Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
"Вы с Обамой отдали Путину кусок Украины". Кто победил в последних дебатах Байдена и Трампа

Вечером 22 октября (в 04:00...

  • "Вы с Обамой отдали Путину кусок Украины". Кто победил в последних дебатах Байдена и Трампа

    Вечером 22 октября (в 04:00...

  • Віктор Євдокимов: Чисте довкілля – це запорука економічного розвитку і зростання
    Віктор Євдокимов: Чисте довкілля – це запорука економічного розвитку і зростання

    Сьогодні в Україні виникла катастрофічна...

  • Сухомлинівська
    Сухомлинівська "картка житомирянина" була потрібна для фальсифікацій на виборах? ВІДЕО

    У Житомирі "картка житомирянина" призупиняє...

  • На Новому бульварі у Житомирі будуватимуть
    На Новому бульварі у Житомирі будуватимуть "якийсь майданчик". ФОТО

    У Житомирі на Новому бульварі,...

Новини
Газета "Субота" розпочала великий розіграш подарунків серед передплатників

Газета "Субота" розпочала великий розіграш подарунків серед передплатників

4 березня 2016
Газета "Субота" розпочала масштабний розіграш подарунків серед своїх передплатників.

Щасливі переможці, які виграли солодощі, отримають їх по пошті, а інші призи можна забрати в редакції.

Для всіх, хто читає "Суботу" - гарна новина. Це не останній розіграш призів. Шукайте себе у наступних номерах тижневика.

Вітаємо наших передплатників і бажаємо гарних новин та більше приводів для радості.

Пордисте поросятко

Газета "Субота" розпочала великий розіграш подарунків серед передплатників


Вовк Тетяна Миколаївна (с.Стара Чорторія Любарського р-ну),

Філатова Юлія Феліксівна (смт.Ємільчино).

Газета "Субота" розпочала великий розіграш подарунків серед передплатників


Подарунки від «Organic Milk»

Гончаренко В.В. (м.Житомир),
Віденіна Н.І. (м.Житомир),
Назанова Т.П. (м.Житомир),
Писенко М.П. (м.Житомир),
Колпакова Т.О. (м.Житомир),
Сіліна Н.М. (м.Житомир),
Дрогуш А.Б. (м.Житомир),
Кович О.А. (м.Житомир),
Косуха В.Ф. (м.Житомир),
Бруховська Г. (м.Житомир),
Москаленко С.В. (м.Житомир),
Денисюк Ю.А. (м.Житомир),
Міхно О.Г. (м.Житомир),
Гуменюк І.Т. (м.Житомир),
Чубинська Л.А (м.Житомир),
Брожик В.В. (с.Глибочок Житомирського р-ну),
Рекусова Н.В. (с.Іванівка Житомирського р-ну),
Левківська Л.І. (с.Садки Житомирського р-ну),
Татарчук Л.В. (с.Глибочиця Житомирського р-ну),
Мальченко Т.М. (с.Піщанка Житомирського р-ну),
Пасенко П.Д. (с.Пряжів Житомирського р-ну),
Ковтонюк А.В. (смт.Новогуйвинське Житомирського р-ну),
Лупєва Л.М. (м.Житомир),
Мінчук В.В. (м.Житомир),
Сідельман К.І. (м.Житомир).

