Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
У Бердичеві мешканці скаржаться на якість води
У Бердичеві мешканці скаржаться на якість води

Бердичівляни скаржаться на якість води...

  • У Бердичеві мешканці скаржаться на якість води
    У Бердичеві мешканці скаржаться на якість води

    Бердичівляни скаржаться на якість води...

  • Денис Єлісевич. Зеленський втратив контроль. Гетьманцев руйнує Україну зсередини. Економіка у небезп ...
    Денис Єлісевич. Зеленський втратив контроль. Гетьманцев руйнує Україну зсередини. Економіка у небезп ...

  • Які ліки будуть за рецептом з 1 квітня
    Які ліки будуть за рецептом з 1 квітня

    З 1 квітня в Україні...

  • СБУ викрила начальницю Житомирської митниці на системній корупції. ФОТО
    СБУ викрила начальницю Житомирської митниці на системній корупції. ФОТО

    Служба безпеки України припинила масштабну...

Новини
ГОТУЄМО РИБУ БЕЗ ПОМИЛОК: 7 ЛАЙФХАКІВ

ГОТУЄМО РИБУ БЕЗ ПОМИЛОК: 7 ЛАЙФХАКІВ

17 травня 2019
Готувати рибу просто, і так само легко її зіпсувати. Можливо, від ідеальної ароматної страви з надзвичайно свіжим сібасом, хорватською дорадою, делікатесним шотландським лососем, ніжною фореллю й іншими морепродуктами вас відділяє лише одна з цих поширених помилок.

Не вибрати всі кістки


Навіть у філе умовно безкісткових риб можуть опинитися непомітні оку крихітні уламки, здатні зіпсувати всю вечерю. Проведіть пальцями вздовж свіжого філе в напрямку від хвоста до голови, виявлені кісточки видаліть пінцетом.

Пересолити

Сіль — найпростіший підсилювач смаку, вона прекрасно підкреслює й виділяє аромат продукту. Проте вона також витягує з нього вологу й руйнує білок, що може бути згубним для ніжної риби. Щоб пружне соковите філе не перетворилося на пересушене «щось», яке розповзається, солити його слід уже безпосередньо перед приготуванням.

Не обсушити перед готуванням

Цією простою процедурою часто нехтують, але саме видалення залишків вологи паперовим рушником — запорука появи чудової золотистої скоринки.

Низька температура

Нерівномірно прогріте філе й прилиплі до дна посуду чи решітки гриля шматочки — певна ознака, що рибу помістили на мангал або сковороду надто рано. Наберіться терпіння й прогрійте поверхню як слід: коли олія почала шипіти, але ще не димить — ідеальний момент для початку термічної обробки.

Без шкіри

Не поспішайте знімати шкіру з риби, навіть якщо не збираєтеся її їсти — це можна зробити перед подаванням на стіл. Тонкий прошарок жиру між шкірою й філе зробить м’якоть риби соковитішою і вбереже її від пересушування. Опускайте філе боком зі шкірою на сковороду чи гриль і обсмажуйте трохи довше — приблизно дві третини загального часу приготування.

Часто перевертати

Часті перевертання абсолютно не забезпечують рівномірного приготування, а ось стати причиною розваленої на шматки страви можуть. Тому ще раз доведеться виявити терпіння й торкнутися риби чи королівських креветок лише тричі: кладучи на вогонь, перевертаючи, коли нижній бік буде готовий, і знімаючи з вогню — коли прогріється інший бік.

Перетримати

Жорстка, суха, позбавлена ​​смаку — такою стає навіть найніжніша дорада, якщо її готувати занадто довго. Оптимальний час термообробки для різних видів риби відрізняється, але в середньому становить 3-5 хвилин із кожного боку. Якщо сумніваєтеся — використовуйте термометр для м’яса: нижнє допустиме значення для риби за стандартами Американської асоціації здоров’я становить приблизно 65 °С.

На головну сторінку

«    Квітень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Новини