Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Загадкові житомиряни: кому сьогодні поклали квіти - Карлу Марксу, отаману Дашкевичу чи дєду Мазаю? Ф ...
Загадкові житомиряни: кому сьогодні поклали квіти - Карлу Марксу, отаману Дашкевичу чи дєду Мазаю? Ф ...

Чим відомий Дашкевич в історії...

 • Загадкові житомиряни: кому сьогодні поклали квіти - Карлу Марксу, отаману Дашкевичу чи дєду Мазаю? Ф ...
  Загадкові житомиряни: кому сьогодні поклали квіти - Карлу Марксу, отаману Дашкевичу чи дєду Мазаю? Ф ...

  Чим відомий Дашкевич в історії...

 • Привітання народного депутата України Юрія Павленка з Днем Перемоги
  Привітання народного депутата України Юрія Павленка з Днем Перемоги

  Сьогодні, 9 Травня, ми поіменно...

 • Під Житомиром сталася смертельна аварія. ФОТО
  Під Житомиром сталася смертельна аварія. ФОТО

  Під Житомиром сьогодні ввечері сталася...

 • Сидір Ковпак: В останній раз за червоний прапор в Україні карали при Гітлеру
  Сидір Ковпак: В останній раз за червоний прапор в Україні карали при Гітлеру

  Останній раз таке в Україні...

Новини
МУДРІ ПРАВИЛА, ЯКІ ПОЗБАВЛЯТЬ ВАС ВІД ЗВИЧКИ ПЕРЕЙМАТИСЯ

МУДРІ ПРАВИЛА, ЯКІ ПОЗБАВЛЯТЬ ВАС ВІД ЗВИЧКИ ПЕРЕЙМАТИСЯ

21 листопада 2018
Мудрі правила, які позбавлять вас від звички перейматися

Життя – мудрий вчитель, який дуже дорого бере за свої уроки. Не для гарного тексту сказано, а підтверджено досвідом. У школі життя неможливо не здати урок. Якщо урок потрібно вивчити, то життя раз по раз повертатиме до тієї ситуації, яку потрібно засвоїти, до тих пір, поки людина повністю не засвоїть цей життєвий урок. Тому людину, яка пройшла багато складних життєвих уроків ми називаємо мудрецем, досвідченою людиною. Добре б ще прислухатися до думки таких людей, щоб не повторювати чужих помилок.

Але ж так не буває. Поки власні шишки на чолі не наб’єш, урок не вважається зданим. У житті ми можемо відчувати два стани: або ми ростемо і розвиваємося, або деградуємо. І кожен зданий життєвий урок нам посланий як раз для зростання і розвитку. І не потрібно нарікати на долю. Скаржитися на випробування, які ми отримуємо. Людина дуже автоматична істота. Ми схильні завжди діяти перевіреними методами, спираємося на минулий досвід, діємо стереотипно і шаблонно.

І навіть може бути, що це положення речей нас не влаштовує, але так звичніше і перевірено. А все нове лякає і відштовхує. А значить ми застряємо в зоні комфорту і деградуємо.

І якщо раптом відбувається щось, чого ми не очікували (розлучення, втрата близьких людей, втрата роботи і т. д.), Ми випадаємо зі звичного стану життя, стаємо неспроможними і нездатними подолати ці життєві уроки. Одних труднощі ламають, інших загартовують і змушують переглянути своє минуле життя і починати працювати над собою. У житті свої закони і від того, що ми до них не готові, вони не перестають працювати.

І ось деякі з них.

1. Життя – це серія потрібних нам уроків.

Припиніть чинити опір тому, що відбувається. Сила дії дорівнює силі протидії. Чим довше ви будете лаяти, звинувачувати, чинити опір тому, що відбувається у вашому житті, тим більше ви обнуляєте свою енергетику, а значить і зводите життя нанівець. Згадайте зараз свої найскладніші життєві ситуації. Напевно, було дуже складно, але саме ви теперішній результат цих переживань. Ви сьогодні – це результат вчорашнього життєвого досвіду. І якщо вам щось не подобається у вашому сьогоднішньому положенні, то саме тому, що урок зданий неправильно. А значить попереду вас чекає повтор подібної ситуації. Не хочете? Тоді міняйтеся добровільно.

2. У Всесвіту немає “любимчиків”.

Вам іноді здається, що комусь щастить більше, що він народився під щасливою зіркою або він поцілований Господом? Забудьте про це. Карма або доля – це наслідок нашого минулого і причина для майбутнього. Ви можете навіть не здогадуватися, який шлях пройшли люди, які вам здаються успішними. Кожному дається такий хрест, який вздатна витримати його спина. Якщо вам до сих пір не пощастило, значить ваше бажання ще не оплачено вами ж, ви просто не готові ще до успіху. Буває ж таке, що велика слава або гроші знищyють людину і замість зростання і розвитку вона дегрaдує і гинe.

3. Життя – дзеркало наших переконань.

Переконання – це уявлення людини про те, що таке добре і що таке погано, що працює і що не працює, що правильно і що неправильно. Особистість являє собою безліч оболонок, в центрі яких знаходиться ядро, або ID. ID – це сама глибинна людська сутність, самоідентифікація. Ядро змінити найскладніше, проте саме самоідентифікація формує наступний рівень – переконання. Переконання формують новий рівень, який називається здібностями.

Наші здібності – це наші навички і вміння щось реалізовувати. Чи можемо ми щось зробити або не можемо, а якщо можемо, то як? – ось питання, що характеризує рівень наших здібностей. Здібності виникають згідно з нашими переконаннями.

Здібності провокують модель поведінки: дію чи бездіяльність. Залежно від того, які здібності у вас є. Ось таким чином наша реальність і формується. Індикатором реальності є ті люди, які нас оточують. Ви відчуваєте себе комфортно з тими людьми, які думають і поводяться так само, як ви. Подібне завжди прагне до подібного. Якщо людина з вами не згодна або живе за іншими принципами, ви від нього неминуче віддаляється. Ваше коло спілкування є найточнішою вашої проекцією і ключем до розгадки вашого власного «я».

А тепер до кожного з цих рівнів додамо приставку «анти-», або знак мінус. Отже, ми отримаємо антиID. Переконання, які повинні розвивати, перетворюються в антипереконання, які ведуть до деградації. Здібності стають антиздібностями. Таким чином, людина реалізує антиповедінку і ще сильніше зміцнює власну антиID. Ниття в цій історії відіграє головну роль, і це страшно.

Жaхливий феномен, який не просто заважає людині піднятися наверх, а загортає його, як штопор, в реальність, з якої з кожним днем ​​все складніше вибратися.

4. Не прив’язуйтесь ні до чого.

Наші звички і прив’язки отруюють наше життя і життя тих, до кого ми прив’язалися. Чи помічали ви наступний парадокс: чим більше жінка тримається за свого чоловіка, тремтить над ним, перевіряє, боїться втратити і тому присвячує своє життя йому одному, тим більше він цього не цінує. І не тому, що він негідник, а тому що таким чином вся його енергетика чинить опір такої самовідданості. Таке западання на людину позбавляє його енергії, змушує відчувати почуття провини і почуття обов’язку. А ці почуття не мають нічого спільного з любов’ю. Та й сама жінка теж навряд чи відчуває любов. Вона скоріше любить свої відчуття з цією людиною, намагається зберегти статус кво. Маніакальна прихильність до чого-небудь – це дитяче почуття, коли дитя не бажає ні з ким ділитися своїми речами, ототожнює себе з ними і навіть ідентифікує.

Якщо ви дійсно чогось хочете, вам потрібно подумки відпускати бажане, щоб дозволити енергії вільно текти і приносити це саме бажане в вашу дійсність.

5. Живіть, як велить серце.

Чим більше ви прямуєте за голосом розуму, тим сильніше ви заглушаєте голос душі і серця. Якщо у вас є можливість вибирати між голосом розуму і голосом серця – сміливо вибирайте голос серця. Воно дивним чином завжди знає, як треба чинити. Жити, як велить серце – це не означає догоджати своїм емоціям і примхам. Веління серця – це слідування вашим глибинним цінностям, це ваші справжні бажання, а не нав’язані зовнішніми обставинами.

Складіть список своїх талантів і здібностей, а так само список улюблених справ, в яких вони виражаються. Так ви знайдете свої унікальні таланти. Використовуйте їх для служіння іншим.

Для цього питайте себе якомога частіше:

«Чим я можу бути корисний (світу, людям, з якими стикаюся)? Як я можу служити?»

Відкрийте свою божественність, знайдіть свій унікальний талант, і ви зможете створити будь-яке багатство, яке захочете – Діпак Чопра.

З цього приводу мені подобається наступна притча:

В одній старій індуській легенді розповідається, що був час, коли всі люди були Богами. Але вони нехтували своєю Божественністю. І Брахма, Верховний Бог, вирішив забрати у них Божественну Силу і заховати в такому місці, де її не можна було б відшукати. Однак знайти подібне місце було великою проблемою. І зібрав Брахма разом всі верховні Божества, щоб вирішити цю проблему. І вони запропонували: «Сховаємо-но Божественність під Землею!» Але Брахма відповів: «Ні, це не підійде. Людина почне копати і знову її знайде». Божества запропонували інший варіант: «Тоді кинемо Її в саму глиб Океану!» Але Брахма знову відповів «Ні. Рано чи пізно людина дослідить глибини океану і, знайшовши її, винесе на поверхню ». Божества зайшли в глухий кут, вони не знали, де вони могли б заховати Божественність. І здавалося, що немає такого місця на Землі або в Морі, яке було б недосяжне для людини. Але тут заперечив Брахма: «Ось що ми зробимо з Божественністю: Ми сховаємо Її в глибині самої людини, тому що це єдине місце, де він ніколи не буде шукати». З тих пір носиться людина по Землі, щоб досліджувати її всю: з тих пір вона шукає, піднімається і спускається, пірнає і копає в пошуках речі, яку можна знайти тільки всередині себе!

6. Чим більше працюєш, тим більше отримуєш.

Не тіште себе ілюзіями, що успіх приходить за одну ніч. Успіх – це 1% таланту і 99% поту. Стан потоку людина починає відчувати тоді, коли починає займатися улюбленою справою і все складне, йому здається легким і необтяжливим. Це можливо лише завдяки великій прихильності тому, що вам подобається, коли бажання і можливості зливаються воєдино і здається, що все дається легко. Але насправді людина робить велику роботу.

Не шукайте легких шляхів, по великих цілей.

На головну сторінку

«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Новини