Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
У Житомирському медичному інституті пройде день відкритих дверей
У Житомирському медичному інституті пройде день відкритих дверей

Шановні абітурієнти та батьки, запрошуємо...

 • У Житомирському медичному інституті пройде день відкритих дверей
  У Житомирському медичному інституті пройде день відкритих дверей

  Шановні абітурієнти та батьки, запрошуємо...

 • Юрія Сарапійчука, якого раніше звільнили за сексистські висловлювання, знову обрали сектретарем Коро ...
  Юрія Сарапійчука, якого раніше звільнили за сексистські висловлювання, знову обрали сектретарем Коро ...

  Як стало відомо сайтові Житомир-Онлайн,...

 • У Бердичеві злодій привласнив чужу банківську картку та робив з неї інтернет-проплати
  У Бердичеві злодій привласнив чужу банківську картку та робив з неї інтернет-проплати

  - Людина(тварина), яка сьогодні знайшла...

 • Які газети найбільше передплачують мешканці Житомирської області?
  Які газети найбільше передплачують мешканці Житомирської області?

  З'явилися результати річної передплати обласних...

Новини
Податок на злидні або хто поверне пенсіонерам 15% їхньої пенсії?

Податок на злидні або хто поверне пенсіонерам 15% їхньої пенсії?

9 травня 2015
Сьогодні пенсіонер, який працює вчителем, недоотримує приблизно 500 гривень до своєї мізерної зарплатні через «нові» податки. Сім'я працюючих вчителів-пенсіонерів - 1000 гривень. За рік - це 12000 гривень. Для людини, яка отримує 3000 гривень сукупного доходу в місяць, будучи вимушеними працювати під час заслуженої пенсії, - це колосальні гроші!

І якщо військовий збір працюючі пенсіонери сприйняли як обов'язок підтримувати армію у зв'язку з загрозою російського агресора, то 15%-вий абсурдний податок став відкритим знущанням над терплячим народом. Загострює цю ситуацію відмова індексації цих копійчаних пенсій та мінімальних зарплат відповідно до зростання інфляції, а також завищені тарифи.

Тобто до зубожіння через «інфляційні» фактори (обґрунтованість яких досі під питанням) додалося відкрите обкрадання найбільш незахищених верств населення. Не тих, хто ледарював усе життя в очікуванні державного утримання, а мільйонів тих українців, які чесно напрацьовували десятками років своє пенсійне забезпечення.

То чи варто так зневажливо ставитися до народу, який так багато вистраждав та продовжує страждати, але демонструє небачену витримку у війні з російською ордою? Відповідь однозначна - такі непродумані рішення потрібно негайно скасовувати, щоб не сприяти зростанню соціальної напруги - такої вигідної Кремлю.

Окрім того, «узаконивши» податок з пенсій для працюючих пенсіонерів у розмірі 15%, було порушено Конституцію України, відповідно до статті 22 якої при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Неконституційна норма щодо встановлення 15%-вого податку з пенсій працюючих пенсіонерів має бути скасована. І ті, хто заробив пенсії, має їх отримувати в повному обсязі відповідно до Конституції не колись, а зараз.

Виправити цю абсурдну несправедливість дуже просто. Відповідний проект закону вже є. Потрібна лише політична воля Верховної Ради України.

Зокрема, депутати від фракції «Батьківщина» зареєстрували парламенті законопроект №2698 про відновлення повного обсягу пенсій для працюючих пенсіонерів. Цей законопроект є невідкладним, враховуючи складну соціально-економічну ситуацію, зокрема через підняття тарифів минулого місяця.

Проектом закону передбачено відновлення виплати пенсій працюючим пенсіонерам, у повному обсязі, що відновить соціальну справедливість.

У результаті - повернення повного обсягу пенсій разом з індексацією заробітних плат та пенсій, враховуючи реальні інфляційні показники, допоможе уникнути такого бажаного для Кремля соціального вибуху.
Автор статті: ІВАН КРУЛЬКО

Джерело статті: http://uainfo.org/

На головну сторінку

«    Березень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини