Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
"Морда власти"

Читачі сайту Житомир-онлайн надіслали до...

  • "Морда власти"

    Читачі сайту Житомир-онлайн надіслали до...

  • Що пишуть в інтернеті українці про День народження Зеленського
    Що пишуть в інтернеті українці про День народження Зеленського

    Сьогодні, 25 січня, президент України...

  • ВСЁ, ЧТО НАДО ЗНАТЬ ПРО
    ВСЁ, ЧТО НАДО ЗНАТЬ ПРО "УЛИЧНЫЕ АКЦИИ"

    Сколько же у нас оказывается,...

  • Сьогодні - Тетянин день. Красиві привітання зі святом
    Сьогодні - Тетянин день. Красиві привітання зі святом

    Найліпші віршовані та прозові побажання...

Новини
Чи обов'язкове свідоцтво про право на спадщину?

Чи обов'язкове свідоцтво про право на спадщину?

17 вересня 2019
Згідно зі ст. 1296 Цивільного кодексу України, спадкоємець, який прийняв спадщину, може одержати свідоцтво про право на спадщину.

Відзначимо, що якщо спадщину прийняли кілька спадкоємців, свідоцтво про право на спадщину видається кожному з них. В такому випадку в документі мають бути визначені імена і частки у спадщині інших спадкоємців.

При цьому відсутність свідоцтва не позбавляє права на спадщину.

На головну сторінку

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини