Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Единственный выживший в бойне в Новоселицях Вадим Федюнин: «Я буду Захаренко ублюдком называть - он ...
Единственный выживший в бойне в Новоселицях Вадим Федюнин: «Я буду Захаренко ублюдком называть - он ...

Полное...

 • Единственный выживший в бойне в Новоселицях Вадим Федюнин: «Я буду Захаренко ублюдком называть - он ...
  Единственный выживший в бойне в Новоселицях Вадим Федюнин: «Я буду Захаренко ублюдком называть - он ...

  Полное...

 • У центрі Житомира біля пішохідної вулиці на всіх чекає небезпека. ФОТО
  У центрі Житомира біля пішохідної вулиці на всіх чекає небезпека. ФОТО

  Це місце є реальною небезпекою...

 • Аварія у центрі Житомира. ФОТО
  Аварія у центрі Житомира. ФОТО

  На щастя, без...

 • РОМАН НАСОНОВ: «Сьогодні у музеї ситуація, як на 1 вересня у школі. У нас – свято!»
  РОМАН НАСОНОВ: «Сьогодні у музеї ситуація, як на 1 вересня у школі. У нас – свято!»

  Із директором Житомирського обласного краєзнавчого...

Новини
Укропівці Житомирщини визначилися із своїм кандидатом у Президенти України. ФОТО
Укропівці Житомирщини визначилися із своїм кандидатом у Президенти України. ФОТО
21 листопада 2018
Минулої суботи у Житомирській обласній філармонії члени політичної партії "Українське об'єднання патріотів" з усіх районів області більшістю голосів обрали кандидата у Президенти серед трьох претендентів. Саме таку демократичну процедуру вперше в Україні провів УКРОП. Переможцем симпатій партійців став народний депутат України Олександр Шевченко. За нього проголосували 150 укропівців Полісся.

Укропівці Житомирщини визначилися із своїм кандидатом у Президенти України. ФОТО

УКРОП першим серед політичних сил України провів праймериз. Це процедура внутрішньопартійних виборів, завдяки якій зростає внутрішня конкуренція, тож на президентські вибори йдуть не ставленики верхівки політсили, а кандидати, яких дійсно підтримує народ. Використовуючи досвід США, Великої Британії, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Франції та інших розвинених країн, "Українське об'єднання патріотів" обирає справжнього лідера, єдиного й достойного кандидата від партії.


Усі троє учасників президентських праймеріз (саме так називається цей демократичний спосіб внутрішньопартійного пошуку найдостойнішого кандидата) презентували свої передвиборчі програми - засновник гірськолижного курорту "Буковель" Олександр Шевченко, заступниця голови Комісії партійного контролю Оксана Тунік-Фриз та заступник голови Київського УКРОПу Ірина Головатенко.

Укропівці Житомирщини визначилися із своїм кандидатом у Президенти України. ФОТО

Усі троє учасники праймериз


Житомир став передостаннім регіоном, у якому перемогу здобув саме Олександр Шевченко.

Протягом вересня, жовтня й листопада, кожної п'ятниці, суботи та неділі трійка учасників президентських праймеріз проводила публічні зустрічі в обласних центрах по всій Україні. Проголосувати за претендентів та їхні програми мали змогу члени УКРОПу з відповідних областей.

Укропівці Житомирщини визначилися із своїм кандидатом у Президенти України. ФОТО

Волонтери подякували Олександру Шевченку за допомогу


Основна мета праймеріз


"Ми хочемо довести всій Україні, зокрема й житомирянам, що є інший політикум, є партійна демократія. УКРОП - це не партія однієї людини. У змаганні за право стати кандидатом може взяти участь кожен, хто вважає себе достойним. Український народ має проявити волю й не обирати тих, хто вже був у великій політиці й довів країну до кричущої бідності".

Чому ви впевнені у своїй перемозі?

"18 років тому всі казали, що проект "Буковель" не буде реалізовано. Палиця, Коломойський, Шевченко - ми разом створили підприємство, яке без втрат для екології дає можливість процвітати всьому регіону. Село Поляниця біля "Буковелю" колись було одним із найбідніших в усій Україні, тепер же воно - одне з найбагатших.
Якщо наприкінці літа про кандидата в президенти Олександра Шевченка українці практично нічого не знали, то зараз його підтримка становить вже близько 3%. І це за декілька місяців. А до виборів ще є час. Люди хочуть бачити в політиці нові обличчя, тих, хто вже зробив щось конкретне для України та її громадян
".

Що означають слова Шевченка про те, що награбованих корупціонерами грошей вистачить, аби покрити борги МВФ?


