Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
«Кухарки» Зеленского. Или, купит ли Хорошковский украинскую таможню?
«Кухарки» Зеленского. Или, купит ли Хорошковский украинскую таможню?

В принципе, и кухарка может...

  • «Кухарки» Зеленского. Или, купит ли Хорошковский украинскую таможню?
    «Кухарки» Зеленского. Или, купит ли Хорошковский украинскую таможню?

    В принципе, и кухарка может...

  • Унікальні в усьому світі чохли для IPad, ексклюзивні блокноти та інші вироби з дубу створює майстер  ...
    Унікальні в усьому світі чохли для IPad, ексклюзивні блокноти та інші вироби з дубу створює майстер ...

    Звідки ідея, що надихає автора...

  • Чи облаштовані житомирські таксі автокріслами, та чи вже штрафували патрульні водіїв по новому закон ...
    Чи облаштовані житомирські таксі автокріслами, та чи вже штрафували патрульні водіїв по новому закон ...

    У деяких наших машинах є...

  • Сьогодны журналістка Яніна Соколова зустрінеться з житомирянами в сесійній залі облради
    Сьогодны журналістка Яніна Соколова зустрінеться з житомирянами в сесійній залі облради

    На запрошення курсантів ЖВІ ім.С.Корольова...

Новини
Зелені чоловічки проголосували за касові апарати для всіх ФОПів
Зелені чоловічки проголосували за касові апарати для всіх ФОПів
12 вересня 2019
0 вересня 2019 року народні депутати проголосували за пакет законів про використання касових апаратів (РРО) у торгівлі — для фізосіб-підприємців з оборотом до 1 мільйона гривень на рік встановлюється перехідний період до 2021 року.

Про це повідомляє Ua3.info.

Наразі РРО зобов'язані використовувати ФОПи на єдиному податку 2-4 груп у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг з доходом більше 1 мільйона гривень на рік.

Відповідно до змін у законодавстві, обмежень за розміром доходу більше не буде.

З 1 січня 2021 року ФОПи на єдиному податку 2-4 груп будуть зобов'язані використовувати РРО або ПРРО — ці правила, як і раніше, будуть стосуватися суб'єктів господарювання в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, які розраховуються в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг).

Ці правила не будуть стосуватися:

ФОПів на єдиному податку 1 групи;
суб'єктів господарювання, які розраховуються в безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів з рахунку платника на рахунок одержувача, без використання електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо;
суб'єктів господарювання, чия діяльність не підпадає під Класифікатор ДФС (переважно, це виробники).
суб'єктів господарювання, чия діяльність підпадає під дії винятків, передбачених ст. 9 Закону.


Щороку сума податкового боргу ФОП зростає на 700 мільйонів гривень: у 2017 році загальна заборгованість ФОП складала 3,6 мільярдів гривень, у 2018 — 4,1 мільярда.

На головну сторінку

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Новини