Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Ворог знову вдарив по Малину
Ворог знову вдарив по Малину

Інформацію про це підтвердив міський...

 • Ворог знову вдарив по Малину
  Ворог знову вдарив по Малину

  Інформацію про це підтвердив міський...

 • Білоруський щебеневий завод на Житомирщині вимагають конфіскувати
  Білоруський щебеневий завод на Житомирщині вимагають конфіскувати

  Житомирські активісти звернулись з вимогою...

 • У Житомирі військовий вʼїхав у пекарню за те, що персонал зробив зауваження про необережне парк ...
  У Житомирі військовий вʼїхав у пекарню за те, що персонал зробив зауваження про необережне парк ...

  На відео військовий таранить пекарню...

 • Скільки грошей отримали за компенсацію житла нардепи від Житомирщини
  Скільки грошей отримали за компенсацію житла нардепи від Житомирщини

  У розпорядження журналістів сайту Житомир-Онлайн...

Новини
ЧOМУ ВAМ ЗАЗДРЯТЬ ЗГІДНО ВАШОМУ ЗНАКУ ЗОДІАКУ?

ЧOМУ ВAМ ЗАЗДРЯТЬ ЗГІДНО ВАШОМУ ЗНАКУ ЗОДІАКУ?

13 листопада 2018
Зодіак визначає наш характер, а також як позитивні, так і негативні якості, які, в свою чергу, можуть змусити навколишніх вам заздрити.

Якщо ви хочете дізнатися, з якої причини навколишні вам заздрять – прочитайте цю статтю.

1. Овен (21 березня – 19 квітня)

Овнам дістається честь бути першим знаком в зодіакальному колі. Представники цього знаку володіють сильним характером. Вони цілеспрямовано і наполегливо рухаються вперед. Завдяки сміливості Овнів, з них виходять хороші лідери. Вони прямо підходять до життя і сміливо зустрічають все, що попадається у них на шляху.

За гороскопом Овнів, вони завжди готові до дії. Вони можуть спонтанно вирішити взяти на себе відповідальність і стати самопроголошеними лідерами. Їх не особливо хвилюють плюси і мінуси, що робить їх уразливими. Вогонь – це знак Овнів і тому куди б вони не пішли, вони завжди принесуть з собою теплоту вогню. Овнів наповнює нескінченна енергія. Точно так, як і вогонь, Овни непередбачувані. Вони відважні, сміливі, активні, запальні, нетерплячі, безстрашні і владні.

2. Тельці (20 квітня – 21 травня)

Тельці – другий знак в зодіакальному колі. Представники цього знака наділені силою і владою. Саме тому їх символом є бик. Але Тельці можуть бути також ласкавими і ніжними. Тельці будуть ніжними і добродушними до тих пір, поки їм не кинуть виклик, точно так, як і бики. Основна якість представників цього знака – їх рішучість. Тельці так просто не відволікаються від поставлених цілей. Вони не перестають намагатися досягти бажаного.

Також представники цього знака ніколи не підуть на непотрібні ризики, які можуть призвести до втрати. Тельці ставлять матеріальні блага і комфортне життя понад усе, що робить їх практичними. З них виходять хороші і вірні друзі, але в їх близьке коло спілкування входить не так вже й багато людей. Тельці – наставники і захисники своїх друзів. До них завжди звертаються в скрутні часи. На них завжди можна покластися. Тельці також можуть передбачити результат будь-якої ситуації і дати добру пораду.

3. Близнюки (22 травня – 21 червня)

Символ цього знаку – близнюк і саме тому представники цього знака характеризуються подвійною поведінкою. Основні характеристики Близнюка – подвійна натура і мінливість. Близнюки дивляться на будь-яку ситуацію з двох точок зору. Їм буває складно відрізнити дві емоції, тому вони можуть одночасно відчувати і любов, і ненависть. Відповідно до їхніх зодіаку, Близнюки можуть іноді плутатися в своїх почуттях через свою подвійну натуру.

Близнюки досить проникливі. У деяких випадках вони можуть злoвживати своєю силою. Завдяки своєму красномовству, Близнюки швидко набирають популярність і є дуже хорошим комунікаторами. Вони цікаві, різнобічні, балакучі і енергійні. Завдяки своїм якостям, з Близнюків виходять дуже гарні громадські діячі. Також вони досить дотепні, чим приваблюють оточуючих. Основне випробування для Близнюків це їх мінливість в різні періоди життя.

Близнюки товариські, невгамовні, красномовні, порушені і напружені, хитрі і допитливі, гнучкі, різнобічні, дотепні, енергійні і живі, поверхневі і непостійні.

4. Рaк (22 червня – 22 липня)

Символ цього знака зодіаку – краб. Люди, наpoджені під знаком Рaка дуже емоційні. Проте, їх тверда оболонка допомагає їм приховати їх справжні емоції. Рaки – дуже чутливі і м’які створення. Різкі слова можуть їх збентежити. Відповідно до їхніх зодіаку, вони часто впадають в дeпреcію. Проте, довго Рaки не залишаються в такому стані. Рaки – веселуни і з них виходять хороші шоумени.

Різкі перепади настрою Рaкiв впливають на їхнє життя в цілому. Проте, вони зовсім не імпульсивні. Іноді Рaки можуть злитися через дрібниці. Найкраще вони себе почувають, коли знаходяться поруч з добрими і чутливими людьми. Вони не хочуть відпускати і тому вони часто за все чіпляються. Вони несуть на собі тягар минулого. Вони безкорисливі, але їх часто неправильно розуміють.

Рaки вірні, дбайливі, відкриті, схильні до змін настрою, люблять жаліти себе, надчутливі, самозакохані, надійні, гнучкі, чуйні, допитливі і сентиментальні.

5. Лев (23 липня – 22 серпня)

Серед всіх інших знаків зодіаку, Леви – самі мужні. Представники цього знака уособлюють велич і владу. Ними рухає бажання бути коханими і обожненими. Леви завжди готові діяти. Їх сила проявляється тоді, коли вони найбільше цього потребують. Вони досить амбітні. Щоб вони не робили, вони завжди будуть намагатися досягти вершини.

Леви люблять перебувати в центрі уваги. Вони завжди хочуть перебувати у великій компанії людей, які обожнюють їх і люблять вечірки. Проте, Леви досить чутливі до критики.

Усередині Леви дуже ніжні і щосили намагатимуться вам допомогти. Вони діють дуже акуратно, коли вибирають людей, які можуть виявитися корисними для них в майбутньому. В основному Леви – лідери з наpoдження і найкраще справляються з цією роллю.

Вони незалежні і не люблять ні на кого покладатися, навіть у відносинах. Як чоловіки, так і жінки-Леви закохуються в красу. Вони прагнуть до влади і статусності. Саме тому вони намагаються налагодити відносини з людьми з високим соціальним статусом.

Леви впевнені в собі, амбітні, вірні, повні надії, домінуючі, наполегливі, цілеспрямовані, добрі, надихаючі, і надто емоційні.

6. Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діва – символ цього знака, що означає чистоту. Представники цього знака дуже чітко відчувають, що добре, а що погано. Завдяки своїй унікальній здатності вони помічають приховані мотиви оточуючих. Вони дуже обережно роблять кожен крок в житті. Діва вважається пасивним знаком зодіаку. Вони не особливо люблять активність. Проте, іноді Діви бувають досить жвавими, тому їх не можна назвати зовсім пасивними. Щоб представники цього знака не робили в житті, вони завжди діють обережно.

Діви – фанати чистоти і тому часто здаються ірраціональними. Коли настає той момент, коли потрібно прийняти рішення, представники цього знака губляться, не дивлячись на те, що вважаються дуже розумними.

Якщо говорити про налагодження відносин з іншими, Дівам немає рівних. Вони намагаються приховати свою обережність. Сильне почуття відповідальності завжди псує їм життя. Іноді, вони надають самі на себе непотрібний тиск. Діви дуже доброзичливі і поруч з ними завжди весело. Вони досить привабливі і легко зачаровують оточуючих.

В цілому, Діви по своїй натурі логічні, послужливі, надійні, непохитні, холодні, спостережні, уважні.

7.Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези – сьомий знак в зодіакальному циклі. За гороскопом, Терези – активний знак. Люди, наpoджені під цим знаком, дуже швидко витрачають свою енергію, не дивлячись на те, що є досить активними. Символ цього знака зодіаку уособлює баланс. У складних ситуаціях, Терези балансують між двома сторонами.

Представники цього знака завжди намагаються підтримати гармонію у відносинах з іншими. Вони холоднокpoвні і розважливі і тому виявляться корисними в будь-якій ситуації.

В Терезах уживаються як життєрадісність, так і темрява, тому можна сказати, що у них два обличчя. Представники цього знака сповнені протиріч. Тим не менш, вони завжди доброзичливі, радісні і готові спілкуватися. Вони не відступають від прийнятого рішення. Вони скоріше віддадуть перевагу піти від ситуації, ніж зіткнутися з нею віч-на-віч.

Поруч з Терезами весело, адже вони досить розумні. Вони цікаві співрозмовники і люблять залучати оточуючих в цікаві розмови. Завдяки своїй чарівності, з Терезів часто виходять хороші ведучі.

Терези гостинні, ідеалістичні, песимістичні, ненадійні, елегантні, миролюбні, поверхневі і в цілому нерішучі.

8. Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

Символ цього знаку – жалячий і сильний скорпіон. Це восьмий знак в зодіакальному колі. Більшість астрологів вважають, що Скорпіон – інтровертний жіночний знак. Багатогранна натура Скорпіонів робить їх одними з найцікавіших предметів для досліджень. Поруч з ними цікаво, але іноді небезпечно.

По своїй натурі представники цього знаку інтуїтивні, чарівні, духовні, дипломатичні, розумні, рішучі і чуйні. Також Скорпіони найбільш пасивний з усіх знаків зодіаку.

В цілому Скорпіони надійні, спритні, спостережливі, заздрісні, пpиcтрaсні, освічені й динамічні. Вони також тверді, одержимі, підозрілі і маніпулятивні.

9. Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Символ Стрільців – кентавр, з людською головою і тiлом коня. Саме тому Стрільці включають в себе як людські, так і тварини якості. Символ Стрільця – чоловік з луком, спрямованим в небо. Стрільці невиліковні оптимісти і завжди дивляться на речі з позитивної точки зору.

Представники цього знака не сприймають критику, але якщо вони не праві, то визнають це. Стрільці дуже активні і люблять перебувати на свіжому повітрі. Їм подобається спорт і будь-яка інша фізична активність. Стрільці дуже добрі і щирі.

В цілому представники цього знака незалежні, веселі, з хорошим почуттям гумору, розумні, філософські, безвідповідальні, грубі, беземоційні, оптимістичні, люблячі свободу, чесні, безпосередні, розумні й наполегливі.

10. Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Козероги люблять ризикувати, але назвати їх божевільними буде вкрай неправильно. Вони готуються і все планують, перш ніж приступити до дії. Козероги вважають за краще все прораховувати.

Часом вони поводяться егоїстично в спробах досягти своїх цілей. Вони намагаються зайняти найвищу позицію в суспільстві, намагаючись з усіх сил здобути владу за допомогою важкої праці. У Козерогів дуже сильні емоції, але вони їх приховують. Вони пасивні, але в той же час завжди сповнені енергії. Вони впевнені в собі і не дозволяють суспільству демотивувати їх.

Представники цього знака намагаються досягти поставленої мети, повністю зосередившись на ній. Зазвичай вони досить високої думки про себе.

11. Водолій (21 січня – 18 лютого)

Водолії вкрай чутливі. Незважаючи на те, що їх оточує багато людей, вони завжди відчувають себе самотніми. Водолії – публічні особи. Їм подобається бути частиною різних організацій, клубів і форумів.

Водолії гарні в спілкуванні, але тільки до тих пір, поки ви будете перебувати з ними на одній хвилі. Найбільше їм подобається знаходиться в компанії своїх однодумців. Друзі дуже важливі для них. Водолії прямолінійні і не люблять змінюватися. Якщо їм заподіють біль, вони будуть намагатися помcтuтися, не турбуючись при цьому про свою репутацію. Водолії люблять мирне життя.

В цілому Водолії дотепні, турботливі, унікальні, розумні, норовливі, емоційні і наполегливі.

12. Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби дуже креативні і творчі люди. Вони справжні художники. Як тільки вони стають публічними особистостями, їх відразу ж помічають. Риби завжди будуть поруч з дружньою посмішкою на обличчі.

Риби ідеалістичні, креативні, турботливі, жалісливі, люблячі, романтичні, чуйні, обдаровані багатою уявою, замкнуті, вірні і духовні за своєю натурою.

На головну сторінку

«    Травень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Новини
Топ-новини

Білоруський щебеневий завод на Житомирщині вимагають ко ... / 21.05.2022

У Житомирі військовий вʼїхав у пекарню за те, що п ... / 21.05.2022

Скільки грошей отримали за компенсацію житла нардепи ві ... / 21.05.2022

Скільки грошей отримали за компенсацію житла нардепи від Житомирщини У розпорядження журналістів сайту