"Лише наступного року ми маємо повернути 146 млрд грн. за кредитами. Їх брали не один рік. Але чи зробили ці кредити життя простих українців кращим? Якщо народ не відчув поліпшення, то навіщо було брати ці кредити? Куди пішли гроші?
Пропоную від імені правоохоронних структур виступити з проханням надати інформацію про рахунки політиків та бізнесменів, стосовно яких є підозра в грабунку країни. У разі, якщо міжнародні структури не сприятимуть поверненню вкрадених українськими можновладцями грошей, ми не будемо обслуговувати кредити. Звичайній людині, якій вже нема чого втрачати, дефолт не страшний. Нехай ці гроші підуть у соціальну сферу, на розвиток держави.
Зовнішня підтримка потрібна, коли є справжні зовнішні партнери, а не ті, хто використовує нашу країну як розмінну монету. Наразі ми є об'єктом переговорів, домовляються за нас. Ми втратили суб'єктність у перемовинах. Порошенко не може говорити на рівних, бо має бізнес в Росії.
Сьогодні у влади єдина стратегія - пограбувати народ. Я хочу жити тут і щоби тут жили мої діти. Тож головна моя мета - успішна країна, де житимуть заможні люди
".

Як плануєте вирішувати конфлікт на Сході країни в разі перемоги на виборах?

"Потрібно перестати брехати світовій спільноті, щоби та нарешті почала розглядати нас як партнерів. Ми не потрібні Європі жебраками. Потрібно припинити будь-які відносини з Росією. Тоді нам повірять, побачать, що ми не ведемо подвійну гру, і реально допоможуть посилити економіку, армію".

Чи висунуто вам якісь звинувачення після обшуків 20 вересня на "Буковелі"?

"Ясна річ - ні. Це лише спроба демонстрації сили. 260 працівників СБУ без шевронів, потім з'явилася армія на військових гелікоптерах. І це попри заборону навчань на рекреаційних територіях, в заповідниках, парках. Про ці навчання щонайменше мали бути попереджені місцеві громади, слід було забезпечити супровід поліції… Нічого цього не було. Звинувачень нема ані в мій бік, ані в бік фірм, які я засновував. Ми не порушували закон. Влада показала не свою силу, а свою слабкість. Брехнею жити не можна".

Укропівці Житомирщини визначилися із своїм кандидатом у Президенти України. ФОТО

Коростишів голосує за майбутнього ПрезидентаКоротка біографічна довідка переможця президентських праймеріз УКРОПу:


ОЛЕКСАНДР ШЕВЧЕНКО: народився 8 квітня 1971 року на Івано-Франківщині. Здобув кваліфікацію радіоінженера в Чернівецькому державному університеті ім. Ю. Федьковича. Трудовий шлях розпочав монтажником радіоапаратури. Пізніше очолював декілька підприємств. Автор ідеї та засновник гірськолижного комплексу "Буковель", за сім років перетворив чи не найдепресивніший регіон України на одне з наийбільш відвідуваних у Східніий Європі місць відпочинку. Народний депутат Верховної Ради України VII та VIIІ скликань. Член президії партії УКРОП. Провів понад 700 зустрічей з виборцями і вніс на розгляд 83 законопроекти. Завдяки старанням Олександра Шевченка у "Буковелі" пройшли лікування та реабілітацію понад 1 тис. солдатів - учасників російсько-української війни, пройшли реабілітацію 3200 дітеий з ДЦП, аутизмом або вадами опорно-рухового апарату, безкоштовно оздоровилися 8 тис. пенсіонерів. Крім того, команда Олександра Шевченка створила Центр віийськовоії підготовки та інформаціі?, а також регулярно підтримує медзаклади, спортивні та культурні проекти.

ПРОГРАМА


Флагманський напрямок програми Олександра Шевченка, що має назву "Країна гідності й правди", - агресивна та систематична боротьба з корупцією. Саме вона допоможе Україні завоювати повагу в світі та забезпечити гідні умови для всіх українців. Ще одне ключове завдання програми - створення сильної держави, яка зможе уникнути "великої" війни, однак поверне Крим і території на сході України. Третій із важливих кроків - подолання бюрократії всіх рівнів і побудова "простої" країни.

Цитата

"Стратегія України повинна базуватися на плані економічного розвитку кожної території. Незалежність держави неможлива без економічної незалежності її громадян".
Олег Станічний


Тарас Батенко, голова партії: "Президентські праймеріз не тільки допомогли партії визначити кандидата в президенти, вони продемонстрували те, що імідж політсили зростає по всій Україні. За результатами останніх соціологічних опитувань, які провели три потужні соціологічні компанії, непарламентська політична партія УКРОП вже набирає 3,6%. Наш кандидат Олександр Шевченко має вже понад 3%, це більше, ніж у лідерів багатьох парламентських політсил, які вже були учасниками президентських перегонів. І це лише початок. На зустрічах із учасниками праймеріз ми збираємо в усіх регіонах до 1500 людей. У тому числі у й містах, що перебувають недалеко від лінії розмежування, скажімо, в Краматорську. Це говорить про те, що люди небайдужі, вони приходять, щоби послухати патріотів УКРОПу і підтримати їх".
Джерело статті: Житомир-Онлайн

На головну сторінку

«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини