Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
В Коростене, на пустыре, мужчина оказался пленником огня и сгорел заживо
В Коростене, на пустыре, мужчина оказался пленником огня и сгорел заживо

Север Житомирщины – в...

 • В Коростене, на пустыре, мужчина оказался пленником огня и сгорел заживо
  В Коростене, на пустыре, мужчина оказался пленником огня и сгорел заживо

  Север Житомирщины – в...

 • Чи роблять житомирянам, які мають пневмонію, тест на коронавірус
  Чи роблять житомирянам, які мають пневмонію, тест на коронавірус

  Всього до вірусологічної лабораторії надійшло...

 • ФЕЙКИ, СЕНСАЦІЇ ЧИ «ТЕАТР АБСУРДУ»?
  ФЕЙКИ, СЕНСАЦІЇ ЧИ «ТЕАТР АБСУРДУ»?

  Викликає низку запитань вимога, запроваджена...

 • Один заболевший коронавирусом бердичевлянин вывел из строя сразу несколько врачей
  Один заболевший коронавирусом бердичевлянин вывел из строя сразу несколько врачей

  Бердичевские врачи оправдываются: больной находился...

Новини
Як виплачується пенсія за інвалідністю в разі зміни групи?
Як виплачується пенсія за інвалідністю в разі зміни групи?
31 жовтня 2018
Термін виплати пенсії за інвалідністю в разі зміни групи інвалідності або відновлення працездатності регламентується статтею 35 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Так, у разі зміни групи інвалідності пенсія в новому розмірі виплачується з дня зміни групи інвалідності. Якщо особі встановлено інвалідність нижчої групи, пенсія виплачується за попередньою групою до кінця місяця, в якому змінено групу інвалідності.

У разі визнання особи, яка пройшла повторний огляд, здоровою пенсія виплачується до кінця місяця, по який встановлено інвалідність.

Якщо людина не з’явилася до органів медично-соціальної експертизи на повторний огляд у визначений для цього термін, виплата пенсії за інвалідністю зупиняється з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому вона повинна була пройти повторний огляд.

Відзначимо, що якщо строк повторного огляду медично-соціальної експертизи людина з інвалідністю пропустила з поважних причин або в разі визнання її знову особою з інвалідністю, виплата пенсії за інвалідністю відновлюється з дня, з якого припинено виплату, до дня повторного огляду, але не більше ніж за три роки, якщо орган медично-соціальної експертизи визнає її за цей період особою з інвалідністю. При цьому, якщо під час повторного огляду особу з інвалідністю переведено на іншу групу інвалідності (вищу або нижчу), пенсія за зазначений період виплачується за попередньою групою інвалідності.

Якщо виплату пенсії особі з інвалідністю було припинено у зв’язку з відновленням здоров’я або якщо людина не отримувала пенсії внаслідок нез’явлення на повторний огляд без поважних причин, то в разі наступного визнання її особою з інвалідністю виплата раніше призначеної пенсії поновлюється з дня встановлення інвалідності знову за умови, що після припинення виплати пенсії минуло не більше п’яти років. Якщо минуло більше п’яти років, пенсія призначається знову на загальних підставах.

На головну сторінку

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Новини