Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
У Житомирі біля Чуднівського мосту автомобіль збив жінку. ФОТО
У Житомирі біля Чуднівського мосту автомобіль збив жінку. ФОТО

Бабуся чомусь раптом побігла на...

 • У Житомирі біля Чуднівського мосту автомобіль збив жінку. ФОТО
  У Житомирі біля Чуднівського мосту автомобіль збив жінку. ФОТО

  Бабуся чомусь раптом побігла на...

 • У Зарічанах затримали
  У Зарічанах затримали "чорних" лісорубів. ФОТО

  Жителів села Зарічани Житомирського району...

 • "Санта-Барбара" у Житомирській обласній владі: "Даст іст фантастіш"

  Здавалося б, великий будинок Житомирської...

 • Підвищення тарифів на проїзд у Житомирі: хто
  Підвищення тарифів на проїзд у Житомирі: хто "підклав свиню" Сергію Сухомлину?

  У Житомирі зовсім недовго «гуляла»...

Новини
10 шкідливих звичок, які прирікають вас на бідність
10 шкідливих звичок, які прирікають вас на бідність
11 червня 2018
Чи знаєте ви які звички прирікають вас на бідне існування? Перевірте себе і відмовтеся від такої поведінки. Тоді достаток буде у вашому домі. Бідність це не відсутність грошей, а присутність негативних звичок, які є в людині.

Звичка 1: бідні завжди шукають винних
Бідна людина ніколи не бере відповідальність на себе. Вона, скоріше, звинуватить у своїх невдачах колег, начальника або систему, ніж визнає свою поразку. Бідний мислить так: «Якщо б не ВОНИ, то я б давно був успішним», «Мені ВСІ заважають, а я не можу нічого зробити».

Звичка 2: тягнути час
З дитинства нам нав’язують стару народну мудрість: «Сім разів відміряй – один відріж». Час іде, а Ви все думаєте, відмірюєте, і, в кінцевому рахунку, знаходиться хтось більш спритний, який відрізає «ваш» шматок і забирає. Перемагає той, хто не боїться зробити перший крок і ризикнути, той, хто використовує свої ідеї, а не зариває їх в куточках своєї пам’яті. Людина, з мисленням бідняка завжди тягне час, а власну бездіяльність знову ж приписує на чужий рахунок.

Звичка 3: діяти напевно
Бідні не ризикують. Вони вважають за краще стабільний, хоч і не великий дохід. В результаті так і живуть від зарплати до зарплати, зате під уявним крилом стабільності.

Звичка 4: навчатися безкоштовно
Типовий представник бідняків підписаний на величезну кількість безкоштовних тренінгів і семінарів, більшу частину з яких він так ніколи і не прослухає. В результаті — людина живе в ілюзії навчання, а на ділі ніякого розвитку немає. Безкоштовний сир відомо де… Щоб стати успішним підприємцем необхідно живе спілкування зі своїм наставником, необхідний чіткий курс дій до поставленої мети. Ціна тренінгу – це не тільки показник майбутнього успіху, але і ціна Вашої мотивації.

Звичка 5: не платити іншим за їх працю
Людина з мисленням бідняка любить жити за рахунок інших. Музику, тренінги, фільми чи ПО вона качає з торрентів. Її філософія – це пошук можливості отримати платні послуги або товари — безкоштовно. А життя йому спрощують сервіси (торренти, складчини, піратські сайти, створені такими ж бідними для бідних. Скачав платний продукт безкоштовно = вкрав. Крадіжка чужої інтелектуальної власності і обман прирікають людину вічно жити в злиднях.

Звичка 6: жаліти себе
Часто люди бачать корінь своїх проблем в їхніх навколишніх обставинах – будь то несприятливе географічне положення, недоліки фігури, народився в бідній родині, недостатньо освіти, живе не в тій країні і т.д. В арсеналі бідної людини є десятки приводів себе пожаліти, а капітал на жалості не заробиш.

Звичка 7: нити і скаржитися
Не таємниця, що відсутність грошей — причина негативних емоцій. На відміну від бідняка, людина з мисленням багатія сприймає невдачі, як щабель до заповітної мети, він не звик скиглити і скаржитися на долю. Деколи хочеться виговоритися, щоб тебе пожаліли, але легше від цього не стає, та й кількість грошей в гаманці не зміниться – їх як не було, так і немає.

Звичка 8: думати, що скажуть інші
Успішна людина цінує свою індивідуальність, і не залежить від думки оточуючих. Бідний, як правило, навпаки – левову частку свого часу і сил, він витрачає на підтримку свого реноме в очах інших людей. При цьому він орієнтується на людей більш успішних і сильних. Порівняння проходить не в його користь, що дає йому ще один чудовий привід для ниття і скарг.

Звичка 9: витрачати гроші даремно
Бідна людина не має фінансової стратегії. Її мета – заробляй і витрачай. Багатий, у свою чергу, отримані працею гроші інвестує у створення капіталу. Поширена помилка мислення в такій ситуації: «Що я можу інвестувати, якщо грошей немає?». Грошей немає, тому що людина не думає про майбутнє. Багатими стають не ті, хто багато заробляє, а ті, хто навчився грамотно керувати своїми прибутками.

Звичка 10: пошук сьогохвилинної користі

Бідні не прагнуть вчитися новому, не працюють на перспективу, а хочуть заробляти прямо зараз. Це яскравий приклад споживчої поведінки. Людина хоче всього і відразу, за мінімум зусиль. Вона подібна селянинові, який взимку з’їдає посівну картоплю, не замислюючись про те, що сіяти навесні.

На головну сторінку

«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Новини