Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Аварія на трасі
Аварія на трасі "Житомир-Чуднів". Є постраждалі. ФОТО

Тільки що трапилася аварія на...

 • Аварія на трасі
  Аварія на трасі "Житомир-Чуднів". Є постраждалі. ФОТО

  Тільки що трапилася аварія на...

 • ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: МИ ЙДЕМО ПРАЦЮВАТИ НА БЛАГО ЖИТОМИРЩИНИ!
  ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: МИ ЙДЕМО ПРАЦЮВАТИ НА БЛАГО ЖИТОМИРЩИНИ!

  25 жовтня ц. р. відбулися...

 • Найпотужніші ліки з Європи від коронавірусу не порятували Ірину Синявську
  Найпотужніші ліки з Європи від коронавірусу не порятували Ірину Синявську

  Житомиряни досі в шоці від...

 • Явка виборців у Житомирі станом на 12:00
  Явка виборців у Житомирі станом на 12:00

  Ще вчора були зміни у...

Новини
Уряд готує пропозиції щодо приєднання до окремих угод Митного союзу

Уряд готує пропозиції щодо приєднання до окремих угод Митного союзу

14 грудня 2013
Кабінет міністрів доручив міністерствам і відомствам подати до Мінекономрозвитку пропозиції щодо можливості приєднання України до окремих технічних регламентів Митного союзу.

Про це пише ZN.UA з посиланням на текст протоколу засідання уряду від 11 грудня.

Так у п. 5 документа цілого ряду міністерств і відомств було доручено подати до 12 грудня в Мінекономрозвитку "пропозиції до проекту дорожньої карти щодо зближення технічних регламентів України до системи технічного регулювання Митного союзу разом з переліком української продукції, щодо якої мають бути скасовані технічні бар'єри у взаємній торгівлі, а також пропозиції щодо можливості приєднання України до технічних регламентів Митного союзу на альтернативній або безальтернативній основі".

А п. 6 цього документа говорить: "Підтримати пропозицію Мінекономрозвитку щодо можливості приєднання України до Договору про особливості кримінальної та адміністративної відповідальності за порушення митного законодавства Митного союзу і держав - членів Митного союзу від 5 липня 2010 р., доручивши Мінекономрозвитку і представника уряду України в Євразійській економічній комісії Суслова В.І. проінформувати про це рішення Євразійську економічну комісію.

Підтримати пропозицію Мінекономрозвитку щодо можливості приєднання України до угод про правову допомогу та взаємодії митних органів держав - членів Митного союзу у кримінальних справах та справах про адміністративні порушення від 5 липня 2010 р. та Договором про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму при переміщенні грошових коштів та (або) грошових інструментів через митний кордон Митного союзу, від 19 грудня 2011 р. з урахуванням зауважень, висловлених Генпрокуратурою.

Мінекономрозвитку підготувати до засідання українсько-російської міждержавної комісії 17 грудня 2013 р. перелік міжнародних угод Митного союзу Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та Російської Федерації, які були розглянуті на засіданнях уряду і прийняті протокольні рішення щодо можливості приєднання до них".

За інформацією ZN.UA, починаючи з вересня ц.р., Мінекономрозвитку та інші профільні міністерства за дорученням уряду розіслали кілька листів українським асоціаціям виробників товарів і послуг з проханням надати інформацію щодо групи товарів, що поставляються або плануються до поставки на територію країн - членів МС, а також надати пропозиції щодо можливості застосування технічних регламентів Митного союзу на альтернативній основі згідно з Угодою про усунення технічних бар'єрів у взаємній торгівлі між державами - членами МС і країнами - учасницями СНД, не є членами Митного союзу.

Останній такий лист було розіслано на минулому тижні з проханням терміново надати запитану інформацію, що свідчить про надзвичайну поспіху в підготовці документів до засідання 17 грудня в Москві.

Джерело статті: ZN.UA

На головну сторінку

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Новини