ПРИЗИ ВІД ТМ Z-VODKA

Островський Є.Е. (м.Житомир),
Кашперук В.П. (м.Житомир),
Харитончук В.Є.(м.Житомир),
Лісовик П.М. (с.Барашівка Житомирського р-ну),
Пруниця О.Я. (м.Житомир),
Войтюк І.Б (м.Житомир),
Рудницький В.Л. (м.Житомир),
Туманевич М. (м.Житомир)
Рижак Володимир (с. П’ятка Чуднівського р-ну),
Нестеровський Іван (с. Подолянці Чуднівського р-ну),
Іскоростенський Р.М. (с. Садибне Коростенського р-ну),
Галушкевич Павло (с. Жупанівка Коростенського р-ну),
Савинчук Олександр (с. Левків Житомирського р-ну),
Брич Анатолій (с. Катеринівка Житомирського р-ну),
Кручак Володимир (с. Буки Малинського р-ну),
Рудницький В.В. (м. Овруч),
Дудченко Володимир (с. Яроповичі Андрушівського р-ну),
Колодницький К.Н. (с. Забара Андрушівського р-ну),
Шатківський А.Ц. (с. Соболівка Романівського р-ну),
Короткий В.В. (смт. Романів),
Довгий Сергій (с. Облітки Радомишльського р-ну),
Талак Микола (м. Олевськ),
Андрієнко Микола (с. Бвлокоровичі Олевського р-ну),
Бутьковець Павло (с. Копище Олевського р-ну),
Гайченя Володимир (с. Чорнова Володар-Волинського р-ну),
Колєснєв О.В. (с. Топорище Володар-Волинського р-ну),
Лісовець Сергій (с. Зубринка Володар-Волинського р-ну),
Никитюк Володимир (м. Червоноармійськ),
Дворецький Станіслав (с. Грузливець Червоноармійського р-ну),
Іскрижицький Василь (с. Варварівка Новоград-Волинського р-ну),

Газета "Субота" розпочала великий розіграш подарунків серед передплатників


СОЛОДОЩІ ВІД «РУДЕН»

Гайструк Т.Б. (м.Житомир),
Ставська Віра (м.Житомир),
Скримінська З.Б. (м.Житомир),
Трембанчук Р.О. (м.Житомир),
Руда Н.В. (м.Житомир),
Савченко П.Я. (м.Житомир),
Шумович Т.В. (м.Житомир),
Полозова Лідія (м.Житомир),
Демченко М.М. (м.Житомир),
Бабюк Л.Ф. (м.Житомир),
Васєчко А.І (м.Житомир),
Польова Н.А. (м.Житомир),
Безверхий В.В. (м.Житомир),
Щавлінський Р.А. (м.Житомир),
Круглій Н.Г. (м.Житомир),
Снітко В.М. (м.Житомир),
Кучик О.К. (м.Житомир),
Халан А.С. (м.Житомир),
Ліник Г.В. (м.Житомир),
Давиденко Л.Б. (м.Житомир),
Погорєлова З.С. (м.Житомир),
Кияниченко С.А. (м.Житомир),
Жуковська З.Є. (м.Житомир),
Гальоса Т.М. (м.Житомир),
Дубина В.В. (с.Березівка Житомирського р-ну),
Охрамович О.О. (с.Улянівка Житомирського р-ну),
Чудновець Світлана (с.Кодня Житомирського р-ну),
Бабич Катерина (с.Піски Житомирського р-ну),
Халанчук В.П. (с.Глибочиця Житомирського р-ну),
Адамчук Віта (с.Вереси Житомирського р-ну),
Вакалова А.Г. (с.Рудня Городище Житомирського р-ну),
Бурденюк Г.О. (с.Садки Житомирського р-ну),
Опанасюк В. (с.Головенка Житомирського р-ну),
Фоміна Г.Л. (с.Пряжів Житомирського р-ну),
Корнійчук В.В. (с.Вертокіївка Житомирського р-ну),
Лончинська Л.Б. (с.Іванківці Житомирського р-ну),
Твардовська Т.І. (с.Світин Житомирського р-ну),
Козаченко Катерина (с.Лука Житомирського р-ну),
Випорхонюк С.О. (с.Оліївка Житомирського р-ну),
Кияшов Ю.Х. (с.Буки Житомирського р-ну),
Зозуля П.Г. (с. Залізняк Житомирського р-ну),
Колосович В.К. (с.Катеринівка Житомирського р-ну),
Покляченко Р.І. (с.Ліщин Житомирського р-ну),
Кало Зінаїда (с.Жадьки Черняхівського р-ну),
Шевчук Л.В. (с.Троковичі Черняхівського р-ну),
Дзіндзілевич Антоніна (с.Сали Черняхівського р-ну),
Музика С.Л. (с.ВеликаГорбаша Черняхівського р-ну),
Євменчук С. (с.Мокренщина Черняхівського р-ну),
Васілевський А.С. (с.Нераж Черняхівського р-ну),
Опанасюк Н.В. (с.Видиба Черняхівського р-ну),
Собченко Н.С. (смт.Черняхів),
Тимбуровська Л.В.(смт.Черняхів),
Бейкова Т.В. (с.Вільськ Черняхівського р-ну),
Туровець Н.М. (с.Рогачів Баранівського р-ну),
Кравчук В.Г. (с.Острожок Баранівського р-ну),
Зубрій Катерина (с.Тартак Баранівського р-ну),
Туча К.А. (с.МирославльБаранівського р-ну),
Козеренко Д.С. (с.Суємці Баранівського р-ну),
Моря Ю.Р. (с.Полянки Баранівського р-ну),
Козеренко Н.І. (с.Дубрівка Баранівського р-ну),
Жарікова Н.Ф. (смт.Кам’яний Брід Баранівського р-ну),
Валій Н.С. (м.Баранівка),
Хотян Т.М. (м.Баранівка),
Пархомець Зоя (м.Бердичів),
Таловська Л.Н. (м.Бердичів),
Завідей С.П. (с.ВеликаП’ятигірка Бердичівського р-ну),
Горєлова Надія (с.Райки Бердичівського р-ну),
Антонець В.В. (с.Малосілки Бердичівського р-ну),
Гордєєв М.М. (с.Слободище Бердичівського р-ну),
Катула О.В. (с.Красівка Бердичівського р-ну),
Гольберт Л.Д. (с.Семенівка Бердичівського р-ну),
Баранівська Г.В. (с.Скраглівка Бердичівського р-ну),
Міхненко Л.А. (с.Студениця Коростишівського р-ну),
Мазур Н.В. (с.Торчин Коростишівського р-ну),
Чупахіна В.М. (с.Слобідка Коростишівського р-ну),
Дзядевич Т.І. (с.Смолівка Коростишівського р-ну),
Кожухар С.О. (с.Більківці Коростишівського р-ну),
Негерей С.В. (с.Кам’яний Брід Коростишівського р-ну),
Матіяш Н.О. (с.Гуменники Коростишівського р-ну),
Журило В.І. (м.Коростишів),
Петланенко Катерина (м.Коростишів),
Сілецька Л.П. (с.АнтопільАндрушівського р-ну),
Тишкевич В.М. (с.Стара Котельня Андрушівського р-ну),
Скопа В.І. (с.ЛісівкаАндрушівського р-ну),
Кислун О.М. (с.Новоівницьке Андрушівського р-ну),
Костецька Н.І. (с.Лебединці Андрушівського р-ну),
Турська Н.О. (с.Зарубинці Андрушівського р-ну),
Ястреб Н.П. (с.Глинівці Андрушівського р-ну),
Дегтярова Л.О. (м.Андрушівка),
Костецька Ф.А. (м.Андрушівка),
Глухоман Н.Н. (смт.Попільня),
Солодка А.М. (смт.Попільня),
Осипчук Н.С. (с.КорнинПопільнянського р-ну),
Уманець О.М. (с.Соколів Брід Попільнянського р-ну),
Дудкіна Д.А. (с.Андрушки Попільнянського р-ну),
Кочинська Т.Г. (с.СаверціПопільнянського р-ну),
Борисова Н.Ф. (с.Кам’янкаПопільнянського р-ну),
Коцюбинська Н. (смт.Червоноармійськ),
Войцехівська Н.А. (смт.Червоноармійськ),
Костевська І.С. (с.Видумка Червоноармійського р-ну),
Зубко С.І. (с.Павлівка Червоноармійського р-ну),
Никрашевич Г.В. (с.Сколобів Червоноармійського р-ну),
Шахрай О.В. (с.Івановичі Червоноармійського р-ну),
Баранецька О.О. (с.Грузливець Червоноармійського р-ну),
Котенко Л. (с.Мартинівка Червоноармійського р-ну),
Опанащук О.В. (с.Очеретянка Червоноармійського р-ну),
Дейнека Р.О. (с.Березова Гать Червоноармійського р-ну),
Лимарчук С.Г. (с.Колодіївка Червоноармійського р-ну),
Іваніцький А.В. (с.Веселе Червоноармійського р-ну),
Чебан А.М. (с.Білка Червоноармійського р-ну),
Ревуцька Н.Т. (с.Ходорівка Червоноармійського р-ну),
Воробйова Л.Б. (с.Буряківка Червоноармійського р-ну),
Медведський О.І. (с.Будилівка Радомишльського р-ну),
Ярмолицька К.М. (с.Мірча Радомишльського р-ну),
Нижник В.В. (с.МоделівРадомишельського р-ну),
Роговченко Р.М. (с.Заболоть Радомишльського р-ну),
Хоменко Р.В. (с.Облітки Радомишльського р-ну),
Підковенко Н.В. (с.Краснобірка Радомишльського р-ну),
Мальчик В.Л. (с.Чайківка Радомишльського р-ну),
Іль’єнко Г.М. (с.Мала Рача Радомишльського р-ну),
Рабчун О.М. (с.Вівче Радомишльського р-ну),
Богомолов В.О. (с.Потіївка Радомишльського р-ну),
Шилюк Л.І. (м.Радомишль),
Могиль Т.В. (м.Радомишль),
Андрієвська Г.О. (м.Радомишль),
Бедешко Т.П. (с.Гордіївка Романівського р-ну),
Рудик Г.Д. (с.Вила Романівського р-ну),
Бурмак Павло (с.Камінь Романівського р-ну),
Кліменчук В.Ф. (с.Соболівка Романівського р-ну),
Смурова Л.С. (с.МалаТокарівка Романівського р-ну),
Ванюшкіна Оксана (с.Карвинівка Романівського р-ну),
Михайлиш Т.Ф. (с.Хижинці Романівського р-ну),
Горідько Т.В. (с.БілкиРоманівського р-ну),
Артеменко О.В. (с.УлянівкаРоманівського р-ну),
Нестерук А.П. (с.Велика Козара Романівського р-ну),
Сокалик Н. (с.РазінеРоманівського р-ну),
Колоб О.С. (смт.МиропільРоманівського р-ну),
Москалевський В.Є. (с.ВрублівкаРоманівського р-ну),
Ціхоцька Т.Л. (с.ВільхаРоманівського р-ну),
Стаховська Л.Ф. (м.Романів),
Слинявчук Д.Г. (м.Романів),
Костенко В.Ю. (смт.Володарськ-Волинський),
Рябіченко О.А. (смт.Володаськ-Волинський),
Башинська Л.В. (с.Фасова Володарськ-Волинського р-ну),
Титяневич Р.С. (с.Дворище Володарськ-Волинського р-ну),
Семеній В.В. (с.Будо-Рижани Володарськ-Волинського р-ну),
Вербило Л.В. (с.Добринь Володарськ-Волинського р-ну),
Погорєлов В.О. (с.Ягоденка Володарськ-Волинського р-ну),
Маслюченко Г.В. (с.Рижани Володарськ-Волинського р-ну),
Малярчук Павліна (с.Грушки Володарськ-Волинського р-ну),
Вересівка Є. (с.Кам'яний Брід Володаськ-Волинського р-ну),
Дворецька М.В. (с.Топорище Володарськ-Волинського р-ну),
Ваховська Т.Й. (с.Хичів Володарськ-Волинського р-ну),
Буц В.І. (с.Нова Борова Вололарськ-Волинського р-ну),
Саванчук В.А. (с.Солодирі Володарськ-Волинського р-ну),
Васильченко Ю. (с.Рудня Шляхова Володарськ-Волинського р-ну),
Михайленко В.М. (м.Малин),
Канюка Л.А. (м.Малин),
Кондратенко І.К. (с.Щербатівка Малинського р-ну)

Газета "Субота" розпочала великий розіграш подарунків серед передплатників

Джерело статті: Житомир-онлайн

На головну сторінку

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Новини