Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
А когда Медведчука обменяют и он в Москве скажет, что Коломойский полтора года доил
А когда Медведчука обменяют и он в Москве скажет, что Коломойский полтора года доил "Центрэнерго" ...

Ну, что, все уже высказались...

 • А когда Медведчука обменяют и он в Москве скажет, что Коломойский полтора года доил
  А когда Медведчука обменяют и он в Москве скажет, что Коломойский полтора года доил "Центрэнерго" ...

  Ну, что, все уже высказались...

 • Навіщо в Житомирському університеті імені Івана Франка вилучили книги професора Петра Білоуса?
  Навіщо в Житомирському університеті імені Івана Франка вилучили книги професора Петра Білоуса?

  Недавно з подивом дізнався із...

 • "Треба робити так, як робить Ізраїль – є приліт, летить гідна точкова відповідь по місцям пуску"

  Чому до сих пір не...

 • Мобилизация - Владислав Логинов. ВИДЕО
  Мобилизация - Владислав Логинов. ВИДЕО

Новини
Що робити, якщо не здав ЗНО або недобрав бали?

Що робити, якщо не здав ЗНО або недобрав бали?

20 червня 2019
Життя - це лотерея, яка складає різні і іноді найнесподіваніші "пасьянси".

Безнадійний трієчник створює нові продукти в бізнесі, а сумлінний відмінник просиджує штани в офісі. Хороший учень, незрозуміло чому, завалюється на легких питаннях, а трієчник чомусь справляється із завданням і успішно складає ЗНО.

Але хіба це означає, що життя закінчилося, і все пропало? Адже іноді таким чином життя просто дає нам нові або додаткові шанси.

Отже, які шанси є у абітурієнта, що не склав ЗНО, для того, щоб стати успішним студентом і не втратити ні хвилини дорогоцінних студентських років? Виявляється, що вони є, і їх чимало.

Шанс перший

Щоб вступити, для прикладу, на спеціальність «фармація» рівня бакалавр або магістр, потрібно здати ЗНО на досить високі бали. Зовсім інша справа рівень «молодший спеціаліст», де вимоги зовсім не такі високі. Однак, отримавши через два роки диплом «молодшого спеціаліста», наш, здавалося б, невдаха, потрапляє на ІІІ курс бакалаврату і нарівні зі своїми однокласниками продовжує навчання.

Тільки, на відміну від них, у нього в кишені диплом фармацевта відповідного рівня і законне право не тільки вчитися, але вже і починати працювати за обраною спеціальністю.

Шанс другий - робоча професія

Буває так, що балів не вистачає зовсім і рівень «молодший спеціаліст» теж не світить. Невже рік буде втрачений?

Зовсім ні. Існує дуже багато коротких, за термінами навчання, робітничих професій, близьких до обраної Вами спеціальності. Наприклад, робітнича професія «молодша медична сестра з догляду за хворими» і професія рівня «молодший спеціаліст» медсестринство.

Для вступу на навчання за робочою спеціальністю не потрібно здавати ЗНО або вступні іспити. Однак, провчившись від 3 до 6 місяців (в залежності від спеціальності), випускник з дипломом кваліфікованого робітника має право без ЗНО бути зарахованим на І курс зі скороченим терміном навчання освітнього рівня «молодший спеціаліст». А так як термін навчання для осіб з дипломом кваліфікованого робітника скорочується від 6 місяців до 1 навчального року, наш випускник вже не тільки на півроку обганяє своїх однокласників, а й отримує диплом, що дозволяє працювати за обраною спеціальністю.

Шанс третій - перевід

Буває так, що балів, отриманих при здачі ЗНО, недостатньо для поступлення на обрану спеціальність, але цілком вистачає для поступення на іншу, менш престижну, спеціальність вузу. Поступайте і наполегливо вчіться, бо після закінчення І курсу ви маєте абсолютно законне право перевестися на спеціальність, обрану спочатку. Хоча може виявитися, що і нова спеціальність не менш цікава.

Шанс четвертий

Окремо хочеться відзначити варіант вступу до внз Євросоюзу за програмою подвійних дипламів на території українського університету.

І повірте, це тільки маленька частина варіантів, можливих для абітурієнта, щоб не втратити рік і почати вчитися.

Головне - правильно вибрати вуз, що пропонує різноманітність спеціальностей, освітніх рівнів та моделей навчальної діяльності, при наявності яких жодна людина, що прагне здобути освіту, не залишиться поза навчальним закладом.

На головну сторінку

«    Травень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Новини