Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
На Житомирщині сімейний лікар не займається 80-річним лежачим пенсіонером з температурою 40
На Житомирщині сімейний лікар не займається 80-річним лежачим пенсіонером з температурою 40

До редакції сайту "Zhitomir-Online" звернулася...

  • На Житомирщині сімейний лікар не займається 80-річним лежачим пенсіонером з температурою 40
    На Житомирщині сімейний лікар не займається 80-річним лежачим пенсіонером з температурою 40

    До редакції сайту "Zhitomir-Online" звернулася...

  • Особливості еко будинків
    Особливості еко будинків

    Вже давно минули часи, коли...

  • 25 жовтня 2020-го року: що це було?
    25 жовтня 2020-го року: що це було?

    Вибори до місцевих рад усіх...

  • Житомирянка: покажіть це тим, хто каже, що мер щось робить...
    Житомирянка: покажіть це тим, хто каже, що мер щось робить...

    Пропала вся...

Новини
Житомирська обласна рада VII скликання: офіційні результати виборів та прізвища депутатів

Житомирська обласна рада VII скликання: офіційні результати виборів та прізвища депутатів

2 листопада 2015
Обласна виборча комісія на своєму засіданні 2 листопада оголосила офіційні результати виборів до обласної ради.

До новообраної Житомирської обласної ради потрапляє 8 партій, які подолали 5% прохідний бар’єр. Так, інтереси жителів області представлятимуть 8 політичних сил: Блок Петра Порошенка «Солідарність», який набрав 21,6% голосів, ВО «Батьківщина» - 16,86%, Опозиційний блок – 8,44%, Радикальна партія Олега Ляшка – 8,21%, «Об’єднання «Самопоміч» - 7,55%, Народна партія – 6,87%, «УКРОП» - 6,58%, ВО «Свобода» - 6,19%.

Отже, кожна із партій проведе до обласної ради таку кількість депутатів: Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 17, ВО «Батьківщина» - 13, Опозиційний блок – 7, Радикальна партія Олега Ляшка – 6, «Об’єднання «Самопоміч» - 6, Народна партія – 5, «УКРОП» - 5, ВО «Свобода» - 5.

Пропонуємо читачам нашого сайту ознайомитися з усіма 64 депутатами обласної ради VII скликання:

1. Величко Олександр Юлійович (ВО «Батьківщина»)
2. Вітусевич Віталій Йосипович (Радикальна партія)
3. Галагуза Олена Володимирівна («Об’єднання «Самопоміч»)
4. Григорович Микола Станіславович (ВО «Батьківщина»)
5. Гула Раїса Миколаївна (Опозиційний блок)
6. Дзюбенко Олег Миколайович (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
7. Диняк Сергій Васильович (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
8. Дідківський Володимир Олександрович (Народна партія)
9. Довгополий Юрій Дмитрович (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
10. Ейсмонт Віталій Станіславович («Об’єднання «Самопоміч»)
11. Забродський Михайло Віталійович (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
12. Заруцький Віктор Тадейович (ВО «Батьківщина»)
13. Зозуля Микола Петрович (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
14. Казюк Олег Васильович (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
15. Кізін Сидор Васильович (ВО «Свобода»)
16. Ковальчук Володимир Кирилович (Народна партія)
17. Ковердун Сергій Анатолійович (ВО «Батьківщина»)
18. Кокітко Наталія Володимирівна («УКРОП»)
19. Костюшко Ірина Вікторівна (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
20. Крамаренко Сергій Михайлович (Радикальна партія)
21. Кропачов Дмитро Ігорович (ВО «Батьківщина»)
22. Кропивницький Володимир Миколайович (ВО «Батьківщина»)
23. Кучик Василь Карімович (Опозиційний блок)
24. Лабунська Анжеліка Вікторівна (ВО «Батьківщина»)
25. Луцюк Микола Миколайович (Опозиційний блок)
26. Маланюк Остап Зіновійович («Об’єднання «Самопоміч»)
27. Марчинський Микола Броніславович (ВО «Батьківщина»)
28. Мелашенко Анатолій Васильович (Опозиційний блок)
29. Мельник Віктор Сергійович (ВО «Батьківщина»)
30. Мітніцький Юрій Георгійович (ВО «Батьківщина»)
31. Нагорняк Володимир Васильович (Опозиційний блок)
32. Науменко Віталій Анатолійович («УКРОП»)
33. Нусбаум Степан Андрійович (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
34. Озерчук Андрій Миколайович («УКРОП»)
35. Омелянчук Надія Юріївна (ВО «Свобода»)
36. Орлюк Сергій Валерійович (ВО «Батьківщина»)
37. Павленко Анатолій Анатолійович (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
38. Павленко Юрій Олексійович (Опозиційний блок)
39. Павлушенко Олександр Денисович (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
40. Павлюк Руслан Віталійович (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
41. Пасічник Олег Миколайович («Об’єднання «Самопоміч»)
42. Перегуда Віктор Петрович (Народна партія)
43. Пінський Олег Вікентійович («УКРОП»)
44. Подік Анатолій Олександрович (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
45. Раупов Рустам Бурханович («УКРОП»)
46. Рибинський Ігор Євгенійович (ВО «Батьківщина»)
47. Романський Ігор Васильович (Радикальна партія)
48. Руденький Андрій Олександрович (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
49. Рудченко Юрій Миколайович (Народна партія)
50. Сабадаш Ігор Іванович (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
51. Саківський Валентин Цезарович (ВО «Батьківщина»)
52. Самчук Володимир Миколайович (Опозиційний блок)
53. Свинаренко Олексій Олексійович (Радикальна партія)
54. Смичок Ілля Анатолійович (Радикальна партія)
55. Собко Тарас Дмитрович (ВО «Свобода»)
56. Сташенко Григорій Федорович (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
57. Ходак Ігор Євгенович (ВО «Батьківщина»)
58. Черняхович Олег Валентинович (ВО «Свобода»)
59. Чиж Наталія Михайлівна («Об’єднання «Самопоміч»)
60. Шавлович Олексій Григорович («Об’єднання «Самопоміч»)
61. Ширма Володимир Васильович (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)
62. Ющенко Олександр Миколайович (Народна партія)
63. Яковчук Олександр Миколайович (Радикальна пратія)
64. Янчук Віктор Григорович (ВО «Свобода»)

Житомирська обласна рада VII скликання: офіційні результати виборів та прізвища депутатів

Джерело статті: Житомир-онлайн

На головну сторінку

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Новини