Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
У Бердичеві мешканці скаржаться на якість води
У Бердичеві мешканці скаржаться на якість води

Бердичівляни скаржаться на якість води...

 • У Бердичеві мешканці скаржаться на якість води
  У Бердичеві мешканці скаржаться на якість води

  Бердичівляни скаржаться на якість води...

 • Денис Єлісевич. Зеленський втратив контроль. Гетьманцев руйнує Україну зсередини. Економіка у небезп ...
  Денис Єлісевич. Зеленський втратив контроль. Гетьманцев руйнує Україну зсередини. Економіка у небезп ...

 • Які ліки будуть за рецептом з 1 квітня
  Які ліки будуть за рецептом з 1 квітня

  З 1 квітня в Україні...

 • СБУ викрила начальницю Житомирської митниці на системній корупції. ФОТО
  СБУ викрила начальницю Житомирської митниці на системній корупції. ФОТО

  Служба безпеки України припинила масштабну...

Новини
Розрахунок пенсії через ПФУ та переваги виплат через банки

Розрахунок пенсії через ПФУ та переваги виплат через банки

21 травня 2020

Не так давно Пенсійний фонд України розробив нову опцію, яка дозволяє всім громадян країни отримувати інформацію щодо пенсійних нарахувань навіть не виходячи з дому. Для цього потрібно відвідати вебпортал ПФУ, зареєструватися та ознайомитися з інформацією в Особистому кабінеті. Варто зазначити, що під час обчислення використовуються всі дані, які є в електронних реєстрах, але якщо людина звернула увагу на певні неточності або недоліки, вона може скористатися опцією ручного введення інформації. В результаті не лише формується цілісна пенсійна картина, але і відбувається максимальна деталізація всіх компонентів отриманої суми. Сам сервіс працює лише з реальною інформацією і не здійснює ніяких прогнозів щодо подальшої фінансової ситуації в Україні і можливої інфляції.


Аби краще зрозуміти як розрахувати пенсію, варто ознайомитися з детальним відео за посиланням, адже все досить просто і процес не вимагає особливих умінь чи багато часу. Потрібно знати, що у випадку наявності у чоловіка 35 років страхового стажу, а у жінок 30 років стажу, розмір пенсії відповідає прожитковому мінімуму для громадян, які не являються працездатними. У випадку виходу на пенсію за віком і наявності страхового стажу меншого, ніж було вказано вище, розмір пенсії нараховується пропорційно до актуального страхового стажу.


як розрахувати пенсію


На формування пенсії впливає і персональний середньомісячний коефіцієнт заробітку. Виплата зарплат «в конвертах» та співпраця без оформлення трудового договору вважаються серйозними проблемами, які негативно впливають на пенсійний стаж. Більш того, якщо роботодавець ігнорує загальноприйняті правила, він позбавляє свого працівника певних трудових прав, таких як основна і додаткова відпустки, лікарняний та ін.. А також через несплату єдиного соціального внеску не йде нарахування страхового стажу, тому можливість отримання достойної пенсії в старості зводиться до мінімуму.


Чому варто надати перевагу виплатам пенсій через банківські установи?

 • Відбувається значне скорочення тривалості зарахування грошей, тобто нарахування пенсії займає менше часу, ніж при отриманні грошей через почтові відділення;
 • При видачі фінансів через касу банку, пенсіонер має додатковий бонус у вигляді позачергового обслуговування;
 • Є чудова можливість отримати фінанси в будь-який час шляхом звернення до банкоматів;
 • Раніше, під час відвідування поштового відділення пізніше 25 числа, гроші поверталися в пенсійний фонд і отримати їх можна було лише в наступному місяці. Зараз пенсії нараховуються на картку і можуть бути знятими будь-коли.

На головну сторінку

«    Березень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини