Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
"Они, бля, обиделись. Видя это все, понимаешь, что наша нация обречена"

Що пишуть житомиряни з приводу...

 • "Они, бля, обиделись. Видя это все, понимаешь, что наша нация обречена"

  Що пишуть житомиряни з приводу...

 • Через карантин у Житомирі переноситься прийом документів до 1-х класів
  Через карантин у Житомирі переноситься прийом документів до 1-х класів

  Прийом переноситься до кінця...

 • Заява колективу інфекційного відділення про спільне звільнення з роботи -
  Заява колективу інфекційного відділення про спільне звільнення з роботи - "ніж у спину" житомиряна ...

  Працівники лікарні, якщо у вас...

 • Бизнесмен Буткевич закупает необходимое в больницы Житомирской области на 14 млн грн
  Бизнесмен Буткевич закупает необходимое в больницы Житомирской области на 14 млн грн

  "Пержанская рудная компания", которая входит...

Новини
Юрій Павленко: Президенту, уряду, депутатам, чиновникам на місцях слід усвідомити, що єдине джерело влади в Україні — народ
Юрій Павленко: Президенту, уряду, депутатам, чиновникам на місцях слід усвідомити, що єдине джерело влади в Україні — народ
16 липня 2018
На цьому наголосив народний депутат України Юрій Павленко спілкуючись з журналістами у день прийняття у 1990 році Декларації про державний суверенітет України.

«28 років тому був прийнятий документ, який має надзвичайно важливе історичне значення та згодом став основою Акта проголошення незалежності України. На жаль, сьогодні основні положення Декларації про державний суверенітет України нівелюються, в тому числі найвищими органами влади», — зауважив політик.

У Декларації про суверенітет України наголошується, що «всі громадяни рівні перед законом, незалежно від походження, соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, політичних поглядів, релігійних переконань, роду і характеру занять». Земля, її надра, повітряний простір, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, весь економічний і науково-технічний потенціал, що створений на території України, є власністю її народу. Саме народ України є єдиним джерелом державної влади та надає повноваження органам державної влади.

«Натомість, ми спостерігаємо, як частішають випадки тиску на людей, громадських діячів, представників опозиційних владі політичних сил. Піддаються дискримінації національні меншини: особливу роль тут відіграє мовний фактор. Ганебним явищем для демократичної держави є тиск на свободу слова. А в Україні, ЗМІ, що не погодилися на владну цензуру, зазнають жорсткого переслідування. Злочини проти журналістів, зокрема вбивства Павла Шеремета та Олеся Бузини, які досі не розкриті, — це показовий приклад намагання окремої групи осіб «закрити рота» тим, хто ще має власну думку та керувати колективною свідомістю. Крім того, українцям не залишають навіть права на життя, адже щодня десятки людей стають жертвами війни на Донбасі. Діюча влада ж замість того, аби налагодити конструктивний діалог зі своїм головним опонентом — Росією та відновити мир в Україні, буквально продає країну Заходу. Співробітництво з МВФ не має жодного позитивного результату для вітчизняної економіки, підприємства закриваються, а люди зостаються без роботи. Все це продовжує продукувати бідність в Україні та поступово знищить цілу націю», — підкреслив народний депутат.

У Декларації про державний суверенітет прописані основні засади щодо державного суспільного ладу, статусу людини й громадянина, організації державної влади, якими повинна керуватися Україна й через 28 років після її прийняття, вважає Юрій Павленко.

«Дотримання Декларації про державний суверенітет, Конституції та усіх інших законодавчих актів, що визначають права, свободи та обов’язки кожного громадянина, незалежно від його соціального статусу, професії, місця проживання чи віросповідання, — це основна умова для розбудови й процвітання України. Президент, уряд, депутати, чиновники на місцях повинні нарешті усвідомити, що влада належить виключно народу. А на першому місці у списку інтересів стоять саме інтереси звичайних українців», — підсумував парламентарій.

Юрій Павленко: Президенту, уряду, депутатам, чиновникам на місцях слід усвідомити, що єдине джерело влади в Україні — народ


На головну сторінку

«    Березень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Новини