Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Сьогодні святкує свій День народження відомий бердичівлянин Денис Заремський
Сьогодні святкує свій День народження відомий бердичівлянин Денис Заремський

...

 • Сьогодні святкує свій День народження відомий бердичівлянин Денис Заремський
  Сьогодні святкує свій День народження відомий бердичівлянин Денис Заремський

  ...

 • Центр раннього розвитку для дошкільнят
  Центр раннього розвитку для дошкільнят "Гармонія дитинства" відсвяткував свій ювілейний випуск. ФО ...

  Цього року житомирський центр раннього...

 • Пане Бунечко, де жити бабі Олі з Личманів?
  Пане Бунечко, де жити бабі Олі з Личманів?

  А нового дома бабы Оли...

 • Хто наведе порядок із тротуарами у Житомирі? ФОТО
  Хто наведе порядок із тротуарами у Житомирі? ФОТО

  Відповідає хтось у цьому місті...

Новини
ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: ЩОБ ЖИТИ ГІДНО — ПОТРІБНО ЗМІНИТИ КУРС І ДІЙСНО ЛЮБИТИ КРАЇНУ
ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: ЩОБ ЖИТИ ГІДНО — ПОТРІБНО ЗМІНИТИ КУРС І ДІЙСНО ЛЮБИТИ КРАЇНУ
21 листопада 2019
Події 2013-2014 років були названі «Революцією гідності». Тоді політиками різного рівняі гідності було сказано безліч гарних слів про те, що відтепер Україна стане іншою – багатою, єдиною, незалежною, некорумпованою, шанованою на міжнародній арені.Минуло шість років і що ми бачимо сьогодні? Єдності в країні немає. Шостий рік поспіль на сході триває збройний конфлікт. Так само лунають заклики будувати стіни, фільтраційні табори, позбавляти людей політичних і культурних прав.

У країні послідовно згортається демократія. Минулий і нинішній режим переслідують опозицію та інакомислячих. Диктатура подається як єдність країни. Ручна монобільшість у парламенті, глухий до людей уряд, безправна опозиція і придушені ЗМІ.

Дотепер від українського народу приховують правду про трагічні події на Майдані у лютому 2014-го і 2 травня в Одесі. Всупереч всім обіцянкам, люди не знають імен винних у цих трагедіях. Крім розмов, нічого не робиться для примирення та об'єднання країни. Як і раніше, діє економічна, соціальна і транспортна блокада Донбасу.

Про обіцяне багатство і процвітання годі й казати. Україна стала однією з найбідніших і найвідсталіших країн Європи. Національний ВВП все ще на 8,7% нижчий, ніж був у 2013 році, а промислове виробництво — майже на 20% (-18,4% до рівня 2013 року). Борг у перерахунку на кожного українського громадянина у 2013 році становив 12,8 тис. гривень, а до кінця 2019-го становитиме 47,6 млн грн.

Населення зубожіло: зросли ціни і впали доходи. Тарифи на газ збільшилися у 10,7 разів, гаряча вода та опалення подорожчали у 5,4 рази, електроенергія — у 3,8. При цьому середня зарплата у доларовому еквіваленті все ще нижча, ніж у 2013 році. Ще гірша ситуація з пенсіями: у 2013-му її середній розмір становив майже 200 доларів (191), зараз ледь перевищує 125 (125,4). Істотно скоротився обсяг допомоги сім'ям з дітьми. Триває курс на знищення доступної медицини, комерціалізацію освіти. З України масово їдуть люди: мільйони на заробітки, сотні тисяч — назавжди.

Країна загрузла у корупційних скандалах – депутатські зарплати у конвертах, лобістські голосування, корумпований тиск на бізнес, кумівство і практика «смотрящіх». Залежні суди і правоохоронні органи – все це є «нормою» нашого життя. У суспільстві вже постало питання про висловлення недовіри такій владі.

У країни немає незалежності, немає міжнародного авторитету. Всі шість років українська влада покірно виконує всі забаганки кредиторів та директиви МВФ.

Показовою є ситуація з продажем землі. Переважна більшість українських громадян виступає проти цього. Але влада, наплювавши на інтереси економіки та думку людей, поспішає розпродати головне й основне багатство України – землю. Готується розпродаж стратегічних підприємств, голосуються антисоціальні ініціативи, приймається черговий бюджет бідності, робиться все те, що вимагають від України кредитори. Як можна говорити про авторитет держави, якщо й нинішня, і попередня влада відмовляються виконувати Мінські угоди, закріплені Резолюцією Ради Безпеки ООН.

У злиднях, безправ'ї та війні немає жодної гідності. Зростає кількість людей, які вважають, що країна рухається у неправильному напрямку. Вже цілком очевидно, що потрібно змінювати курс державної політики, її не можна перетворювати на шоу. Рано чи пізно шоу закінчується, і щоб не залишився гіркий присмак розчарування, новій владі пора зупинитися. Країна – не театральна сцена, це люди та їхні долі. Чи є в Україні політики, готові взяти на себе відповідальність за долі людей і країни? Відповім, так, є – це партія «ОПОЗИЦІЙНАПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

У нас є відповідь на більшість питань, які хвилюють сьогодні українське суспільство, – це і питання миру, і народовладдя. Ми знаємо, як забезпечити розвиток економіки та підвищити рівень життя людей. Як знизити тарифи і провести справедливу земельну реформу. Буквально під кожну з цих проблем у нас розроблено свій пакет законопроектів.

Під кожну з цих законодавчих ініціатив є реальна і прорахована фінансова база. Принципи соціальної відповідальності і стимулювання економічного розвитку були закладені і в наші пропозиції до Державного бюджету. Нашій партії не потрібно влаштовувати кастинги, запрошувати заїжджих зірок і шукати кандидатів на державні посади по цирульнях.

На національному рівні, і в кожному регіоні у нас є команда відповідальних і професійних управлінців.

Наша партія готова підкріпити прагнення українського народу до гідності реальними справами та рішеннями.

ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: ЩОБ ЖИТИ ГІДНО — ПОТРІБНО ЗМІНИТИ КУРС І ДІЙСНО ЛЮБИТИ КРАЇНУ

На головну сторінку

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини