Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Новые Санжары – это позор не Украины, а лично Зеленского
Новые Санжары – это позор не Украины, а лично Зеленского

Не стоит демонизировать жителей села...

 • Новые Санжары – это позор не Украины, а лично Зеленского
  Новые Санжары – это позор не Украины, а лично Зеленского

  Не стоит демонизировать жителей села...

 • Лише маленький фрагмент з війни влади, яку вона веде проти нашого народу
  Лише маленький фрагмент з війни влади, яку вона веде проти нашого народу

  Події в Санжарах -лише маленький...

 • «Но Зеленский трусливо прячется в Киеве…»
  «Но Зеленский трусливо прячется в Киеве…»

 • На Житомирщині можуть вимкнути опалення
  На Житомирщині можуть вимкнути опалення

  Варто звернути увагу на те,...

Новини
Як учасникам АТО отримати статус особи з інвалідністю?
Як учасникам АТО отримати статус особи з інвалідністю?
30 вересня 2019
Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, отриманих при безпосередній участі в АТО, здійсненні заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях, забезпеченні їх проведення безпосередньо в районах і у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період проведення операції.

ХТО МОЖЕ ЗВЕРНУТИСЯ ПО ОТРИМАННЯ СТАТУСУ?

- Військовослужбовці Збройних сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, Держспецтрансслужби, військовослужбовці військових прокуратур, поліцейські, особи рядового та начальницького складу, військовослужбовці МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, Державної кримінально-виконавчої служби, особи рядового та начальницького складу підрозділів оперативного забезпечення зон проведення антитерористичної операції ДФС.

- Працівники підприємств, установ, організацій, які залучалися до проведення АТО.

- Особи, які брали участь у районі та в період проведення АТО у складі добровольчих формувань, за умови подальшого включення до складу Збройних сил, МВС, Нацполіції, Нацгвардії та інших утворених відповідно до закону військових формувань і правоохоронних органів.

- Особи, які брали участь у районі та в період проведення АТО у складі добровольчих формувань, які надалі не були включені до складу Збройних сил, МВС, Нацполіції, Нацгвардії та інших утворених відповідно до закону військових формувань і правоохоронних органів, і виконували завдання АТО у взаємодії з вищезазначеними органами.

- Особи, які добровільно забезпечували проведення АТО, зокрема проводили волонтерську діяльність.


КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ?

Для отримання статусу особи з інвалідністю внаслідок війни треба звернутися до органу соцзахисту населення за місцем реєстрації. Також треба подати заяву та надати довідку медично-соціальної експертної комісії (МСЕК) про групу та причину інвалідності.
Особі з інвалідністю внаслідок війни видаються посвідчення з написом «Посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни» і нагрудний знак «Ветеран війни – особа з інвалідністю».

На головну сторінку

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Новини