Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Житомиряни скаржаться міському голові на свавілля
Житомиряни скаржаться міському голові на свавілля "Житомиргазу". ДОКУМЕНТ


 • Житомиряни скаржаться міському голові на свавілля
  Житомиряни скаржаться міському голові на свавілля "Житомиргазу". ДОКУМЕНТ

 • Сидір Ковпак:
  Сидір Ковпак: "Свою продажність вони приховують за звинуваченнями українців у корупції?"

  Найбільший корупціонер світу Джо Байден...

 • Житомирський волонтер та педагог Анастасія Нестерова розповіла про створення дитячого клубу
  Житомирський волонтер та педагог Анастасія Нестерова розповіла про створення дитячого клубу "Вулик ...

  Засновниця житомирської дитячого клубу "Вулик"...

 • "Житомиргаз" вже тиждень тримає величезний будинок без газопостачання!

  Тиждень тому на нашому сайті...

Новини
"Мертва зона" кандидата в депутати Ходака

"Мертва зона" кандидата в депутати Ходака

18 липня 2019
У радянські часи був у селі Василівка Житомирського району колгосп імені Карла Маркса - потужне сільськогосподарське підприємство, завдяки якому стрімко розвивалося й село.

Знищили його «реформатори» - спорожніли та почали занепадати молочно-товарні ферми, заросли бур’янами поля, залишилися без роботи люди. Як і скрізь по Україні.

"Мертва зона" кандидата в депутати Ходака


Більш повезло тваринницьким фермам, що дісталися фермеру, який вирощував тут свиней. Але й він не витримав конкуренції з українським чиновництвом, що за завданням з-за кордону знищує наше село. Тому і свинарство у Василівці «накрилося».

І ось три роки тому василівці дізналися, що колишні ферми біля села дісталися якомусь підприємцю з Романова на прізвище Ходак – депутату Житомирської обласної ради. Трохи здивувалися його намірам перетворити ті будівлі на виробничі приміщення, але розуміли – це все ж краще, ніж занепадати їм «безхозним» через недбале ставлення держави до розвитку тваринництва в українському селі. Тим більше, що пішли чутки, що у романівського бізнесмена є потужне деревообробне підприємство і він має намір розширювати своє виробництво.

"Мертва зона" кандидата в депутати Ходака


Сподівалися люди, що невдовзі він поремонтує приміщення загальною площею майже п’ять тисяч квадратних метрів, що дісталися йому всього за сімсот тисяч гривень, оформить в оренду на землю площею майже чотири гектари, встановить там обладнання і запрацює під Василівкою новостворене підприємство, наповнюючи сільський бюджет доходами і забезпечуючи місцевий люд робочими місцями.

Та марно василівці прислухалися, намагаючись почути «дзижчання» деревообробних верстатів біля дороги на Рудківку. Випасаючи худобу, чи йшовши в ліс по гриби або ягоди, вони з подивом бачили, що безлюдна територія колишніх ферм просто заростає бур’янами та кущами, а нового господаря вони так і не побачили.

"Мертва зона" кандидата в депутати Ходака


Зрозуміли люди, що їхні сподівання на нового «інвестора» не виправдалися. Ще більше розчарування у них викликали повідомлення у газетах та в інтернеті про те, що на підприємстві депутата обласної ради І. Ходака у Романові трапляються гучні випадки травматизму людей. А потім ще й розмови пішли про якесь полювання, на якому підстрелили лісника. То ж, мабуть, не до василівських ферм було обласному депутату.

Але несподівано селом пролетіла інформація про те, що на колишні ферми приїхала автотехніка. Може, гадали селяни, вже почне пан Ходак реконструкцію приміщень, що взяв, як сказано в заяві до управління Держгеокадастру у Житомирській області, під розміщення та експлуатацію підприємств не лише переробної, а й навіть машинобудівної та іншої промисловості. Хтось навіть жартував: може автозавод запустить?

"Мертва зона" кандидата в депутати Ходака


Але те, що василівці побачили, викликало не лише негативну реакцію, а й обурення місцевих селян: автотехніка прибула для того, що щоб зривати з колись капітального приміщення … плити перекриття, які вивозилися невідомо куди.

Колишні колгоспники, які у радянські часи самі були учасниками будівництва тих ферм, не приховують свого негативного ставлення до такого вандалізму: замість того, щоб покращувати матеріально-технічний стан ферм та розвивати виробництво, нинішній «інвестор» просто їх розтаскує.

Ще більше обурення у жителів Василівської сільради викликає й те, що, викупивши майно колишнього колгоспу у 2016 році, пан Ходак не сплатив за нього до місцевого бюджету жодної копійки! Зекономивши при цьому за рахунок громади для власних потреб 400-500 тисяч гривень. Ось такий собі депутат, яким, як відомо, в Україні можна все.

"Мертва зона" кандидата в депутати Ходака


Мабуть, добре розуміючи це, він не оформляє й оренду землі, а це майже чотири гектари, на яких і розташований викуплений майновий комплекс. І саме через це до сільського бюджету протягом трьох років не сплачується і податок на землю. І це також солідна сума, що недоотримала василівська громада.

Депутат Ігор Ходак у публікаціях у ЗМІ ніби хизується тим, що він створив потужне підприємство у Романові, не маючи вищої освіти. Не будемо говорити про те, що у радянські часи, його б без освіти не було допущено до жодної керівної посади. Бо для ефективної роботи на ній потрібно мати певний рівень знань у своїй галузі та відповідну управлінську культуру. І лише під час того безладу, що існує в Україні зараз, ми бачимо неосвічених власників підприємств, на яких постійно травмуються люди, а також депутатів-бізнесменів, яким потрібен мандат лише для власного збагачення, а не для покращення життя народу.

А стосовно депутата і підприємця Ходака василівці кажуть: якщо він дозволяє собі таке у статусі депутат облради, то що буде, якщо він отримає мандат депутата Верховної Ради?

Богдан СТРІХА


На головну сторінку

«    Червень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Новини