волевиявленні людей, які, скажімо, проти вулиць Якіра і Котовського, що нищили український народ. Це голосування дуже промовисто говорить, хто справді виступає за захист прав українців», - прокоментував депутат від ВО «Свобода» Валентин Стойко.

На головну сторінку


Від Egypt 19 квітня 2011 09:01:
iPSHQq That's a mold-breaker. Great tihiknng!
«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини