Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
На честь Антона Малиновського у Житомирському міському парку заклали алею пам’яті
На честь Антона Малиновського у Житомирському міському парку заклали алею пам’яті

Алея пам’яті Антона Малиновського —...

 • На честь Антона Малиновського у Житомирському міському парку заклали алею пам’яті
  На честь Антона Малиновського у Житомирському міському парку заклали алею пам’яті

  Алея пам’яті Антона Малиновського —...

 • Не могла выйти из дома: украинке, весившей 205 килограммов, уменьшили желудок. ФОТО
  Не могла выйти из дома: украинке, весившей 205 килограммов, уменьшили желудок. ФОТО

  У Светланы была тяжелая стадия...

 • Жінку, яка випала з вікна пансіонату для літніх людей у Бердичеві, влаштували до закладу обманом. ВІ ...
  Жінку, яка випала з вікна пансіонату для літніх людей у Бердичеві, влаштували до закладу обманом. ВІ ...

  Жінку знайшли під ранок на...

 • НА ЖИТОМИРЩИНІ ПОМЕРЛИ НЕМОВЛЯ І ПОРОДІЛЛЯ, РОДИЧІ ЗВИНУВАЧУЮТЬ МЕДИКІВ. ВІДЕО
  НА ЖИТОМИРЩИНІ ПОМЕРЛИ НЕМОВЛЯ І ПОРОДІЛЛЯ, РОДИЧІ ЗВИНУВАЧУЮТЬ МЕДИКІВ. ВІДЕО

  Ті ж переконані, що діяли...

Новини
Малий і середній бізнес негативно оцінює умови для роботи в Україні
Малий і середній бізнес негативно оцінює умови для роботи в Україні
21 липня 2016
Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» провело опитування серед підприємців. За його результатами був визначений Індекс умов ведення малого і середнього бізнесу в Україні. У II кварталі 2016 року цей показник склав 2,1 бала з 5 можливих.

Найбільше підприємці незадоволені відносинами з монополістами (постачальниками газу, електроенергії, комунальних послуг) - 1,16 бала з 5 можливих, захистом права власності - 1,52 бали, а також сплатою податків і порядком ліквідації підприємств - 2,02 бали та 2,05 балів відповідно.

Загалом підприємці оцінювали умови для ведення бізнесу в Україні за дев'ятьма показниками. Було опитано 1 220 чоловік зі всіх областей країни.

Малий і середній бізнес негативно оцінює умови для роботи в Україні

Малий і середній бізнес негативно оцінює умови для роботи в Україні


Найменше нарікань викликає реєстрація бізнесу (3,41 бали), в той час як всі інші показники нижче середнього.

Порівняно з IV кварталом 2014 року зафіксоване незначне зростання Індексу умов ведення малого і середнього бізнесу в Україні - з 1,83 бали до 2,1 бали, однак системні зміни практично відсутні. Як і раніше, малий і середній бізнес негативно оцінює умови для роботи в Україні.

«Підприємці змушені тримати оборону, весь цей час ми спільно намагалися зменшити негатив від ініціатив чиновників різного рівня, насамперед, Кабінету Міністрів. Мова йде про так звану податкову «реформу» Уряду Арсенія Яценюка, спроби ліквідувати спрощену систему оподаткування, ввести касові апарати для малого бізнесу та інші «новації». Нам вдалося відстояти інтереси середнього класу, але якщо говорити про якісні зміни, то для цього потрібне перезавантаження урядової політики», - говорять в об'єднанні «Фортеця».

В першу чергу, це стосується податкової реформи та реформи Державної фіскальної служби, ліквідації корупційних бар'єрів в контролюючих і правоохоронних органах та ін.

Нагадаємо, восени минулого року об'єднання «Фортеця» було одним з ініціаторів з'їзду Всеукраїнського малого і середнього бізнесу. За підсумками з'їзду висунули до влади був висунутий цілий перелік вимог, ключові з них - це:

1. Збереження спрощеної системи оподаткування.

2. Тотальне спрощення всіх адміністративних процедур, в тому числі спрощення адміністрування податків, митних зборів, процедур припинення юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та

3. Посилення відповідальності чиновників. Зокрема, запровадження реальних механізмів персональної відповідальності фіскалів за нанесення підприємцям збитків.

4. Скорочення кількості дозвільних документів і реформа органів влади, які здійснюють нагляд за підприємцями. Обов'язкова вимога: реформа Державної фіскальної служби, перетворення її на сервісну службу

5. Реалізація Акту з питань малого бізнесу для Європи.

Очікуваний ефект від впровадження цих заходів підприємцями та експертами оцінюється не менше, ніж в 3-5% додаткового зростання ВВП щорічно.

Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» було створене організаторами Податкового майдану у 2010 році, об'єднує 63 громадських об'єднання підприємців та охоплює понад 100 000 суб'єктів господарювання. Основним завданням ГО «Фортеця» є створення умов для ведення підприємництва в Україні, демонополізація економіки та забезпечення рівної конкуренції.

Джерело статті: ua.info

На головну сторінку

Загрузка...
«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини