Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Хто заробить на загрозі нападу Путіна на Україну?
Хто заробить на загрозі нападу Путіна на Україну?

Вся ця провокація нападу Росії...

 • Хто заробить на загрозі нападу Путіна на Україну?
  Хто заробить на загрозі нападу Путіна на Україну?

  Вся ця провокація нападу Росії...

 • На Житомирщині обрали делегатів на XXV З’їзд політичної партії «УДАР Віталія Кличка»
  На Житомирщині обрали делегатів на XXV З’їзд політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

  19 січня відбулися загальні збори...

 • Чому мовчить житомирська поліція з приводу останнього дзвінка Тетяни Холодної?
  Чому мовчить житомирська поліція з приводу останнього дзвінка Тетяни Холодної?

  Мешканці Житомирщини досі не відійшли...

 • Что угрожает Украине - война или налоги?
  Что угрожает Украине - война или налоги?

  Друзья! Будет война, не будет,...

Новини
Важливість проектування при будівництві

Важливість проектування при будівництві

16 квітня 2021
Проектування – це діяльність в будівництві, яка відповідає за такі моменти, як зовнішній вигляд і конструкційні особливості майбутньої будівлі, функціональність, призначення будови.

Завдяки грамотно складеному проекту, практично завжди є можливість скоротити час будівництва об'єкта, а також його вартість. При ретельному проектуванні можливо продумати багато нюансів, щоб уникнути переробки після закінчення будівельних або ремонтних робіт.

Важливість проектування при будівництві


Існує так звана проектна ідея, яка, по суті, є прогнозом майбутнього місця під передбачуваний проект.

Дехто хибно вважає, що можна і зовсім обійтися без проекту, аби не витрачати зайвих коштів. Але, при цьому, забувають, що в процесі будівництва можна зіткнутися з багатьма проблемами, зокрема при прокладанні інженерних систем. Там, де треба буде прокласти одну, вже є інша, і тоді доводиться переробляти мережі та нести збитки. Таких прикладів можна навести безліч. Тому важливо одразу зробити все відповідно до правил і норм будівництва. Будівельне проектування вміщує в собі комплекс заходів, таких як інженерно-технічні розрахунки, автоматизоване проектування з використанням сучасних програмних комплексів, які дають можливість найповніше виконати весь обсяг проектувальних робіт.

Важливість проектування при будівництві


Компанія «S&V DESIGN» надає послугу розробки «Ескізного проекта», даний проект існує для того, щоб побачити задуманий будинок перед початком виконання будівельних робіт. Після затвердження ескізного проекта, ми виконуємо «Робочий проект», в якому професіонали прорахують всі несучі конструкції, вузли і матеріали. Завдяки робочому проекту замовник зможе знизити вартість будівництва до 30%.

Важливість проектування при будівництві


Спроектувати необхідно місце розташування будинку на ділянці, куди краще виходити вікнам та їх розмір, проектування газу і розводки, електрики, каналізації, ландшафтне проектування. Основне завдання будівельного проектування полягає в ретельному опрацюванні всіх отриманих даних, моделюванні і аналізі різних факторів. До цих факторів можна віднести такі питання:

1. Сейсмічна активність в області будівельного майданчика.
2. Розробка інженерних систем.
3. Аналіз ґрунту, його особливості, міцність та інші чинники, які мають велике значення при будівництві.
4. Наявність і розташування ґрунтових вод.

Всі ці фактори роблять будівельне проектування важливим і відповідальним етапом будівництва. Завдяки комплексу проведених робіт, можна гарантувати міцність і надійність усіх подальших будівельних робіт. Проектування включає в себе цілий комплекс робіт:

1. Аналіз міцності несучих конструкцій.
2. Фундамент.
3. Технології виробництва.
4. Розробка інженерних комунікацій.
5. Розробка плану будівництва.

Данні послуги повинні виконувати лише висококласні фахівці, з урахуванням усіх наявних даних. Саме комплексний підхід до вирішення поставлених завдань може гарантувати ефективне і правильне рішення всіх питань, пов'язаних з будівництвом об'єктів. Надійність і ефективність будівельного проектування необхідні при зведенні будь-яких об'єктів. Це стосується як підприємств, так і невеликих приватних будинків.

Компанія «S&V DESIGN» надає всі види робіт в секторі приватного проектування, дизайну та будівництва. Ми даємо чіткі гарантії з усіх аспектів проекту, починаючи з ідеї і нульового циклу та закінчуючи внутрішнім оздобленням приміщень, розстановкою меблів і ландшафтними роботами на ділянці.
Індивідуальне проектування і комплексний авторський дизайн: інтер'єрів, екстер'єрів, ландшафтного простору від проекту вашої мрії до розстановки меблів у домі.

Телефон: 068 982 80 34

Сайт: https://svdesign.in.ua/ua/proekty-budynkiv/

Важливість проектування при будівництві

На головну сторінку

«    Січень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Новини