Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Сьогодні святкує свій День народження житомирянин Михайло Борщівський
Сьогодні святкує свій День народження житомирянин Михайло Борщівський

Сьогодні Михайло Іванович разом з...

 • Сьогодні святкує свій День народження житомирянин Михайло Борщівський
  Сьогодні святкує свій День народження житомирянин Михайло Борщівський

  Сьогодні Михайло Іванович разом з...

 • Преступление без наказания
  Преступление без наказания

  Водитель такси по неосторожности искалечил...

 • Віталій Ейсмонт: «Не дозволю громадські слухання обленерго перетворити на бутафорію»
  Віталій Ейсмонт: «Не дозволю громадські слухання обленерго перетворити на бутафорію»

  У Житомирській обласній раді діє...

 • Під Житомиром люди перекрили трасу Київ - Чоп. ФОТО
  Під Житомиром люди перекрили трасу Київ - Чоп. ФОТО

  15 июля 2020: с 10:00...

Новини
Розпущена ВР Криму скасувала на території автономії закони України, присвоїла все майно і готує заявку на вступ у Росію
Розпущена ВР Криму скасувала на території автономії закони України, присвоїла все майно і готує заявку на вступ у Росію
17 березня 2014
На позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради АРК 17 березня 2014 року прийнято постанову «Про незалежність Криму». За нього проголосували 85 депутатів, повідомляється на сайті кримського парламенту, розпущеного ВР України.

Республіка Крим звертається до Організації Об'єднаних Націй / REUTERS У документі зазначається, що ВР АРК, виходячи з прямого волевиявлення народів Криму на референдумі 16 березня 2014 року, яке показало, що народи Криму висловилися за входження до складу Росії і, отже, за вихід зі складу України і за створення незалежної держави, керуючись Декларацією про незалежність Республіки Крим (скасованої в.о. президента України О.Турчиновим - Ред.), прийнятої на позачерговому пленарному засіданні ВР Криму 11 березня і позачерговому пленарному засіданні Севастопольської міської Ради 11 березня 2014 року, постановляє:

1. Проголосити Крим незалежною суверенною державою - Республікою Крим, у якої місто Севастополь має особливий статус. Республіка Крим має намір будувати свої відносини з іншими державами на основі рівності, миру, добросусідства, інших загальновизнаних принципів політичного, економічного і культурного співробітництва між країнами. Республіка Крим звертається до Організації Об'єднаних Націй, до всіх держав світу із закликом визнати незалежну державу, "створену народами Криму".

2. З дня набрання чинності цієї Постанови на території Республіки Крим не застосовується законодавство України, не виконуються рішення Верховної Ради України та інших державних органів України, прийняті після 21 лютого 2014 року. Законодавство України, крім зазначеного в абзаці першому цього пункту, застосовується на території Республіки Крим до відповідних нормативних актів Республіки Крим.

3. Діяльність державних органів України на території Криму припиняється, їх повноваження, майно і грошові кошти переходять до державних органів Республіки Крим, визначеним Урядом Республіки Крим.

4. В цілях захисту прав і свобод громадян і суб'єктів економічної діяльності судів України на території Республіки Крим продовжують функціонувати, при цьому їх рішення, що стосуються застосування законодавства України на території Криму, не повинні суперечити цій Постанові. Вищими судовими органами на території Криму є відповідні апеляційні суди, що знаходяться на територіях Республіки Крим та міста з особливим статусом Севастополя.

5. Всі установи, підприємства та інші організації, засновані Україною або з її участю на території Криму, стають установами, підприємствами та іншими організаціями, заснованими Республікою Крим.

6. Державна власність України, що знаходиться на день прийняття цієї Постанови на території Республіки Крим, є державною власністю Республіки Крим.

7. Власність профспілкових та інших громадських організацій України, що знаходиться на день прийняття цієї Постанови на території Республіки Крим, є власністю відповідних підрозділів організацій, що перебувають у Республіці Крим, а якщо таких немає - державною власністю Республіки Крим.

8. Республіка Крим в особі Верховної Ради Автономної Республіки Крим звертається до Російської Федерації з пропозицією про прийняття Республіки Крим до складу Російської Федерації нового суб'єкта Російської Федерації зі статусом республіки.

9. Ця Постанова набирає чинності з дня його прийняття. Нагадаємо, на нелигітимний загальнокримський референдум 16 березня були винесені два питання:

«1. Ви за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта Російської Федерації?

2. Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?».

У референдумі брали участь і жителі Севастополя, який, у разі приєднання до Росії, може отримати статус окремого суб'єкта федерації. За приєднання Криму до Російської Федерації«проголосувало» 96,77 % жителів Автономної Республіки Крим та 95,6% севастопольців.

За словами екс-глави Меджлісу кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, 99% кримських татар не голосували на референдумі. Якщо десь когось і помітив на виборчих дільницях, то це поодинокі випадки. ВР Криму 17 березня оформить офіційну заявку на приєднання до РФ, і у другій половині дня делегація кримського парламенту вилетить в Росію.


Джерело статті: Експрес Онлайн

На головну сторінку

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини